اخبار ارز دیجیتال

آیا آلت کوین های XRP Monero Zcash بازگشت به سطح قبل از 2018 را خواهند دید؟

در حال حاضر غلبه بیت کوین در مقایسه با سال 2017 که تسلط آن بیش از 68 درصد است ، که پیش تر 64.8 درصد بود. سقف فعلی بازار رمزنگاری به خوبی در میان برترین آلت کوین ها و ارز های استیبل توزیع شده است. پس از افزایش قیمت ها در چرخه فعلی بازار، تقریباً 100٪ آدرس های کیف پول رمزنگاری به سودآوری رسیدند. با این حال، در مورد آلت کوین ها با سرمایه بازار پایین صادق نیست. بسیاری از آلت کوین ها تسلط بیت کوین را رد می کنند و در ساعت گذشته برای بسیاری از ارزهای رمزپایه جریانی سبز بوده است.

پروژه های زیادی وجود دارد که نشانه هایی از انباشت نهنگ را پس از تقریباً سه سال زمستان رمزنگاری نشان می دهد. XRP تقریباً 75٪ مارک 2018 را از دست داد و با چالش های نظارتی روبرو شد، ممکن است بازگشت به جای altcoin سخت تر باشد. در مقابل XRP، پروژه هایی مانند ADA ، LINK و DOT سود دو رقمی داشتند. Ethereum ،Synthetix ،Yield Farming Uniswap و Compound شاهد انباشت قابل توجهی در مبادلات هستند. از نظر تاریخی، تجمع بیت کوین منجر به ایجاد یک فصل آلترناتیو شده است زیرا سرمایه گذاری در بیت کوین جریان دارد. با این حال، نمودار فعلی بیت کوین نشان می دهد که میزان عرضه بیت کوین از بورس با سرعت بالا و همیشگی خارج می شود. شناخته شده است که چرخه های صعودی بیت کوین پس از تغییر در نقدینگی عرضه به پایان می رسد، اگر مثبت شود، روند قیمت ممکن است معکوس شود.

افزایش Ethereum برای رسیدن آلت کوین به سطح قبل از 2018 بسیار مهم است. و نکته مهم در افزایش Ethereum موفقیت و TVL در پروژه های برتر deFi است. اکثر altcoin ها با ATH جدید روبرو می شوند اما آن هایی که دارای سرمایه بازار کم هستند هنوز باز نمی گردند و سوال اصلی این است که آیا این اتفاق می افتد، و اگر بله پس کی؟
هر زمان که فصل alt شروع شود، هم بر روند سرمایه گذاری نهادی و هم در خرده فروشی بیت کوین تأثیر خواهد داشت. این امر ممکن است به نوبه خود بر روند افزایشی قیمت بیت کوین تأثیر بگذارد و در کوته مدت متوقف شود.

در شش ماه گذشته، قیمت بیت کوین به ATH جدید 41000 دلار رسید و Ethereum نیز با ATH جدید روبرو شد و براساس داده های CoinMarketCap، سرمایه گذاری در چندین آلت کوین در 25 لیست برتر انجام شد. با این حال، با وجود هر دو مورد، Monero Zcash Dash در تطبیق رالی موفق نشده اند. Ontology، توکی که در دوره قبلی صعودی به بالاترین سطح 8.7 دلار رسیده بود، در حال حاضر 0.61 دلار معامله می شود و مجال کمتری برای توکن برای بازپرداخت ارزش بازار از دست رفته آن وجود دارد.

Monero یکی دیگر از لیست های طولانی آلت کوین ها است که در چرخه فعلی بازار همان سرنوشت را دارد و ممکن است برای بسیاری از آلت کوین ها یک چالش باشد که سرمایه بازار خود را از دست بدهند یا دوباره به سطح 2017 برسند.

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا