اخبار ارز دیجیتال

یک شرکت انگلیسی خدماتی را برای سرمایه گذاری در بیت کوین راه اندازی می کند

گروه BCB، یک شرکت خدمات مالی دیجیتال جهانی، در حال برنامه ریزی برای کمک به شرکت های بزرگ است که با راه اندازی یک سرویس اختصاصی به پیمایش ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین (BTC) می پردازند.
طبق اعلامیه 19 فوریه، گروه BCB خزانه داری BCB را راه اندازی کرده است، سرویس جدیدی که برای ادارات خزانه داری شرکت ها طراحی شده است و به دنبال مشارکت در بیت کوین و تسلا هستند.
این سرویس جدید با هدف ارائه یک راه حل خاص امکان دسترسی به مدیریت خزانه داری را برای شرکت هایی که مایل به سرمایه گذاری خود در بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال هستند، فراهم می کند. در این اطلاعیه آمده است که با استفاده از BCB Treasury، مدیران می توانند یک استراتژی خزانه داری متمرکز بر بیت کوین را وارد، نگهداری، مدیریت و گزارش کنند.
بنیانگذار و مدیرعامل گروه BCB الیور فون لندزبرگ سدی گفت که راه اندازی BCB Treasury در پاسخ به تقاضای فزاینده ناشی از حرکت های اخیر بیت کوین شرکت هایی مانند MicroStrategy و Tesla است. مدیر اجرایی گفت که بسیاری از شرکت ها به دنبال سرمایه گذاری در رمزنگاری برای محافظت در برابر ارزهای ضعیف فیات هستند:

“ما شاهد برخی سیگنال های قدرتمند هستیم که شرکت ها را به سمت دارایی های دیجیتالی جذب می کنند، از جمله کاهش ارزش پول های ذخیره از طریق سطح بی سابقه ای از عرضه پول بانک مرکزی.”
سال گذشته، تجارت اصلی BCB Payments تأیید نظارتی را از سازمان رفتار مالی اروپا دریافت کرد.
دفتر مرکزی گروه BCB یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات پرداخت رمزنگاری در اروپا است که به برخی از بزرگترین شرکتهای رمزنگاری جهان مانند Coinbase ، Gemini ، Galaxy Digital ، Bitstamp و Kraken خدمت می کند. در اوایل فوریه، این شرکت مدیر عامل سابق Coinbase انگلستان Zeeshan Feroz را به عنوان مشاور منصوب كرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا