اخبار ارز دیجیتال

آیا اپل بعد از تسلا شرکت بعدی اتخاذ کننده بیت کوین خواهد بود؟

در اوایل امروز ، تسلا موتورز اعلام کرد که خرید عمده بیت کوین را انجام داده و قصد دارد پرداخت های رمزنگاری را در آینده معرفی کند. اکنون برخی از افراد در صنعت گمانه زنی می کنند که اپل بازیکن نهادی بعدی برای استفاده از دارایی رمزنگاری خواهد بود.
Paul Steves، تحلیلگر سلطه بانک سلطنتی کانادا این پیش بینی را بر اساس سابقه درآمد بیت کوین (BTC) در شرکت پرداخت Square، که بیش از 1.6 میلیارد دلار درآمد از BTC در Q3 2020 گزارش کرده است، قرار داد. Square تقریباً ماهانه 30 میلیون کاربر فعال دارد، که بخشی از پایگاه نصب اپل است.
استیوز گفت: “اگر [اپل] تصمیم بگیرد وارد تجارت مبادله رمزنگاری شود، ما فکر می کنیم این شرکت می تواند بلافاصله سهم بازار خود را به دست آورد و صنعت را مختل کند.” “این شرکت می تواند با چند کلیک یک فرصت چند میلیارد دلاری را باز کند.”
در اوایل امروز ، تسلا موتورز اعلام کرد که بخشی از ترازنامه خود را به بیت کوین اختصاص داده و قرار است بعداً پرداخت های رمزنگاری شده برای خودروهای خود را معرفی کند. معرفی تسلا به عنوان یک شرکت برجسته در صنعت فناوری و متعاقب آن افزایش قیمت BTC به بالاترین قیمت جدید باعث شده است که بسیاری از افراد در بحث رمزنگاری اپل را مورد بعدی قرار دهند.
با بیش از 2.2 تریلیون دلار سرمایه بازار ، اپل با ارزش ترین شرکت جهان است و تقریباً 200 میلیارد دلار پول نقد در اختیار دارد از نظر فرضی برای خرید 25٪ از کل بیت کوین در گردش است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا