اخبار ارز دیجیتال

ویزا در مسیر هموار کردن راه برای پرداخت با ارزهای رمزنگاری

روز پنجشنبه رئیس و مدیر عامل ویزا، به نام كلی، بخشی از نظرات خود را به تأیید مجدد رساند. او توضیح داد “ویزا درباره كریپتو به طور كلی و رویكرد آن فكر می كند.”
شرکت خدمات مالی با دارایی بیش از 72 میلیارد دلار از سال 2019 به سختی در حال پیگیری پرداخت های رمزنگاری است. علاوه بر این، در اوایل این ماه ویزا مجبور شد که 5.3 میلیارد دلار از پلت فرم پرداخت Plaid را به دلایل ضد انحصاری کنار بگذارد.
نظرات روز پنجشنبه روشن می کند که ویزا هنوز برنامه های بلند مدت در دست دارد، و این شرکت معتقد است که در موقعیت عالی برای پیگیری آنها است. طبق رونوشت تماس، کلی گفت: “ما معتقدیم که ما دارای موقعیتی منحصر به فرد هستیم که به ارزهای رمزپایه کمک می کند تا برای پرداخت ها امن تر، مفیدتر و قابل استفاده باشند”.
طرفداران Ethereum با رشد انفجاری DeFi ممکن است با اندک نگاه قدیمی این شرکت در سیستم عامل های قرارداد هوشمند متعجب شوند.
کلی گفت که ویزا دارایی های بلاکچین را به دو دسته “ارزهای رمزپایه ای که دارایی های جدیدی از قبیل بیت کوین را نشان می دهند” و به عنوان ذخیره ارزش استفاده می کند و “کوین های پایدار که مستقیماً توسط ارزهای فیات موجود پشتیبانی می شوند” گروه بندی می کند که به طور معمول مبلغ پرداختی برای آنها استفاده می شود .
کلی گفت برای کوین های ارزشمند، ویزا می تواند به عنوان فیات رمپ عمل کند:

“استراتژی ما در اینجا این است که با کیف پول و مبادلات کار کنیم تا کاربران بتوانند این ارزها را با استفاده از اعتبار ویزا خود خریداری کنند.”


با این حال، وقتی نوبت به Stablecoins می رسد، موضع بسیار صعودی تری را اتخاذ می کند کلی خاطر نشان کرد که بلاک چین های عمومی می توان به عنوان ریل پرداخت مشابه شبکه های RPT یا ACH تصور کرد.
این شرکت همچنین به سرمایه گذاران گفت كه به دلیل روابط با ارائه دهندگان کیف پول مانند “Crypto.com ، [BlockFi] ، Fold و BitPanda” ویزا آماده است تا از هرگونه رمزنگاری ،حمایت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا