coinex register
کسب درآمد رایگانمقالات کریپتوکارنسی

آموزش بازی DRAGON RUSH در دیسنترالند

بازی دیسنترالند در آپدیت جدید خود بازی های مختلفی اضافه کرده است که ما به یکی از این بازی ها به اسم حمله اژدها DRAGON RUSH می پردازیم.

شروع بازی DRAGON RUSH

برای شروع باید به مکان بازی بروید شما می توانید از چند طریق ساده به مکان این بازی بروید. اولین روش این است که وارد سرزمین WONDERMINE شوید و از روی تابلو راهنما به بخش بازی DRAGON RUSH بروید طبق عکس پایین.

مکان DRAGON RUSH

بهترین و سریع ترین روش این است که روی نقشه به موقعیت -43,53 بروید روی اینجا کلیک کنید.

سوار اژدها شدن

شما برای شروع بازی باید سوار اژدها شوید فقط لازم است که با کلید Space Bar مثل شکل پایین روی اژدها سوار شوید. بعد شما با زدن کلید F می توانید پرواز کنید. برای این که بیشتر به بالا پرواز کنید کلید F را سریع تر بزنید همچنین شما به هر سمت با موس نگاه کنید اژدها شما به آن سمت پرواز می کند.

نکته1: از کلید V برای تغییر زاویه دید خود استفاده کنید.
نکته2: اگر از روی اژدها افتادید نگران نباشید اگر کلید f را نزنید اژدها فرود می آید و دوباره می توانید سوار اژدها شوید.

شروع DRAGON RUSH

شما باید از داخل حلقه های امتیاز عبور کنید. هرچقدر از وسط حلقه ها عبور کنید امتیاز بیشتری می گیرید. هر حلقه دارای یک امتیاز است و بهترین حلقه 500 امتیاز دارد.

امتیاز DRAGON RUSH

شما باید از 9 حلقه امتیاز عبور کنید و سپس در یک مکان فرود بیاید که امتیاز شما محاسبه شود. که اگر وسط فرود بیاید 500 امتیاز دارد.

پایان DRAGON RUSH

در پایان بازی 3 دقیقه است و هرچقدر شما سریع به پایان بازی برسید امتیاز بیشتری دریافت می کنید که در یک تابلو امتیاز شما و بازی کن های برتر نمایش داده می شود که ما برای این آموزش چند دفعه این بازی راه انجام دادیم و نفر چهارم شدیم😅 یادتون نره برای این که آموزش های بیشتری از این بازی در سایت قرار دهیم ما رو با کامنت های خود خوشحال کنید و در بازی ما را با اسم iranrich#bdfe دنبال کنید.

جدول امتیاز DRAGON RUSH
😥 بدون امتیاز

God father

|| مدیر کل و موسس آکادمی ایران ریچ || 😎🎈 سلام، خوش آمدید! به ایران ریچ من میلاد هستم، از نظر خون یک کارآفرین، یک وبلاگ نویس دیوانه، یک طرفدار کسب و کار جدید، یک مشاور SEO و یک آدم ساده! ⛔بعد از شکست های زیادی در زندگی و افسردگی شروع به نوشتن می کنم تا تغییرات چشمگیری در خود و بقیه ایجاد کنم. وبلاگ نویسی مرا کارآفرین کرد و می تواند شما را نیز برکت دهد.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا