اخبار ارز دیجیتال

چه چیزی واقعاً در پشت رالی 170٪ اخیر XRP قرار دارد

بین 30 ژانویه و ساعات اولیه 1 فوریه، قیمت توکن ریپل (XRP)147٪ پامپ شد و به 0.76 دلار رسید که بالاترین سطح در دو ماه گذشته است. به نظر می رسد که این حرکت توسط ساتوشی استریت بت، و با تاییدیه وال استریت بت، انجام شده است.
به نظر می رسد سرمایه گذاری مبتنی بر گروه رسانه های اجتماعی در حال تبدیل شدن به یک روند است، بنابراین بیایید نگاهی به آنچه ممکن است باعث افزایش اخیر قیمت XRP شود، کنیم.
داده های TheTie ، ارائه دهنده داده های جایگزین متمرکز بر تجزیه و تحلیل اجتماعی، نشان می دهد که تأثیر کاربران فعال توییتر بر قیمت XRP تا چه اندازه قابل توجه بوده است.
حتی ژن سیمونز، نوازنده افسانه ای گروه راک ، KISS ، به تقریباً 900000 مخاطب خود گفت:
“به کسی توصیه نمیکنم. اما بله، من Dogecoin XRP و برخی از کوین ها را نیز خریداری کردم. آنچه می خواهید را خودتان بسازید. “
آیا علاقه کوتاهی در پشت این حرکت وجود داشت؟
دانستن اینکه چه عواملی سرمایه گذاران را به سمت XRP سوق داده است، می تواند مجموعه ای از معیارها را که ممکن است در مورد سایر ارزهای رمزپایه اعمال شود، کشف کند.
صندوق های تامینی با موقعیت های کوتاه مدت توجه سرمایه گذاران را به سمت سهام GameStop و AMC سوق داد. با هماهنگی این شرکت ها، خریداران می دانستند که فروشندگان کوتاه مدت مجبور به انحلال می شوند و یک پامپ قوی آغاز می شود.
نگاهی کوتاه به Bitfinex نشان می دهد که در حال حاضر 124 میلیون دلار کل معاملات حاشیه ای با ترکیب بازارهای USD و BTC وجود دارد. اگرچه این رقم در مقایسه با 95 میلیون دلار در یک ماه قبل است، اما تمرکز روی درصد پوزیشن های مهم تر است.

از سوی دیگر ، بازارهای آتی 277 میلیون دلار سود داشتند که نسبت به ماه قبل ثابت است. اما برخلاف بازارهای حاشیه ای، خریداران و فروشندگان در هر زمان با یکدیگر مطابقت دارند.
خریداران از اهرم بیشتری استفاده می کردند. اگرچه در طول 30 روز گذشته نسبتاً این مقدار ثابت بوده است، آخرین باری که نرخ های منفی تأمین مالی رخ داده بود 24 دسامبر و 29 دسامبر بود. در هر دو تاریخ پس از اصلاحات قابل توجه قیمت ناشی از دادخواست SEC علیه XRP ، پایین ترین سطح محلی را نشان می دهد.
XRP جدا از اینکه یک کوین زیر 10 دلار بود، از بالاترین قیمت خود خیلی دور بود. در نظر گرفتن این نکته نیز مهم است که Dogecoin (DOGE) نیز قبل از پامپ 1000 درصدی اخیر خود ، 90٪ کمتر از بالاترین حد 0.078 دلار بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا