اخبار ارز دیجیتال

ارزش زمین مجازی پس از فروش قطعه با رکورد 1.5 میلیون دلار، بیشتر از زمین واقعی است

یک توکن غیر قابل انعطاف یا NFT ، که زمینهای دیجیتالی را نشان می دهد، در اکوسیستم با رکورد 1.5 میلیون دلار فروخته شده است.
این پلتفرم NFT را برای موجودات تخیلی “Axies” ارائه می دهد که در یک قلمرو مجازی تحت کنترل بازیکن به نام “Lunacia” زندگی می کنند.
در 8 فوریه، یک عضو از جامعه 9 قطعه زمین دیجیتال را در Lunancia به عنوان یک قطعه با قیمت 888.25 اتر – در آن زمان بیش از 1.5 میلیون دلار خریداری کرد.
لونانشیا در مجموع 90601 قطعه زمین را شامل می شود که 19٪ از آنها متعلق به بازیکنان است.خریدار ، معروف به “Flying Falcon” ، در توضیح توجیهی این که چرا او 9 قطعه را خریداری کرده است:

“ما شاهد یک لحظه تاریخی هستیم. ظهور ملت های دیجیتال با سیستم های خاص حقوق مشخص و حقوق مالکیت ناپذیر آنها. سرزمین آکسی دارای ارزش سرگرمی، ارزش اجتماعی و ارزش اقتصادی در قالب جریان منابع آینده است. “
مالک جدید دیجیتال به رشد چشمگیر Axie در طول سال 2020 اشاره کرد، از جمله افزایش 743٪ دارندگان NFT ، افزایش 608٪ در حجم بازار و افزایش بیش از 3،000٪ در کاربران فعال ماهانه.
این فروش همچنین به مناسبت یک هفتهگی راه اندازی Axie’s Ronin Mainnet – زنجیره جانبی پلت فرم ساخته شده برای کاهش فشار ازدحام شبکه Ethereum و هزینه بر روی بازیکنان است.
Axie Infinity همچنین قصد دارد یک سیستم تعاملی به نام ‘Project K’ آغاز به کار کند که به بازیکنان امکان می دهد منابع را در زمین مجازی خود کشف، تزئین، نبرد و برداشت کنند.
در 48 ساعت گذشته ، سوشی گزارش داده است که استخر wETH / AXS بیش از 1 میلیون دلار نقدینگی به خود اختصاص داده است.
اقتصاد املاک و مستغلات دیجیتال به سرعت در حال محبوبیت هستند، Decentraland در حال حاضر یکی از محبوب ترین ها است که از نظر حجم کل 40 میلیون دلار در رتبه برتر قرار دارد. طبق سایت Nonfungible.com ، متوسط ​​قیمت یک قطعه زمین مجازی حدود 343 دلار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا