دسته‌بندی نشده

شبکه لایتنینگ بیت کوین را برای انتقال فوری فیات بین اروپا و آفریقا امکان پذیر می کند

اپلیکیشن بیت کوین CoinCorner روز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که Send Globally را فعال کرده است، قابلیتی که به کاربران خارجی امکان می‌دهد فوراً و ارزان‌تر حواله‌های خود را به آفریقا برای مشتریان اتحادیه اروپا و بریتانیا ارسال کنند.
این شاهکار از طریق مشارکت با اپلیکیشن بیت‌نوب مستقر در آفریقا امکان‌پذیر شده است و پس از تیمی مشابه با اپلیکیشن پرداخت لایتنینگ Strike انجام می‌شود.

Strike هفته گذشته Send Globally را برای کاربران آمریکایی خود فعال کرد و به آنها اجازه داد فوراً پول را به حساب های بانکی در نیجریه، غنا و کنیا با حداقل کارمزد انتقال دهند.

Bitnob شکاف بین شهروندان محلی و مردم ایالات متحده، اتحادیه اروپا و بریتانیا را با شبکه لایتنینگ بیت کوین، پروتکل پوشش ارز همتا به همتا برای پرداخت های ارزان و سریع، پر می کند.

برنارد پارا، مدیر عامل بیت‌نوب، در بیانیه‌ای گفت: برای ما در بیت‌نوب، این یک جهش دیگر در توانمندسازی اقتصادی آفریقایی‌ها است. به گفته بانک جهانی، کشورهای جنوب صحرای آفریقا همچنان گران‌ترین منطقه برای ارسال پول هستند، جایی که ارسال 200 دلار به طور متوسط ​​8.2 درصد در سه ماهه چهارم سال 2020 هزینه دارد. بیت کوین قدرت آینده پول را تامین می کند و این مشارکت یک مورد استفاده قوی از آینده را نشان می دهد.

Send Globally به این صورت کار می‌کند که هر یک از برنامه‌های محلی بیت‌کوین را به صورت فیات در داخل و خارج از رمپ قرار دهد. اول، دلار آمریکا، یورو یا پوند انگلیس توسط Strike یا CoinCorner به بیت کوین تبدیل می شوند. سپس BTC از طریق لایتنینگ به Bitnob ارسال می شود. در نهایت، اپلیکیشن آفریقایی مبلغ مربوطه را به ارز محلی به کاربر دریافت کننده واریز می کند. با وجود تمام این مراحل، به لطف سرعت و کارایی Lightning، این فرآیند ارزان و تقریباً فوری است.

دنی اسکات، مدیر عامل CoinCorner در بیانیه ای گفت: ماهیت بدون مرز بیت کوین همیشه آن را به ابزاری عالی برای ارسال پول در سراسر جهان تبدیل کرده است، اما اکنون با استفاده از شبکه لایتنینگ، ارسال بیت کوین فوری و بسیار کم هزینه است. ما امیدواریم با همکاری با Bitnob برای ارائه یک تجربه فرامرزی یکپارچه با استفاده از بیت‌کوین و شبکه لایتنینگ، برخی از اصطکاک و هزینه‌ای را که مشتریان هنگام استفاده از شرکت‌های سنتی FX و حواله پول تجربه می‌کنند، از بین ببریم.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا