اخبار ارز دیجیتال

آستانه فاجعه: معاملات 200 روزه از بلاکچین پاک می شود

شبکه بلاکچین متمرکز بر حریم خصوصی Verge (XVG) یک سازماندهی مجدد بلوک قابل توجهی را تجربه کرده است، و جایگزین معاملات قدمت دار از ژوئیه 2020 می شود.
علی رغم اینکه به عنوان بالقوه “عمیق ترین ارزش استفاده مجدد از 100 ارز رمزپایه برتر” توصیف شده است، هنوز تحلیلگران تأیید نمی کنند که این حادثه یک حمله هماهنگ داشته است.
با به اشتراک گذاشتن عکس صفحه در توییتر که حداقل 560،000 بلوک در 15 فوریه ناپدید شده است Coinmetrics COO آنتوان لو کالوز یکی از اولین کسانی بود که متوجه تغییر مجدد شد.
لو کالوز اظهار داشت که احتمالاً استفاده مجدد از هزینه دو برابر باعث شده است که در آن تعدادی از نشانه های XVG به طور همزمان برای دو معامله جداگانه استفاده می شود. با این حال، به دلیل بزرگی این حادثه، کالوز اعتراف کرد که مدتی طول می کشد تا توسعه دهندگان با استفاده از داده ها، منبع اصلی جدید را ایجاد کنند.
در نتیجه این بازگشت، هر کاربری که از ژوئیه سال 2020 توکن های XVG را دریافت یا خریداری کرده است، ممکن است تمام بالانس خود را از دست داده باشد، با تحقیق “Hasu” از محقق Deribit Insights ، در توییتر “هزاران موجودی به سادگی از بین رفته است”. یکی از سرمایه گذاران Verge در توییت خود نوشت که موجودی کیف پول آنها پس از حمله خالی است.
با وجود مقیاس حمله احتمالی، Hasu معتقد است که “مقابله با آن” بسیار آسان خواهد بود، با این پیشرفت “گره ها زنجیره مهاجم را رد می کنند و زنجیره قبلی را بازیابی می کنند.” Hasu اظهار داشت این حادثه آسیب پذیری بلاک چین های پشتیبانی شده توسط استخراج GPU را برجسته می کند.
این اولین بار نیست که برای جلوگیری از حمله به مهاجمان احتمالی پیشنهاد می شود که Hasu به سال 2019 مراجعه کند، زمانی که Vertcoin در معرض حمله 51٪ قرار گرفت. در همان سال، پس از هک مبادلات اساسی بایننس با بیش از 40 میلیون دلار، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Changpeng Zhao ایده انجام بازپرداخت بیت کوین را برای بازیابی وجوه مطرح کرد.
شبکه بلاکچین متمرکز بر حریم خصوصی Verge (XVG) یک سازماندهی مجدد بلوک قابل توجهی را تجربه کرده است، و جایگزین معاملات قدمت دار از ژوئیه 2020 می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا