مقالات آموزش بازی کریپتویی

آموزش کنترل بازی تاون استار

دانستن دکمه و کنترل بازی می تواند یک گیم پلی جذاب و روان برای بازی تاون استار Town Star ایجاد کند. پس با ما همراه باشید تا شما رو با کارکرد موس در بازی تاون استار آشنا کنیم. این پست یک مرجع برای کلیدهای موس و کیبورد در بازی تاون استار است. در حال حاضر شما با داشتن یک موس می توانید تمام کارهای بازی رو انجام دهید.

برای وارد شدن به بازی شما باید در بازی ثبت نام کنید و یک اکانت گالا برای خود درست کنید.

کنترل بازی تاون استار (کیبورد)

در حال حاضر شما در این بازی فقط می توانید از یک دکمه استفاده کنید.

آموزش دکمه ESC در بازی تاون استار: شما با استفاده از این دکمه می توانید بازی خود را تمام صفحه کنید یا این که از حالت تمام صفحه خارج شوید.

کنترل بازی تاون استار (موس)

در حال حاضر در این بازی سه کار می شود انجام دهید.

انتخاب کردن (Making Selections): شما برای انتخاب هرچیزی در بازی از گزینه چپ کلیک (Left click) باید استفاده کنید. مانند انتخاب منوها در بازی، انتخاب مکان روی نقشه، ساخت ساختمان در زمین بازی و…

تغییر زاویه دید در بازی تاون استار:

کلیک چپ و درگ کردن (Left click and drag): با نگهداشتن کلیک چپ و به اطراف حرکت دادن موس می توانید مناطق مختلف نقشه خود را مشاهده کنید. (این ویژگی زمانی که روی مپ خود زوم می کنید خیلی استفاده می شود).

کلیک چپ و درگ کردن در بازی تاون استار

کلیک راست و درگ کردن (Right click and drag): با نگهداشتن کلیک راست و چرخیدن به اطراف می توانید زاویه دید خود را عوض کنید و از یک سمت دیگر به مپ بازی خود نگاه کنید. (این مورد هم زمانی که بازی رو زوم می کنید بیشتر استفاده می شود و یا این که چیزی جلویی دیده شما رو گرفته باشد استفاده می شود.)

کلیک راست و درگ کردن در بازی تاون استار

چرخ اسکرول (Mouse Wheel): شما با چرخاندن چرخ اسکرول می توانید عمل زوم کردن روی یک نقطه خاص در مپ خود را انجام دهید.

چرخ اسکرول در بازی تاون استار

عالی است در حال حاضر فقط این دکمه ها در بازی کاربرد دارد ولی در آپدیت های جدید امکانات جدید و کنترل های جدید به بازی اضافه می شود. تا می توانید از این بازی کسب درآمد کنید این بازی ها در آینده می توانند یک راه کسب درآمد پر سود برای شما باشد.

در بهبود کیفیت مقالات کمک کنید

میلاد دهقان

من تلاش می‌کند تا به عنوان یک نماینده از جامعه تریدرها و سرمایه‌گذاران فعال در حوزه ترید ارز دیجیتال و فارکس، دانش و تجربیات خود را به بهترین شکل ممکن به اشتراک بگذارد و افراد را در رسیدن به اهداف مالی و حرفه‌ای خود یاری نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا