اخبار ارز دیجیتال

معامله گران می گویند دلایل زیادی برای ریزش Bitcoin وجود ندارد

به دنبال اخبار اوایل این هفته مبنی بر خرید تسلا از ارزش 1.5 میلیارد دلار ، بیت کوین در طی 24 ساعت گذشته 50.000 دلار بود. با وجود افزایش بیت کوین (BTC) در طی چند ماه گذشته بیش از 100٪ از بالاترین قیمت خود در سال 2017 نزدیک به 20،000 دلار ، Cheds ، تحلیلگر و بازرگان رمزنگاری در توییتر ، فکر می کند که این صحنه همچنان صعودی است.

چدز به گزارشگران گفت: “من فکر می کنم بسیاری از مردم در اینجا به دنبال یک منطقه محلی هستند، یا شاید دلایلی برای یکی از آنها وجود دارد زیرا قیمت بسیار سریع افزایش یافته است.” Cheds دارای گواهینامه سطح CMT I است، که نشانگر سطح خاصی از تخصص در تجزیه و تحلیل فنی است.
بیت کوین در دسامبر سال 2020 بالاترین رقم خود را در تاریخ 19،892 دلار شکست. در ژانویه 2021 ، بر اساس داده های TradingView ، BTC به 41،981 دلار افزایش یافت. پس از کمی عقب نشینی، بیت کوین در 11 فوریه به 48911 دلار رسید.
چدز گفت: “به نظر من گاوها(بازار صعودی) هنوز كنترل كامل دارند و هر روز اخبار بیشتری درباره تصویب و تقاضای نهادی به دست ما می رسد و این بیش از هر چیز نیروی محركی خواهد بود.” فضای رمزنگاری در میان موجی از بازیکنان بزرگ جریان اصلی است که به بیت کوین سرمایه اختصاص می دهند. جدا از تسلا ، MicroStrategy بیش از 1 میلیارد دلار برای BTC سرمایه گذاری کرده است ، در حالی که تعدادی دیگر از بازیکنان سرمایه های مختلف، البته مقدار کمتری را به دارایی دیجیتال اختصاص داده اند.

چدز توضیح داد: “اگر فکر می کنید قیمت BTC به دلیل ETF کانادا یا سال جدید چینی کاهش یابد، شما به دنبال بهانه ای برای فروش بودید.”
CryptoWendyO ، بازرگان و تحلیلگر رمزنگاری در توییتر ، به گزارشگران گفت: “دیروز شاهد یک شمع دیگر با بالاترین قیمت بیت کوین بودیم که به ارزش $ 49 هزار دلار نزدیک بود.”
“50 هزار دلار اجتناب ناپذیر است، اما من در تعطیلات آخر هفته با 44.7 دلار محتاط عمل خواهم کرد، مگر اینکه یک توئیت # بیت کوین توسط ایلان ماسک دریافت کنیم و در این صورت 54K دلار در نظر می گیرم.”
مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، طی روزهای اخیر بارها در مورد رمزنگاری توییت کرده و توجه ویژه ای به دوج کوین (DOGE) داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا