دسته‌بندی نشده

Skybridge به دنبال خرید از FTX است، زیرا مدیر عامل Galaxy می گوید که می خواهد SBF را “مشت” کند.

آنتونی اسکاراموچی، مدیر عامل SkyBridge Capital گفت که شرکت او می تواند سهام شرکتی را که در سپتامبر سال گذشته به FTX فروخته بود، بازخرید. در همین حال، مایک نووگراتز، مدیرعامل Galaxy Digital اشاره کرده است که وسوسه می‌شود که SBF را دقیقاً به فک “مگنه” کند.
اسکاراموچی در صحبت با CNBC در 13 ژانویه خاطرنشان کرد که با توجه به مشکلات FTX، SkyBridge در حال پیشرفت در بازخرید این سهام است، اما پیشنهاد کرد که این حرکت احتمالا تا پایان نیمه اول سال جاری قابل حل نیست. “

مدیرعامل شرکت گفت: “ما منتظر تایید ورشکستگی ها، وکلا و بانکداران سرمایه گذاری هستیم تا بفهمیم دقیقاً چه چیزی و چه زمانی بازخرید می کنیم.” خودش مطلوب است.»

اسکاراموچی در صحبت در مورد مدیر عامل و بنیانگذار سابق FTX، سام بنکمن-فرید، افکار خود را بیان کرد که احتمالاً در آنجا بازی ناپسندی وجود داشته است.

“من فکر می کنم اکنون بسیار واضح است که تقلب وجود داشته است. ما البته باید به سیستم حقوقی اجازه دهیم همه این موارد را تعیین کند. اما برای سام، او سه اصل از چهار اصل را دارد که در کنار او کار می‌کردند، قبلاً گناهکار شده‌اند و به دادستان‌ها توضیح داده‌اند که چه کردند.» اسکاراموچی گفت.

امروز با @Scaramucci آشنا شدم. FTX و Sam Bankman-Fried قبل از سقوط FTX 30 درصد از سهام SkyBridge Capital Scaramucci را خریداری کردند. اکنون اسکاراموچی می گوید که مطمئن است که می تواند آن سهام را پس بگیرد.

اظهارات مدیرعامل تضاد کاملی با اظهارات قبلی او در ماه نوامبر به CNBC دارد، که در آن اسکاراموچی از استفاده از کلمه “تقلب” به دلیل عواقب قانونی آن خودداری کرد و از “سام و خانواده اش خواست تا حقیقت را به سرمایه گذاران خود بگویند، به پایین” کل خرابی.

طبق وب‌سایت SkyBridge، تا 30 سپتامبر 2022 دارایی‌هایی به ارزش 2.2 میلیارد دلار تحت مدیریت بود که تقریباً 800 میلیون دلار از این رقم شامل سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با دارایی‌های دیجیتال است.

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال می‌گوید طرفی از او وجود دارد که مایل است هر دو SBF و مدیر عامل گروه ارز دیجیتال، بری سیلبرت، را به‌خاطر کارهایی که در زمستان کریپتو گزارش کرده‌اند، مورد ضرب و شتم قرار دهد.

در مصاحبه ای با بلومبرگ که در 13 ژانویه منتشر شد، نووگراتز اشاره کرد که مصیبت FTX به طور مستقیم حدود 77 میلیون دلار برای گلکسی هزینه داشت. به این ترتیب، او طرفدار زیادی از SBF و سایر رفتارهای نادرست در سال گذشته در فضا نیست.

او در مورد SBF و Silbert گفت: “سمت مردانه سمی من دوست دارد به هر دوی آنها مشت بزند.” آیا واقعاً شما یک احمق هستید؟”
نووگراتز در نهایت اعتراف کرد که علیرغم اینکه سال 2022 سال بسیار وحشیانه ای برای صنعت بود، همچنان یکی از حامیان ارزهای دیجیتال است.

با این حال، او خاطرنشان کرد که ای کاش در اوایل سال 2022 قبل از FTX و حتی اکوسیستم Terra/LUNA از بین می رفت، سرمایه بیشتری از جدول خارج می کرد. با این حال، او می‌گوید که قبل از شروع آن سال توانسته است بیش از یک میلیارد دلار درآمد کسب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا