اخبار ارز دیجیتال

نهنگ ها به عنوان هزینه های بالای Ethereum سودهای خرده فروشی سرمایه گذاران DeFi را به حاشیه می برند

از اوایل سال 2020 بخش مالی غیرمتمرکز به دلیل نوآوری پیشرفته و فرصت های سودآور با بازده بالا که به دارندگان ارزهای رمزپایه ارائه می شد، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.
با وجود این ویژگی ها، هزینه های بی سابقه بالای این هفته اتریوم نشان می دهد که این بخش همچنان در حال رشد است و نبود یک راه حل مناسب برای لایه 2 می تواند سرمایه گذاران کوچکتر را از DeFi دور کند.
سرمایه گذارانی که می خواهند در Uniswap معامله کنند یا به سادگی رمز جدیدی را در سیستم عامل DeFi مورد علاقه خود تأیید کنند، متوجه خرابی این اقدامات بر روی کیف پول ETH خود خواهند شد.
داده های Etherscan نشان می دهد اگرچه قیمت بنزین به بالاترین حد خود در سال 2020 نرسیده است، اما از دسامبر سال گذشته به طور قابل توجهی بالاتر است. این افزایش در هزینه های بنزین همزمان با افزایش قیمت اتر است.
تجزیه و تحلیل مناطق زمانی مختلف نشان می دهد که هزینه معاملات انجام شده در جلسه تجارت آسیا با هزینه های معاملات تجاری ایالات متحده قابل مقایسه است. این نشان می دهد که این هزینه ها فاکتور استفاده از شبکه است و ماهیت 24 ساعته بازار ارزهای رمزپایه را برجسته می کند.
نگاهی دقیق به کیف پول هایی که حداقل 20 ETH در طول سال 2020 دارند، تعداد بیشتری از معاملات Ethereum را نسبت به آنچه از کیف پول های کوچکتر انجام می شود، نشان می دهد که این نیز با افزایش هزینه ها ارتباط دارد.
از آنجا که هزینه بنزین بر اساس اندازه معامله محاسبه نمی شود بلکه هزینه تعامل با قراردادهای هوشمند محاسبه می شود، دارندگان کیف پول بزرگ احتمالاً در مدت زمان شلوغی بالاتر با پروتکل درگیر می شوند زیرا تعادل کیف پول بزرگتر با افزایش هزینه های معامله کمتر تحت تأثیر قرار می گیرد .
به طور فرضی ، تجارت 200 دلاری و معامله 20000 دلاری Uniswap در شرایط فعلی می تواند هزینه های تقریباً 50 دلاری داشته باشد، و این احتمال وجود دارد که کیف پول های کوچکتر درگیر شوند زیرا هزینه تجارت 25٪ از ارزش کل معامله شده در مقابل 0.25٪ است.
برای اینکه DeFi به رشد انفجاری خود ادامه دهد، قبل از دستیابی به هر سطح تصویب انبوه، نیاز به بررسی مسائل مربوط به شبکه Ethereum است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا