اخبار ارز دیجیتال

اخراج شدن از CNBC به خاطر بیت کوین

اگر مالک بیت کوین نباشید ممکن است اخراج شوید!!

اگر مدیری در پرتفوی خود، بیت کوین نداشته باشد با یک خطر جدی برای ادامه شغل مواجه است. – رئیس CoinShares از اهمیت بیت کوین برای استخدام در CNBC صحبت گفت و گو کرد.

رئیس CoinShares و Dan Masters به CNBC گفت که فضای مالی تا جایی تغییر کرده است که عدم قرار گرفتن در معرض بیت کوین می تواند اقدامی خطرناک برای مدیران پرتفوی نسبت به سرمایه گذاری در آن باشد.

رئیس شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال با مصاحبه در Power Lunch به این واقعیت اشاره کرد که در گذشته برای سرمایه دارانی که در موسسات کار می کنند پول برای خرید بیت کوین کار کنند، خطرناک تلقی می شود. اما او ادعا کرد که “خطر شغلی برای داشتن بیت کوین در سبد سهام شما، به عنوان مدیر پورتفولیو، به دلیل نداشتن بیت کوین، یک خطر بزرگ تلقی می شود”

كلی ایوانز، میزبان CNBC این جمله را خلاصه كرد:

“این کاملاً واضح است، اگر بیت کوین داشته باشید دیگر اخراج نمی شوید، اما اگر این کار را نکنید ممکن است اخراج شوید.”

تریدر های معروف معتقدند که برداشت از بیت کوین به عنوان یک دارایی بسیار ناپایدار کم رنگ شده است زیرا “ثابت شده است که نوسانات سایر کلاس های دارایی بسیار فراتر از انتظار مردم است.”

وی گفت که بیت کوین لکه منفی سابق خود را در بین سرمایه گذاران اصلی برطرف کرده است و دیگر این سوال وجود ندارد که آیا شرکت ها در معرض دارایی دیجیتال قرار می گیرند یا خیر، اما اینکه چه زمانی و چه مقدار، با اشاره به سرمایه گذاری های Square ، Microstrategy و Paypal ، این مسئله مطرح است.

این شرکت ها “عملکرد بهتری نسبت به بازار دارند زیرا با قرار گرفتن در معرض بیت کوین برای دید عموم قرار می گیرند”

در ماه اکتبر، تحلیلگران اظهار داشتند که بیت کوین به طور چشم گیر رو به رشد بوده و در موقعیت بسیار قوی قرار دارد، زیرا قیمت آن علی رغم اخباری مبنی بر اتهاماتی علیه بنیانگذاران بیت کوین BitMEX که منجر به کاهش قیمت در گذشته شده است، متزلزل نمی شود:

“من در هنگام هک صرافی در طول MtGox، ممنوعیت چین ، Bitfinex Hack، نظرات ترامپ و بسیاری دیگر از داستان های شگفت انگیز بازار که تاریخ بیت کوین را متوقف می کنند، بوده ام، من به دلیل عدم حرکت منفی قیمت، به ویژه در مورد BitMEX ، تحت تأثیر قرار گرفتم”

شاخص ترس و طمع در 92 از 100 قرار دارد، که نشان دهنده احساس حرص و طمع شدید است. این سطح از ژوئن 2019 که شاخص به 95 رسیده بود دیده نشده بود.

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا