دسته‌بندی نشده

با تکذیب شایعات شدید اخراج، تردیدها در مورد آینده Huobi افزایش یافت

گمانه زنی در توییتر مبنی بر اینکه صرافی کریپتو Huobi کارکنان خود را اخراج کرده و ارتباطات داخلی را قطع کرده است، علیرغم اینکه مشاور صرافی شایعات را تکذیب می کند، جامعه را بر آن داشته تا به کاربران توصیه کند وجوه خود را برداشت کنند.

جاستین سان، مشاور Huobi در توییتی در تاریخ 5 ژانویه به شایعات ادعایی ورشکستگی پرداخت و گفت که توسعه تجاری صرافی “خوب” بوده و “امنیت دارایی های کاربران همیشه به طور کامل محافظت خواهد شد.”

سان همچنین ظاهراً گمانه زنی های پیرامون کارکنان ناراضی را کنار گذاشت و گفت که Huobi “به خواسته های قانونی کارمندان محلی احترام کامل خواهد گذاشت.”

پیش از این، در تاریخ 3 ژانویه، کالین وو، روزنامه‌نگار رمزارز گزارش داد که سان حقوق کارکنان Huobi را از پرداخت فیات به پرداخت در هریک از تتر تغییر داده است.
وو ادعا کرد که کارکنانی که با این تغییر موافق نبودند ممکن است اخراج شوند.

نیروی انسانی جاستین سان با همه کارمندان Huobi در ارتباط است تا فرم حقوق را از ارز فیات به USDT/USDC تغییر دهد. کارمندانی که نمی توانند آن را بپذیرند ممکن است اخراج شوند. این اقدام اعتراض برخی از کارکنان را برانگیخت.
به نقل از منابع داخلی، وو در ماه دسامبر گزارش داد که Huobi پاداش پایان سال را لغو کرده و در حال آماده شدن برای کاهش نیمی از 1200 کارمند خود است.
به گفته وو، اقدام برای تغییر پرداخت حقوق از فیات به استیبل کوین باعث اعتراض برخی از کارمندان شد.

توییتی در 4 ژانویه از حساب توییتر BitRun ادعا کرد که یک “گروه ارتباطی با کارمندان داخلی” در صرافی بسته شده و “همه کانال های ارتباطی و بازخورد با کارمندان” مسدود شده است.

BitRun اضافه کرد که آنها شورش کارمندان Huobi را رد نمی کنند که می توانند “مستقیماً دارایی های کاربر را از بین ببرند یا برنامه نویسان اسب های تروجان درپشتی را اضافه کنند” و ادعا کنند که این عمل “توسط قوانین داخلی محافظت نمی شود”.
Huobi در سیشل مستقر است و دفاتری در هنگ کنگ، ایالات متحده، ژاپن و کره جنوبی دارد. این یک شرکت سهامی عام در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ است.

این هشدار شوم برای یکی از کاربران توییتر کافی بود تا ادعا کند که Huobi “به نظر می رسد در زمان واقعی در حال ذوب شدن است” و دیگران به کاربران پیشنهاد کردند که به دلیل شایعات وجوه خود را از صرافی خارج کنند.

اگر از Huobi استفاده می کنید
برداشت دارایی ها را تا زمانی که FUD تمام شود را در نظر بگیرید

برخی احساسات نسبتاً منفی و اتهامات در توئیتر با هدف Huobi در حال پخش است ولی تأیید نشده، بنابراین بررسی های لازم و مدیریت ریسک خود را بر این اساس انجام دهید.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا