دسته‌بندی نشده

صرافی معاملات اجتماعی ارز دیجیتال MoonXBT از حمایت قابل توجهی در میان معامله گران برخوردار است

معاملات ارزهای دیجیتال ممکن است برای اکثر مردم مفهوم جدیدی نباشد. برای بسیاری از تماشاگرانی که می‌خواهند یک تکه از کیک را نیز داشته باشند، می‌توانند با پلتفرم معاملات اجتماعی مانند MoonXBT، یک مبادله دوستانه مبتدیان، شروع کنند.به گزارش یاهو فایننس، جورج لی، مدیر عامل MoonXBT اخیراً گفت: ‘MoonXBT به زودی یک انجمن جدید و ارتقا یافته را در ماه آینده راه اندازی خواهد کرد تا تجربه اجتماعی بهتر، عمیق تر و گسترده تر را برای کاربران خود فراهم کند.’ جهت ثبت نام در سایت MoonXBT و تخفیف در معاملات تا 50% از لینک زیر استفاده کنید.

MoonXBT به عنوان یک صرافی نوین که در سال 2021 تأسیس شد، با تجارت اجتماعی و ویژگی‌های جدید معاملات کپی در بازار جهانی در حال پیشرفت است. جورج لی، مدیر عامل MoonXBT، می‌گوید: «MoonXBT خود را به‌عنوان یک پلتفرم تجارت اجتماعی نه تنها با نام، بلکه با ماهیت معرفی می‌کند». او معتقد است که می‌توان از اتصال به یکدیگر برای هدایت نوآوری و خلاقیت استفاده کرد.

برای رسیدن به این هدف، MoonXBT جامعه ای را برای معامله گران فراهم می کند، با سه عملکرد اصلی، یعنی اشتراک گذاری نظرات، پیوستن به نبردهای معامله و رتبه بندی به ارتقای صرافی کمک کنند.

MoonXBT همچنین عملکرد «فهرست بازی» را ارائه می‌کند که در آن کاربران می‌توانند نبردهای معامله گری با دیگر معامله‌گران ایجاد کنند تا تجارت را تقویت کنند. به این ترتیب، معامله گری یک بازی تنها نیست، بلکه نبردی با دیگر کاربران در جامعه MoonXBT است. آن ها همچنین می توانند تمام نبردهای معاملاتی را مشاهده کنند و مواردی را که می خواهند به آنها ملحق شوند انتخاب کنند و در عین حال از سود معاملاتی آنها را تشویق کنند.

جامعه معامله گر همچنین یک رتبه بندی برای معامله گران خواهد داشت تا آن ها را برای تجارت بیشتر ترغیب کند. هم برای معامله‌گران مبتدی و هم برای معامله‌گران حرفه‌ای، رتبه‌بندی تصویر واضحی از عملکرد آن ها در انجمن MoonXBT از نظر معاملات ارزهای دیجیتال به آنها می‌دهد. این رتبه‌بندی همچنین مجموعه‌ای از معامله‌گران موفق را برای مبتدیان برای انجام معاملات کپی فراهم می‌کند، زیرا این پلتفرم عملکرد تجارت کپی با یک کلیک را نیز ارائه می‌کند. به این ترتیب، معامله‌گران MoonXBT می‌توانند استراتژی‌های معاملاتی افراد حرفه‌ای را کپی کنند و در مقایسه با سایر معامله‌گران، در سفر معاملاتی به آنها برتری دهند.

جورج لی گفت: در اقدامی هیجان‌انگیز، MoonXBT یک انجمن جدید و ارتقا یافته را در ماه جدید راه‌اندازی می‌کند تا تجربه اجتماعی بهتر، عمیق‌تر و گسترده‌تر را برای کاربران خود فراهم کند. MoonXBT برای تنوع بخشیدن و غنی سازی تعامل جامعه در مبادله، در نتیجه بیشتر تشویق کاربران ما به مشارکت فعال در اجتماعی شدن است.”

این صرافی به عنوان بخشی از ماموریت خود برای ارائه تجربه اجتماعی با طراوت برای کاربران خود، معتقد است که کلید یک تجربه کاربری خوب، یک اکوسیستم سالم است که با اطلاعات فراوان همراه باشد. جامعه ایجاد شده توسط MoonXBT چنان اکوسیستم سالمی است که همگام با زمان است.

لی گفت: «MoonXBT با همراه افراد تاثیر گذار کامیونیتی کریپتو، ماموریت اجتماعی شدن خود را با اجرای کامل نفوذ اجتماعی سازندگان محتوا گسترش داده است.

“کاربران MoonXBT می‌توانند همواره نظرات و دیدگاه‌های افراد تاثیر گذار را دریافت کنند. با این کار، کاربران در موقعیت بهتری برای ایجاد استراتژی‌های معاملاتی خود هستند. علاوه بر این، کاربران همچنین می‌توانند معامله‌گران همفکری را پیدا کنند که از همان افراد با تجربه پیروی می‌کنند.

MoonXBT در آینده قصد دارد ویژگی های جدیدی مانند معامله به صورت گارانتی((warrant، معاملات اسپات و قرارداد فیوچرز، و همچنین معاملات مربوط به توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و GameFi، ترکیبی از بازی و امور مالی را عرضه کند. همچنین صرافی غیرمتمرکز را که بر اساس فناوری زنجیره بلوک ساخته شده است، منتشر خواهد کرد.

Novian، یکی از کاربران MoonXBT بیان می کند که ما هر روز در مورد چیزهای زیادی بحث می کنیم، از معامله گرفته تا چیزهایی که ربطی به معامله ندارند. در واقع، ما در جامعه  MoonXBT مانند خانواده هستیم.

با یک جامعه معاملاتی ارز دیجیتال سالم، دوستان تجاری خوبی نیز به همراه دارند که می توانند این دوستی مادام العمر باشد. MoonXBT چیزی بیش از معاملات کریپتو ارائه می دهد، اما جامعه ای در دنیای معاملات مجازی کریپتو!

برای اطلاعات بیشتر از شبکه های اجتماعی فارسی وب سایت MoonXBT استفاده کنید:

گروه فارسی زبانان صرافی MoonXBT:
https://t.me/moonxbtiran
اینستاگرام فارسی صرافی MoonXBT:
https://instagram.com/moonxbt_persian
توییتر فارسی صرافی MoonXBT:
https://twitter.com/MoonXBT_Persian

صرافی اکسولو

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا