coinex register
بازی های کریپتویی

دانلود بازی تاون استار برای گوشی و کامپیوتر

بازی تاون استار Town Star هنوز نسخه گوشی و کامپیوتر برای دانلود ندارد ولی قرار است به زودی نسخه گوشی برای اندروید، مک و همچنین نسخه کامپیوتر خانگی برای ویندوز 11 و 10 رو بسازد. فعلا شما می توانید به راحتی روی مرورگر این بازی رو اجرا کنید و از سیستم کسب درآمد این بازی لذت ببرید. در مطالب قبلی سایت در مورد چگونگی ثبت نام در بازی تاون استار و ورود به بازی تاون استار صحبت کردیم.

مراحل دانلود بازی تاون استار

برای دانلود بازی بعد از انتشار نسخه ها می توانید از لینک بالا استفاده کنید.

شروع بازی در تاون استار اجباری به ثبت نام ندارد ولی شما برای کسب درآمد از این بازی نیاز دارید که برای خود یک اکانت بسازید. پس برای لذت بردن از بازی و کسب درآمد به یک اکانت نیاز دارید.

بعد از دانلود بازی رو نصب کنید و بهترین شهر خود را بسازید در این بازی شما باید رقابت کنید و توکن گالا GALA و TownCoin دریافت کنید. همچنین می توانید خیلی خوش شانس باشید و در این بازی توکن های با ارزش NFT دریافت کنید.

😥 بدون امتیاز

God father

|| مدیر کل و موسس آکادمی ایران ریچ || 😎🎈 سلام، خوش آمدید! به ایران ریچ من میلاد هستم، از نظر خون یک کارآفرین، یک وبلاگ نویس دیوانه، یک طرفدار کسب و کار جدید، یک مشاور SEO و یک آدم ساده! ⛔بعد از شکست های زیادی در زندگی و افسردگی شروع به نوشتن می کنم تا تغییرات چشمگیری در خود و بقیه ایجاد کنم. وبلاگ نویسی مرا کارآفرین کرد و می تواند شما را نیز برکت دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا