مقالات آموزش ارز دیجیتال

ارز دیجیتال وینک WINk چیست؟

ارز دیجیتال وینک WINk خود را به عنوان یک بازی بلاکچین و یک بستر اجتماعی معرفی می‌کند. که در آن کاربران می‌توانند در چندین اکوسیستم بلاکچین مشارکت کنند. این پلتفرم احساس می‌کند که دارای یک اکوسیستم بازی منحصر به فرد است که از یک اقتصاد ابتکاری و استخراج رفتاری و همچنین مکانیزم‌های تشویقی دیگر برای ایجاد WINk به یک بستر مهم تشکیل شده است.

این پلتفرم علاوه بر اینکه به راحتی تجربه یک بازی عالی را به کاربران ارائه می‌دهد. ساخته شده است تا توسعه دهندگان بتوانند به راحتی dAppهای جدیدی را ایجاد کنند که مشارکت و پذیرش کاربر را تشویق کند.
WINk هفتمین توکنی است که در پلتفرم Binance Launchpad به عنوان پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) ارائه شد. این پیشنهاد از قالب قرعه کشی پیروی میکرد و برندگان در ۳۱ جولای ۲۰۱۹ اعلام شدند.

۶ میلیون دلار علامت WIN اختصاص داده خواهد شد. و به عنوان توکن BEP2 در زنجیره Binance و TRC-20 در زنجیره Tron صادر می‌شود و آن‌ها را به اولین پلت فرم مبتنی بر Tron تبدیل می‌کند.

ویژگی‌ها و نکات برجسته ارز دیجیتال وینک

WINk از نام تجاری TRONbet متولد شد که اولین dApp بود که در Tron راه اندازی شد. از آن زمان به بعد بزرگ شده و به بزرگترین dApp از نظر کاربران و حجم معاملات تبدیل شده است. حتی اگر رقبای بی‌شماری تلاش کرده‌اند آن را خنثی کنند، همچنان در بالای زنجیره غذایی بازی‌های blockchain باقی مانده است. همکاری استراتژیک با Tron به WINk یک مزیت قابل توجه در اکوسیستم بازی خواهد داد.

با نام تجاری جدید، WINk به طور خاص ایجاد شده است تا توسعه دهندگان جدید بتوانند پروژه‌ها را بر روی سیستم عامل زنده کنند. با استفاده از APIها و ابزارهای توسعه دهنده‌ای که توسط تیم WINk ایجاد شده‌اند. می‌توان پروژه‌های موجود را حمل کرد یا پروژه‌های کاملاً جدید ایجاد کرد. نام تجاری جدید همچنین در نظر دارد ارز دیجیتال وینک را از مسیر اصلی خود در TRONbet به مسیرهای جدید هدایت کند.

انتقاداتی از ارز دیجیتال وینک

درست است که برخی از WINk انتقاد کرده‌اند و این چیزی نیست جز یک سیستم عامل دیگر قمار، اما برنامه‌هایی برای توسعه به وام‌های خرد، پول‌های ثابت، رمزهای امنیتی و کانال‌های پرداخت جدید وجود دارد. به طور خلاصه، WINk قصد دارد به یک مرکز کامل برای محصولات مالی غیرمتمرکز تبدیل شود. این تیم قصد دارد از انگیزه‌های زیادی خارج از استخراج و جمع آوری رفتار استفاده کند. تعدادی از ویژگی‌های اجتماعی، عملیات زنده و تعاملات و رویدادها وجود دارد. که همه آن‌ها برای افزایش تجربه کاربر طراحی شده اند. این نوع تعهد نسبت به جامعه بوده است که به TRONbet امکان ادامه رشد داده است. و این کار برای WINk تازه ایجاد شده نیز انجام خواهد شد.

ایجاد زنجیره بلوک Tron به WINk امکان می‌دهد تا از مقیاس‌پذیری حداکثر ۲۰۰۰ تراکنش در ثانیه و معاملات ۳ ثانیه‌ای برای ارائه یک تجربه بازی تقریباً فوری استفاده کند. و WINk راه حل مقیاس‌گذاری خاص خود را برای بازی‌هایی مانند اسلات و پوکر دارد که پلت فرم را در راس فناوری بلاکچین قرار می‌دهد.

مزایای کاربر ارز دیجیتال وینک

تیم WINk کاربران را هسته اصلی سیستم عامل می‌داند و هر dApp متصل به سیستم عامل بخشی از برنده‌ها را از طریق مکانیزم RainDrop با کاربران به اشتراک می‌گذارد. مبلغ دریافتی توسط کاربران متناسب با تعداد بردهایی است که آن‌ها برای انتخاب انتخاب می‌کنند. RainDrop هر روز به کاربرانی که در معرض خطر هستند پرداخت خواهد شد و پرداخت‌ها به صورت TRX انجام می‌شود.

علاوه بر سهام، رمزهای WIN برای شرکت در حاکمیت سیستم عامل نیز ضروری است. به این ترتیب کاربران فقط بازیکن نیستند، بلکه اعضای فعال جامعه نیز هستند. این اجازه می‌دهد تا پلت فرم در پاسخ به نیازها و خواسته‌های کاربر رشد کند، نه فقط بر اساس آنچه برخی از ساختارهای قدرت متمرکز مهم می‌دانند.

پیش بینی می‌شود که بسته به نحوه ایجاد dApps، افرادی که در ارز دیجیتال وینک مشارکت می‌کنند در آینده نیز مزایای بیشتری دریافت کنند. این مزایا ممکن است به شکل پرداخت‌های بیشتر، افزایش نرخ استخراج یا به سادگی از تخفیف مستقیم باشد.

همه اینها به کاربران این امکان را می‌دهد تا کنترل دارایی‌های خود را حفظ کنند و در عین حال عضو انجمن شوند و به طور منظم بر اساس رمزهای سهام خود درآمد کسب کنند. انتظار می‌رود این طرح تشویقی نوآورانه یک بستر مهم ایجاد کند که دارای اعضای جامعه، یا طرفداران وفادار و متعهد باشد.

مقایسه ارز دیجیتال وینک با سیستم عامل‌های بازی متمرکز سنتی

در مقایسه با سیستم عامل‌های بازی متمرکز سنتی، کاربران می‌توانند انتظارات و مزایای زیر را داشته باشند:

  1. بازی‌ها با قراردادهای هوشمند کار می‌کنند و کاملا قابل کنترل هستند.
  2. کاربران همیشه حضانت وجوه خود را در اختیار دارند. نیازی به سپرده‌گذاری یا منتظر انتقال سود نیست.
  3. همه بازی‌ها و برنده‌ها روی ارزهای رمزپایه کار می‌کنند.
  4. رویدادهای انحصاری و ویژگی‌های اجتماعی کاربران را به داشتن رمزهای WIN ترغیب می‌کند.
  5. مشارکت با Tron و BitTorrent مخاطبان فوری و کاربران را فراهم می‌کند.

نقشه راه WINk

از آنجا که این پلتفرم در حال حاضر دارای TRONbet و تقریباً دوازده بازی دیگر است. نقشه راه نسبتاً تهاجمی است. این تیم بدیهی است می‌داند که آن‌ها چه می‌خواهند، به کجا باید بروند، کاربران چه می‌خواهند و چه مدت طول می‌کشد تا ویژگی‌های جدید ارائه شود.

در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹، نه تنها تغییر نام تجاری به ارز دیجیتال وینک، بلکه راه اندازی پوکر (در حال حاضر به صورت آلفا) و شرط‌بندی ورزشی (به زودی) نیز مشاهده خواهیم کرد. سایر تمرکزهای این تیم آوردن سیستم عامل‌های بلاکچین بیشتر (BTC، ETH، LTC)، آزادسازی سیستم سلسله مراتب کاربر برای جوایز و مشوق‌ها و کسب مجوزهای اضافی بازی است.
در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹، سیستم عامل‌های بلاکچین اضافی به سیستم عامل اضافه می‌شوند. dAppهای بیشتری اضافه می‌شود، در سیستم سلسله مراتب بر اساس بازخورد کاربران و راه اندازی صندوق اکوسیستم ایجاد می‌شود.

از سه ماهه اول سال ۲۰۲۰، تیم قصد دارد یکپارچه‌سازی پول‌های ثابت، انتشار SDK و API برای سیستم عامل و راه اندازی Open Platform را انجام دهد. آن‌ها همچنین به دنبال ایجاد مشارکت‌های بزرگ خواهند بود و این در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت.

از دیگر برنامه‌های مشارکتی که در آن زمان هدف قرار خواهد گرفت، می‌توان به باشگاه‌های فوتبال اروپا اشاره کرد. فروشگاه بازی dApp نیز باید این بار آماده راه اندازی شود. و خرید کاربر از طریق مرورگر Opera و BitTorrent آغاز می‌شود.

ارز دیجیتال وینک WINk چیست؟
ارز دیجیتال وینک WINk چیست؟

تیم ارز دیجیتال وینک (WINk)

از آنجا که WINk یک پلت فرم غیرمتمرکز است، فقط منطقی است که تیم نیز غیرمتمرکز باشد، همانطور که هست. اعضا در سراسر جهان قرار دارند. روی هم رفته تیم WINk دارای چندین دهه تجربه بازی و همچنین چندین دهه تجربه بلاکچین است. عامل اتحاد اعضای تیم علاقه آن‌ها به ترکیب بلاکچین و بازی است و اینکه چگونه می‌تواند صنعت بازی را متحول کند. از سال ۲۰۱۷، زمانی که پتانسیل بیت کوین و سایر پروژه‌های بلاکچین توجه بنیانگذاران را به خود جلب کرد، WINk در حال انجام است. این کار از زمانی شروع شد که اعضای اصلی تیم پروژه‌های قبلی خود را رها کردند. و شروع به بررسی چگونگی تلفیق فناوری‌های بلاکچین و بازی کردند.

TRONbet

TRONbet به عنوان یک پروژه جانبی برای ۳ عضو بنیانگذار کار دیگری را آغاز نکرد. اما به سرعت به یک تیم تمام وقت متشکل از ۱۱ عضو گسترش یافت. سرمایه‌گذاری از صندوق Tron Arcade و تغییر نام تجاری ارز دیجیتال وینک یک گام جدید هیجان‌انگیز برای تیم و پروژه است. این تیم به طور مساوی توزیع شده است و چهار عضو از صنعت بلاکچین هستند. در حالی که سه نفر دیگر از کهنه‌کاران بازی و مدیریت محصول هستند. چندین از توسعه دهندگان تجربه زیادی در بازی‌های موبایل دارند و این می‌تواند برای آینده پروژه مهم باشد.

هدف نهایی کل تیم این است که انقلابی در بازی ایجاد کنند. همانطور که ما آن را می‌شناسیم و همچنین با تسلط بر بهترین و کاربرپسندترین پلتفرم بازی موجود بر فضا مسلط می‌شویم.

انجمن WINk

برای افزایش تصویب یک پروژه ارز رمزنگاری شده، ابتدا باید آگاهی در کل جامعه وجود داشته باشد. بهترین راه برای ایجاد آگاهی برای یک پروژه از طریق یک جامعه بزرگ و فعال است.

ارز دیجیتال وینک WINk چگونه جمع می‌شود؟

خوب، آن‌ها هنوز هم دارای اندازه جامعه کاملاً معقولی هستند که از روزهای TronBet تولید کرده اند. به عنوان مثال، آن‌ها یک حساب توییتر با بیش از ۱۱ هزار دنبال کننده دارند.

آن‌ها همچنین یک کانال تلگرامی دارند که بیش از ۸۰۰۰ عضو دارد. من به درون این تلگرام پریدم و مکالمه بسیار جالبی در جریان بود. البته چند «پسر ماه» بودند اما آن‌ها در اقلیت بودند.

با این حال، شاید یکی از بزرگترین دارایی‌های آگاهی از WINk این واقعیت باشد. که آن‌ها بر روی Tron کار می‌کنند. جاستین سان، بنیانگذار ترون، بازاریاب پرکار (بعضی‌ها زیاد می‌گویند) است. او قبلاً از طریق حساب کاربری توییتر خود به دنبال پروژه WINk بوده است.
این جاستین سان بود که به بازاریابی پروژه دیگری مبتنی بر Tron، BitTorrent کمک کرد. این همچنین یکی از موفق‌ترین IEOها بود که در Binance Launchpad انجام شد.

The WIN Token

۹۹۹ میلیارد توکن WIN ایجاد خواهد شد. و تنها از طریق IEO آینده یا از طریق بازارهای ثانویه، قطره‌های هوایی و رویدادهای تبلیغاتی می‌توان آن‌ها را بدست آورد.

مبادله ارز دیجیتال وینک

اولین پیشنهاد، پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) است که در بستر Binance Launchpad برگزار می‌شود. این یک پیشنهاد به سبک قرعه کشی است و از ۲۴ ژوئیه ۲۰۱۹ آغاز شد و به برندگان قرعه کشی در ۳۱ ژوئیه ۲۰۱۹ اطلاع‌رسانی خواهد شد. فقط ۵٪ از کل عرضه WIN یا ۴۹.۹۵۰، ۰۰۰.۰۰۰ WIN به فروش عمومی اختصاص می‌یابد.
با فروش توکن‌های ۰.۰۰۰۱۲۰۱ دلار سقف فروش ۶ میلیون دلار است. همچنین لازم به ذکر است که قیمت بر اساس حداقل BTC تعیین می‌شود و تقریباً معادل ۱ Satoshi است که کوچکترین واحد اندازه گیری BTC است. این بدان معناست که ارزش WIN تنها پس از ایجاد یک معامله در بازار WIN / BTC می‌تواند از نظر بیت کوین بالاتر رود.

ویژگی جذاب دیگر این قیمت پایین قیمت اولیه این است که قیمت می‌تواند پس از فروش به طور قابل توجهی افزایش یابد. شناخته شده است که Binance IEO در کوتاه مدت شاهد رشد چشمگیری است. و دیدن رشد ۱۰ برابر بلافاصله پس از IEO غیر معمول نیست.

دریافت آسان رمزهای WIN

راه دیگر برای دریافت آسان رمزهای WIN از طریق قطره‌های هوایی خواهد بود. ۵٪ از کل سکه به قطب‌های هوایی اختصاص یافته است که انتظار می‌رود طی سه سال آینده گسترش یابد. اولین airdrop در آگوست ۲۰۱۹ رخ می‌دهد. و نشانه‌های WIN به دارندگان نشانه‌های TRX، BTT و ANTE / WIN منتقل می‌شود.

این airdrop اولیه ۱۰.۹۸۹، ۰۰۰.۰۰۰ WIN یا ۲۲٪ از کل تقسیم airdrop را توزیع می‌کند. انتظار می‌رود ۱۲ ماه آینده ۲۴٪ اضافی یا ۱۱.۸۸۰، ۰۰۰.۰۰۰ WIN (هر ماه ۹۹۹.۰۰۰، ۰۰۰) از طریق قطره‌های هوا توزیع شود.

نتیجه گیری ارز دیجیتال وینک

نمی‌توان انکار کرد که WINk تیم قدرتمندی دارد و کار خود را با یک محصول قوی و اثبات شده در TRONbet آغاز می‌کند. البته، بازی‌های بلاکچین فضای جدیدی است، اما بازی‌های آنلاین چنین نیستند و با تجربه‌ای که تیم‌های توسعه و بازاریابی به پروژه می‌دهند. دلیل کمی وجود دارد که فکر کنیم این پروژه نمی‌تواند به شدت موفق شود. با شروع ۱۶۰۰۰ جامعه بزرگ TRONbet، پلتفرم WINk همچنین در ابتدا به جامعه Tron و در نهایت ۳۰۰ میلیون جامعه BitTorrent قدرتمند دسترسی خواهد داشت. وقتی این هدف را با یک پلت فرم قوی اثبات شده ترکیب کنید، نتیجه احتمالی تسلط بر بازار خواهد بود.

البته، فضای بازی بلاکچین کاملاً جدید است، بنابراین تقریباً غیرممکن است که بگوییم چه تحولاتی ممکن است رخ دهد که بتواند WINk را به عنوان یک رهبر از بین ببرد. اگر این پلتفرم برتری خوبی داشته باشد، این نشانه‌های اولیه WIN می‌توانند بسیار ارزشمند شوند، مخصوصاً اگر کاربران به سادگی آن‌ها را سهام کرده و سود سهام را دریافت کنند.

در بهبود کیفیت مقالات کمک کنید
صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا