دسته‌بندی نشده

Wyre حداکثر 90٪ محدودیت برداشت را برای همه کاربران اعمال می کند

پلتفرم پرداخت کریپتو Wyre سیاست برداشت خود را تغییر داد تا کاربران را از نقدینگی تا 90 درصد دارایی‌هایشان محدود کند، تنها چند روز پس از اینکه دو کارمند سابق ظاهراً به احتمال تعطیلی اشاره کردند.

در 7 ژانویه 2023، Wyre با استناد به “بهترین منفعت جامعه ما” محدودیت برداشت را بر پلتفرم خود اعمال کرد. پس از اصلاح خط مشی، کاربران Wyre می توانند تا 90 درصد از وجوه رمزنگاری خود را برداشت کنند زیرا این شرکت گزینه های استراتژیک را برای دور زدن طولانی مدت بازار نزولی بررسی می کند.

ما در حال تغییر سیاست خروج خود هستیم. در حالی که مشتریان همچنان می توانند وجوه خود را برداشت کنند، در حال حاضر، ما برداشت را به بیش از 90 درصد از وجوه موجود در هر حساب مشتری، مشروط به محدودیت های روزانه فعلی محدود می کنیم.
علاوه بر این، این شرکت یانی جیاناروس، مدیر ارشد ریسک و افسر انطباق Wyre را به عنوان مدیرعامل موقت منصوب کرد. کاربران Wyre در معرض تغییراتی در محدودیت‌های برداشت روزانه خواهند بود زیرا این پلتفرم مستلزم استراتژی‌های عملیاتی جدید است.
گزارش‌هایی که حاکی از فروپاشی Wyre بود، منجر به شکست شراکت آن با کیف پول کریپتو متامسک شد.

در 5 ژانویه، MetaMask حذف Wyre را از جمع‌آوری موبایل خود اعلام کرد که به کاربران اجازه می‌داد مستقیماً از کیف پول دیجیتال ارزهای دیجیتال خریداری کنند.

MetaMask گفت: «ما در حال حاضر روی حذف برنامه‌های افزودنی کار می‌کنیم و از صبر شما قدردانی می‌کنیم.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا