دسته‌بندی نشده

بایننس P2P را توصیه می کند زیرا اوکراین استفاده از hryvnia در صرافی های کریپتو را به حالت تعلیق درآورده است

اوکراین به‌طور موقت استفاده از پول ملی خود، گریونا، از طریق کارت‌های بانکی برای سپرده‌های فیات و برداشت در صرافی‌های کریپتو را به حالت تعلیق درآورد. در حالی که این حرکت فوراً بر نحوه انتقال وجوه سرمایه‌گذاران به صرافی‌ها و از مبادلات تأثیر گذاشت، بایننس به کاربران یادآوری کرد که چگونه خدمات همتا به همتا (P2P) هنگام معامله ارزهای دیجیتال مفید هستند.

پس از تعلیق موقت بانک مرکزی اوکراین، صرافی‌های ارز دیجیتال مانند Binance و Kuna اعلامیه‌های رسمی را منتشر کردند و سرمایه‌گذاران را در مورد این ناراحتی آگاه کردند. مایکل چوبانیان، بنیانگذار صرافی محلی Kuna، اختلال در سرویس را تصدیق کرد. با این حال، او گفت که بعداً جزئیات توسعه را توضیح خواهد داد.
چوبانیان در ادامه خاطرنشان کرد که چگونه چنین تصمیمات نظارتی هیچ تأثیری بر بیت کوین ندارد همچنین اکوسیستم و افزود:

«در مورد کارت hryvnia و ورودی/خروجی به صرافی. بله، کار نمی‌کند. ما به دنبال راه‌هایی برای خروج از این وضعیت، تحت تهدید توقف کل بازار کریپتو/کارت UAH اوکراین هستیم.»
بایننس این مشکل را پذیرفت زیرا تنظیم‌کننده‌ها استفاده از hryvnia در صرافی‌های کریپتو را به حالت تعلیق درآوردند.
با این حال، بایننس یک راه حل جایگزین داشت:

پیشنهاد می کنیم از سرویس P2P استفاده کنید تا بتوانید به راحتی به استفاده از Binance ادامه دهید.
صرافی کریپتو از این فرصت استفاده کرد تا به کاربران اطلاع دهد که خدمات P2P به کاربران اجازه می دهد تا ارزهای رمزنگاری شده و فیات را مستقیماً با سایر کاربران بدون نیاز به افراد میانی مانند بانک ها مبادله کنند.

موضع ضد ارزهای رمزنگاری اوکراین با توجه به اینکه این کشور از زمان آغاز درگیری روسیه و اوکراین بیش از 70 میلیون دلار کمک مالی به ارزهای رمزنگاری شده به دست آورده، شوکه کننده است.

«اگر ما از سیستم مالی سنتی استفاده می‌کردیم، روزها طول می‌کشید ما می‌توانستیم خرید اقلام حیاتی را در کمترین زمان از طریق رمزنگاری تضمین کنیم، و آنچه شگفت‌انگیز است این است که حدود 60 درصد از تامین‌کنندگان الکس بورنیاکوف معاون وزیر دیجیتال اوکراین در 24 فوریه گفت که قادر به پذیرش رمزارز هستم، من انتظار این را نداشتم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا