دسته‌بندی نشده

توسعه دهنده Shiba Inu به روز رسانی Shibarium ارائه می دهد

Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده اصلی ارز رمزنگاری میم Shiba Inu، لحظاتی را به آرزوهای تعطیلات اختصاص داد و نشان داد که Shibarium مورد انتظار، یک راه‌ دوم که خیلی زود خواهد آمد، اما نه در زمانی که او به آن اشاره کرد.

این توییت با اشتیاق بسیاری در جامعه رمزنگاری که مشتاق راه اندازی Shibarium هستند، مواجه شده است.

کوساما همچنین بر اهمیت سال آینده برای بشریت تاکید کرد و از همه خواست تا از این چند روز منتهی به سال 2023 با هم لذت ببرند.

در اوایل این ماه، توسعه‌دهنده مستعار از افراد جامعه که با توئیت «شمارش معکوس ویژه» منتشر شده توسط حساب رسمی توییتر شیبا اینو گمراه شدند، عذرخواهی کرد.

توییت شمارش معکوس کنجکاوی و حدس و گمان زیادی را در میان طرفداران شیبا اینو برانگیخت، زیرا آنها فکر می کردند که به برخی از اطلاعیه های مهم مانند انتشار Shibarium منجر می شود. با این حال، با ناراحتی آنها، اعلامیه ای که مدت ها پیش بینی می شد تنها یک ارتقاء وب سایت بود که باعث شد بسیاری از اعضای جامعه احساس ناامیدی کنند.

همکار توسعه‌دهنده Trophias اخیراً به شایعه راه‌اندازی Shibarium نیز پرداخته و تاکید کرده است که توسعه‌دهندگان به زمان بیشتری برای عرضه محصولات یا خدمات جدید نیاز دارند زیرا این کار باید با تفکر و دقت انجام شود.

در این مرحله، هنوز هیچ جدول زمانی در مورد زمان عرضه Shibarium در دسترس عموم وجود ندارد، اما به نظر می رسد مرحله آزمایش بتا آن نزدیک است.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا