مقالات آموزش بازی کریپتویی

قوانین بازی تاون استار Town Star Rules

قوانین بازی تاون استار Town Star Rules یکی از مهم ترین مقالات فری ارز است که شما باید قبل از ثبت نام بازی آن را مطالعه کنید. زیرا ندانستن این قوانین ها باعث می شود که اکانت شما در بازی تاون استار بلاک شود. قوانین مهم شامل چند اکانت داشتن، بازی با دوستان و خانواده، سن قانونی برای شروع بازی، استفاده از اسکریپت خودکار و… است.

قوانین بلاک اکانت بازی تان استار

توی این بازی این قوانین ها اجرا می شود تا این که عدالت توی بازی باشد و شما بتوانید از بازی لذت ببرید همچنین به خاطر این که توی این بازی کسب درآمد هست، پس قوانین کمی سخت گیرتر هم می شود.

توی این بازی استراتژی خلاق می تواند شما را به پول خوبی برساند. پس در مقالات بعدی سایت فری ارز شما را با بهترین استراتژی های کاشت محصول، ساخت بنزین و سوخت، تولید محصولات پر سود آشنا می کنیم.

توجه: این قوانین در طول بازی امکان دارد تغییر کند.

آیا می توانم چند تا شهر در بازی تاون استار داشته باشم؟

جواب این سوال 100% خیر است شما نمی توانید هم زمان چند تا شهر داشته باشید و از این بازی سود کنید شاید باز هم راه های مختلفی باشد که شما این کار رو بکنید ولی اگر تیم این بازی بفهمد تمام شهرهای شما را بلاک می کند. پس دوستان عزیز سعی نکنید چند تا اکانت درست کنید و تمرکز خود را بر روی استراتژی شهر خود بگذارید.

توجه داشته باشید که شما در یک خانواده باشید می توانید با همدیگر بازی کنید و از این بازی لذت ببرید.

آیا می توان از اسکریپت اتوماتیک در این بازی استفاده کنم؟

بله، شما می توانید از اسکریپت خودکار برای برداشت محصولات استفاده کنید. ولی توجه داشته باشید که بازی تاون استار Town Star تمام عملیات شما رو بررسی می کند و اگر شما قوانین بازی رو با اسکریپت نقض کنید اکانت شما بسته می شود.

همچنین حداقل سن برای شروع بازی 13 سال است آن هم تحت نظر والدین تا 18 سال.

قوانین نام شهر در بازی

نام شهر در بازی تاون استار خیلی مهم است شما نباید از اسم های زشت و عجیب و غریب استفاده کنید. (به عنوان مثال استفاده از ناسزا، واژه های جنسی، یا واژه های توهین آمیز به عنوان نام شهر. این شامل مواردی می شود که نام شهر شما به زبان دیگری نامناسب باشد!) سعی کنید این قوانین بازی تاون استار رو رعایت کنید.

برای کسب اطلاعات جدید در مورد قوانین این بازی می توانید به بخش Terms and Conditions این بازی شوید. و اگر هم قوانین جدید و مهمی بود ما در این مطلب از سایت آن را انتشار میدهیم پس زیاد نگران نباشید، ما تا کسب درآمد کنار شما هستیم.

در بهبود کیفیت مقالات کمک کنید

میلاد دهقان

من تلاش می‌کند تا به عنوان یک نماینده از جامعه تریدرها و سرمایه‌گذاران فعال در حوزه ترید ارز دیجیتال و فارکس، دانش و تجربیات خود را به بهترین شکل ممکن به اشتراک بگذارد و افراد را در رسیدن به اهداف مالی و حرفه‌ای خود یاری نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا