دسته‌بندی نشده

DOJ به انتخاب وکلای FTX با استناد به تضاد منافع مخالف است

امین ایالات متحده اعتراض خود را به استخدام شرکت حقوقی سالیوان و کرامول در نیویورک توسط FTX اعلام کرده است، و ادعا می کند که بالقوه تضاد منافع ناشی از فعالیت قبلی خود، در یک پرونده حقوقی در 13 ژانویه.
این شکایت منعکس کننده مواردی است که توسط یک گروه دو حزبی از سناتورهای ایالات متحده و توسط بنیانگذار صرافی رمزنگاری سام بنکمن-فرید ارائه شده است و ابراز نگرانی می کند که شرکت ممکن است در کارهای آینده توسط یک بازرس مستقل پایمال شود.

اندرو وارا، یک مقام وزارت دادگستری که مسئول پرونده‌های ورشکستگی است، گفت: «افشای S&C به‌صورتی‌که بایگانی شده است، برای ارزیابی اینکه آیا S&C استانداردهای بدون تعارض و بی‌علاقگی کد ورشکستگی را برآورده می‌کند، کاملاً کافی نیست. “افشای ناقص دلیل کافی و مستقل برای رد درخواست است.”

وارا افزود: «هر تحقیقی که توسط S&C هدایت شود، تکراری و هدر دادن منابع دارایی خواهد بود، اگر دادگاه به درخواست معتمد ایالات متحده برای انتصاب یک بازرس با یک مأموریت تحقیقاتی جامع موافقت کند.»
راین میلر، مشاور عمومی FTX، قبلاً به مدت هشت سال در S&C کار می کرد، و شرکت حقوقی ممکن است خود را در “موقعیت متناقض” تحقیق در مورد خود و کارکنان سابقش بیابد.

جان ری که در 11 نوامبر به عنوان مدیر اجرایی FTX منصوب شد، در 21 دسامبر گفت که حفظ شرکت حقوقی “ضروری و به نفع بدهکاران و دارایی ها و سهامداران آنها است.” “S&C یکی از شرکت های حقوقی پیشرو در جهان در تمام زمینه های کلیدی عمل است.”
در وبلاگی که روز پنجشنبه منتشر شد، بانکمن-فرید گفت که روابط S&C با FTX قبل از سقوط آن بیش از معاملات صرفاً معاملاتی بوده است و کارکنان آن او را تحت فشار قرار داده اند تا در 11 نوامبر ورشکستگی خود را اعلام کند – که بازتاب نگرانی های مربوط به مستقل بودن شرکت حقوقی توسط این شرکت است. سناتورها در نامه 10 ژانویه.
قاضی جان دورسی در جلسه 11 ژانویه گفت که نامه ای که خواستار تعیین بازرس مستقل در پرونده شده بود، مداخله ای نامناسب بود.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا