مقالات آموزش بازی کریپتویی

فراموشی رمز ورود بازی تاون استار

فراموشی رمز ورود به بازی تاون استار Forgot password اولین مشکلی است که خیلی از دوستان باید بدونن که چگونه باید انجام دهند. چون ما انسان ها خیلی فراموش کار هستیم و به هر دلیلی شاید پسورد عبور خود را در بازی تاون استار فراموش کنیم پس راه حل چیست؟ با ما همراه باشید تا بتوانید به راحتی اکانت خود را دوباره بازیابی کنید.

فراموشی رمز ورود بازی تاون استار

خب اگر شما دوست عزیز رمز ورود به بازی تاون استار خود را فراموش کنید راه حلی وجود دارد که دوباره رمز عبور جدید وارد کنید. فقط توجه کنید که باید ایمیل خود را درست وارد کرده باشید. و همچنین نباید رمز عبور دو مرحله ای تاون استار خود را از دست داده باشید زیرا اگر کدهای ورود دو مرحله ای خود را از دست بدهید دیگر نمی توانید اکانت خود را بازیابی کنید.

خب برای بازیابی اکانت خود باید وارد مرحله ورود به بازی تاون استار شوید.

فراموشی رمز عبور بازی تاون استار

طبق عکس برای بازیابی پسورد روی گزینه Forgot password? Reset کلیک کنید.

ریست کردن رمز عبور بازی تاون استار

حالا در بخش Email ایمیل خود را وارد کنید. اگر ایمیل شما درست باشد برای شما یک ایمیل ارسال می شود که می توانید به راحتی رمز عبور جدید خود را وارد کنید.

بعد از تغییر رمز عبور از بخش ورود Login می توانید با دادن ایمیل و رمز عبور جدید خود وارد بازی شوید و از بازی کردن و کسب درآمد لذت ببرید.

در بهبود کیفیت مقالات کمک کنید
صرافی اکسولو

میلاد دهقان

من تلاش می‌کند تا به عنوان یک نماینده از جامعه تریدرها و سرمایه‌گذاران فعال در حوزه ترید ارز دیجیتال و فارکس، دانش و تجربیات خود را به بهترین شکل ممکن به اشتراک بگذارد و افراد را در رسیدن به اهداف مالی و حرفه‌ای خود یاری نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا