coinex register
کسب درآمد رایگانمقالات کریپتوکارنسی

آشنای با سرزمین منابع WONDERMINE در دیسنترلند

قبلا در مقاله آموزشی بازی دیسنترلند Decentraland با این بازی جدید آشنا شدید و ما در این مقاله می خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه منابع رایگان در این بازی کسب کنید و چگونه به درآمد برسید. جهان استخراج WONDERMINE یک سرزمین در بازی دیسنترلند است که شما با داشتن کلنگ AXE و WONDERCOINS می توانید شهاب سنگ های که به این سرزمین برخورد میکنند را استخراج کنید و منابع رایگان کسب کنید. همچنین شما با این منابع می توانید برای خود وسایل پوشیدنی به صورت NFT درست کنید و حتی آن ها را با قیمت های بالا برای فروش بگذارید.

سرزمین WONDERMINE منابع رایگان کجاست؟

شما برای این که در این بازی به این سرزمین مهاجرت کنید باید توی نقشه به موقعیت -29,56 بروید یا اینجا کلیک کنید. شما در این سرزمین می توانید مواد مورد نیاز را به صورت رایگان جمع آوری کنی وسایل مورد نیاز برای استخراج را بسازید و وسایل پوشیدنی که قابل تبدیل به پول واقعی است را بسازید همچنین در این سرزمین افراد زیادی هستند که می توانید با آنها مکالمه کنید.

شهاب سنگ ها چهار نوع گوهر دارند: یاقوت کبود، زمرد، یاقوت و الماس. و پنج نوع فلز: مس، آهن، تیتانیوم، طلا و پلاتین.

شما وسایلی که ساختید را می توانید در سایت opensea.io یا Decentraland Marketplace به فروش بگذارید.

روش به دست آوردن WONDERCOINS سکه رایگان

در بازی دیسنترلند دو روش برای به دست آوردن سکه WONDERCOINS دارید. که روش اول به صورت رایگان است و شما کاری بجز صبر نباید بکنید زیرا توی این بازی شما هر روز به صورت رایگان 100 دانه سکه WONDERCOINS دریافت می کنید. روش دوم هم به این صورت است که شما می توانید از COIN CART با ارز دیجیتالی مانا MANA خرید کنید.

COIN CART
COIN CART
مقدار ارز مانا (MANA)مقدار سکه WONDERCOINS
20100
40210
80440
2001120
4002300

روش ساخت کلنگ AXE

در این بازی شما با استفاده از سکه WONDERCOINS و توسط ماشین CRAFTING MACHINE می توانید کلنگ برای استخراج بسازید. برای ساخت در دستگاه به بخش Repair your Pickaxe می روید و با پرداخت 15 WONDERCOINS تا صد دانه کلنگ دریافت می کنید.

Repair your Pickaxe
Repair your Pickaxe

انواع کلنگ در بازی به شکل زیر است.

نام کلنگویژگی کلنگ
Bronze Pickaxe10% پاداش اضافه دریافت می کنید
Iron Pickaxe20% پاداش اضافه دریافت می کنید
Titaium Pickaxe30% پاداش اضافه دریافت می کنید
Gold Pickaxe40% پاداش اضافه دریافت می کنید
Diamond Pickaxe NFT50% پاداش اضافه دریافت می کنید
Wondergem Pickaxe NFT50% پاداش اضافه دریافت می کنید

استخراج شهاب سنگ در بازی دیسنترلند Decentraland

خب تا الان دیگر تمام وسایل مورد نیاز برای استخراج شهاب سنگ ها را به دست آوردید حالا باید به سمت شهاب سنگ های داخل بازی حرکت کنید و روی آنها چپ کلیک کنید. شما با داشتن یک کلنگ AXE و پنج سکه WONDERCOINS می توانید محتوا داخل شهاب سنگ را استخراج کنید. که با محتوا به دست آمد می توانید با ماشین CRAFTING MACHINE می توانید وسایل مختلفی را تولید کنید.

Mine Meteorite
Mine Meteorite

شما بعد از استخراج به مقداری از مواد پایین که در عکس موجود است دست پیدا می کنید.

مواد ردیف اولمواد ردیف دوممواد ردیف سوم
DIAMONDPLATINUM INGOTGLOWMETAL
RUBYGOLD INGOTBLUE FABRIC
EMERALDTITANIUM INGOTWEARABLES TOKEN
SAPPHIREIRON INGOT
PICKAXECOPPER INGOT

توی این سرزمین بخش های زیادی هست که در مقالات بعدی به صورت کامل به این بخش ها میپردازیم. برای این که به جمع ما بپیوندید ما را با اسم iranrich#bdfe دنبال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

آرون گروپ

God father

|| مدیر کل و موسس آکادمی ایران ریچ || 😎🎈 سلام، خوش آمدید! به ایران ریچ من میلاد هستم، از نظر خون یک کارآفرین، یک وبلاگ نویس دیوانه، یک طرفدار کسب و کار جدید، یک مشاور SEO و یک آدم ساده! ⛔بعد از شکست های زیادی در زندگی و افسردگی شروع به نوشتن می کنم تا تغییرات چشمگیری در خود و بقیه ایجاد کنم. وبلاگ نویسی مرا کارآفرین کرد و می تواند شما را نیز برکت دهد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا