اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذاران Uniswap مشاوره شما در مورد چگونگی هزینه 500 میلیون دلار را می خواهند

خزانه Uniswap که اکنون بیش از 500 میلیون دلار ارزش دارد. خالق این پروژه هیدن آدامز از انجمن رمزنگاری درخواست پیشنهاداتی در مورد نحوه خرج آن کرده است.

هیدن آدامز، خالق Unsiwap، برای تهیه بازخورد درباره چگونگی تخصیص DEX خزانه حاکمیت 500 میلیون دلاری خود، به Crypto-twitter مراجعه کرده است.

با توجه به اینکه توکن UNI بومی Uniswap در حال حاضر 9.30 دلار پس از تجمع برای شکستن بالاترین رقم قبلی خود یعنی 7.10 دلار در هفته گذشته معامله شد، سهم واگذار شده از Uniswap اکنون بیش از نیم میلیارد دلار ارزیابی شده است.

UNI به ارزش 500 میلیون دلار از مجموع 4 میلیارد دلار (براساس قیمت فعلی) قبلاً به خزانه جامعه حاکمیت Uniswap داده شده است.

پیشنهاد ها

آدامز پیشنهادهای مختلفی را دریافت کرد، از جمله درخواست دومین پرواز UNI به کاربران اخیر Uniswap، فراخوان برای سوزاندن 90٪ از توکن های حاکمیت Uniswap و پیشنهادات بررسی زبان برای سرمایه گذاری برای استخدام “شیلینگ” ”خدمات کاربران مختلف توییتر.

Cihan Oztunc، مدیر محصول در بورس اوراق بهادار نیویورک، Uniswap را به راه اندازی یک شرکت VC برای سرمایه گذاری خزانه داری در پروژه های رمزنگاری جدید امیدوار کرد:

یک شرکت VC به نام “Uniswap Ventures” راه اندازی کنید و این پول را در پروژه های رمزنگاری جدید سرمایه گذاری کنید. به محض اینکه 500 میلیون دلار 500 میلیارد دلار شد، می توانیم شاتل های فضایی بخریم و تورهای فضایی را برای کاربران خوش شانس و بدون سرنشین ترتیب دهیم

در همین حال، بنیانگذار مبادلات مارکت، امیلیانو بوناسی، در توییتی نوشت که Uniswap باید در سرعت بخشیدن به توسعه راه حل های مقیاس لایه 2 سرمایه گذاری کند.

ساموئل شادراچ، مفسر DeFi، اظهار داشت که Uniswap باید اکثریت سهم SushiSwap را خریداری کند و سعی کند ادغام بین دو سیستم عامل را اجبار کند.پ

این حرکت می تواند یک حرکت بزرگ باشد. 51٪ MC Sushiswap را بخرید و ادغام این دو را انجام دهید.

رمز ارز بومی UNI

در ماه سپتامبر، Uniswap به طور ناگهانی از رمز UNI بومی خود رونمایی کرد، با 43٪ از یک میلیارد توکن ذخیره شده توسط خزانه داری حاکمیت پروژه برای توزیع “به طور مداوم از طریق کمک های مالی، ابتکارات جامعه، استخراج نقدینگی و سایر برنامه ها”

در چهار سال انتشار توکن، این پروتکل به طور مداوم به خزانه داری دولت واگذار می شود که از 40٪ کل تخصیص 430 میلیون UNI در سال اول شروع می شود و به 10٪ یا 43 میلیون UNI در سال چهارم کاهش می یابد.

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا