مقالات آموزش بازی کریپتویی

آموزش بازی DRAGON RUSH در دیسنترالند

بازی دیسنترالند در آپدیت جدید خود بازی های مختلفی اضافه کرده است که ما به یکی از این بازی ها به اسم حمله اژدها DRAGON RUSH می پردازیم.

شروع بازی DRAGON RUSH

برای شروع باید به مکان بازی بروید شما می توانید از چند طریق ساده به مکان این بازی بروید. اولین روش این است که وارد سرزمین WONDERMINE شوید و از روی تابلو راهنما به بخش بازی DRAGON RUSH بروید طبق عکس پایین.

بهترین و سریع ترین روش این است که روی نقشه به موقعیت -43,53 بروید روی اینجا کلیک کنید.

سوار اژدها شدن

شما برای شروع بازی باید سوار اژدها شوید فقط لازم است که با کلید Space Bar مثل شکل پایین روی اژدها سوار شوید. بعد شما با زدن کلید F می توانید پرواز کنید. برای این که بیشتر به بالا پرواز کنید کلید F را سریع تر بزنید همچنین شما به هر سمت با موس نگاه کنید اژدها شما به آن سمت پرواز می کند.

نکته1: از کلید V برای تغییر زاویه دید خود استفاده کنید.
نکته2: اگر از روی اژدها افتادید نگران نباشید اگر کلید f را نزنید اژدها فرود می آید و دوباره می توانید سوار اژدها شوید.

شما باید از داخل حلقه های امتیاز عبور کنید. هرچقدر از وسط حلقه ها عبور کنید امتیاز بیشتری می گیرید. هر حلقه دارای یک امتیاز است و بهترین حلقه 500 امتیاز دارد.

شما باید از 9 حلقه امتیاز عبور کنید و سپس در یک مکان فرود بیاید که امتیاز شما محاسبه شود. که اگر وسط فرود بیاید 500 امتیاز دارد.

در پایان بازی 3 دقیقه است و هرچقدر شما سریع به پایان بازی برسید امتیاز بیشتری دریافت می کنید که در یک تابلو امتیاز شما و بازی کن های برتر نمایش داده می شود که ما برای این آموزش چند دفعه این بازی راه انجام دادیم و نفر چهارم شدیم😅 یادتون نره برای این که آموزش های بیشتری از این بازی در سایت قرار دهیم ما رو با کامنت های خود خوشحال کنید و در بازی ما را با اسم iranrich#bdfe دنبال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
صرافی اکسولو

میلاد دهقان

من تلاش می‌کند تا به عنوان یک نماینده از جامعه تریدرها و سرمایه‌گذاران فعال در حوزه ترید ارز دیجیتال و فارکس، دانش و تجربیات خود را به بهترین شکل ممکن به اشتراک بگذارد و افراد را در رسیدن به اهداف مالی و حرفه‌ای خود یاری نماید.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا