اخبار ارز دیجیتال

ایالات متحده به دنبال استخدام مدیر برای تحقیق در مورد Stablecoins و CBDC است

این لیست شغلی به دنبال اظهارات جروم پاول رئیس صندوق فدرال در هفته های اخیر است که وی گفت بانک مرکزی برای “ثبات جهانی” به “پاسخ های نظارتی بهتر” نیاز دارد.
فدرال ایالات متحده آمریکا به دنبال مدیر نوآوری های دیجیتال است که جوانب مثبت و منفی ارزهای دیجیتال بانک ها از جمله بانک مرکزی را ارزیابی کند.
در آگهی استخدام LinkedIn، بانک فدرال که نامزد اصلی در حال بررسی تأثیر نوآوری های دیجیتال است اشاره کرد:
“عملکرد و نظارت بر خدمات مالی و چارچوب نظارتی سیستم عامل ها، فعالیت ها و موسسات پرداخت نوظهور” است.
این پست استخدام به دنبال اظهارات اوایل ژانویه توسط رئیس بانک فدرال، جروم پاو ، در یک رویداد دانشگاه پرینستون است که در آن گفت که بانک مرکزی بر “پاسخ های نظارتی بهتر” برای ثبات های جهانی تمرکز می کند.
در پایان سال گذشته، کارگروه رئیس جمهور وقت ترامپ در بازارهای مالی گزارشی منتشر کرد که می گوید پول پایدار باید از استانداردهای نظارتی دیگر و جنبه های سیستم مالی برخوردار باشد.
در رویداد پرینستون، پاول همچنین گفت که فدرال دغدغه اولین بودن در مسابقه CBDC را ندارد. رئیس هیئت مدیره افزود که وضعیت دلار به عنوان ارز ذخیره جهانی از قبل “یک مزیت اولین حرکت را به آن داده است”.

(ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC)، یا ارزهای دیجیتال ملی، ارزهای مجازی‌ای هستند که از سوی یک نهاد ناظر فدرال منتشر و کنترل می‌شوند. از این رو، این ارزها کاملاً تحت نظارت دولت هستند. ارزهای دیجیتال بانک مرکزی، برخلاف اغلب ارزهای دیجیتال، غیرمتمرکز نیستند – بلکه نماینده پول فیات خواهند بود، اما به‌صورت دیجیتال.)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا