دسته‌بندی نشده

FDIC سپرده‌های بانک Signature را به Flagstar می‌فروشد که شامل رمزنگاری نمیشود

تنها یک هفته پس از سقوط، سپرده‌ها و وام‌های Signature Bank به Flagstar Bank، یکی از شرکت‌های تابعه New York Community Bancorp فروخته می‌شود – اما سپرده‌های مرتبط با رمزارز بخشی از معامله نخواهد بود.

شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) این توافق را در 19 مارس اعلام کرد که بر اساس آن 38.4 میلیارد دلار سپرده های غیرمرتبط با ارزهای دیجیتال و 12.9 میلیارد دلار وام توسط بانک مستقر در میشیگان تحت ‘قرارداد خرید و فرض’ در اختیار خواهد گرفت. ‘

از 20 مارس، شعبه های Signature’s Bank 40 به عنوان بانک Flagstar شروع به کار خواهند کرد، که در آن تمام سپرده های پذیرفته شده توسط بانک Flagstar تا سقف 250,000 دلار بیمه خواهند شد.

قرارداد تصاحب از بانک فلگ استار شامل تقریباً 4 میلیارد دلار سپرده در تجارت دارایی های ارزدیجیتال Signature Bank نمی شد. در عوض، FDIC تأیید کرد که این سپرده‌ها را مستقیماً به مشتریانی که یک حساب بانکی دیجیتال باز کرده‌اند، منتقل می‌کند و بیان کرد:

FDIC این سپرده ها را مستقیماً در اختیار مشتریانی قرار می دهد که حساب های آنها با تجارت بانکداری دیجیتال مرتبط است.
رقم 4 میلیارد دلاری معادل 4.5 درصد از کل سپرده های 88.6 میلیارد دلاری است که Signature Bank تا 31 دسامبر داشته است.

Coinbase، Celsius و Paxos سه شرکت رمزنگاری هستند که اخیراً تأیید کرده اند که در معرض برخی از بانک Signature هستند.

هفته گذشته، گزارش 17 مارس از رویترز به دو منبع اشاره کرد که پیشنهاد کردند هر خریدار Signature ملزم به واگذاری فعالیت‌های رمزنگاری به عنوان بخشی از یک طرح نجات بالقوه است.

در آن زمان، یکی از سخنگویان FDIC این موضوع را رد کرد و اشاره کرد که آژانس به عنوان بخشی از فروش، نیازی به واگذاری ارزهای دیجیتال ندارد.

با این حال، نیک کارتر، شریک Castle Island Ventures معتقد است که آخرین اعلامیه نشان می دهد که FDIC در پاسخ خود به رویترز ‘دروغ’ گفته است.

این تصاحب پس از آن صورت گرفت که Signature Bridge Bank توسط FDIC در 12 مارس و پس از آن که دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) بانک را بست و FDIC را به عنوان گیرنده آن منصوب کرد، ایجاد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا