دسته‌بندی نشده

قاضی به Binance.US اجازه می دهد تا دارایی های Voyager را بخرد

معامله پیشنهادی وویجر برای فروش برخی از دارایی‌های خود به بایننس ایالات متحده، وام‌دهنده ارزهای دیجیتال ورشکسته، یک گام به واقعیت نزدیک‌تر است.

مایکل وایلز، قاضی منطقه ای ایالات متحده، از دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک، بیانیه های افشاگری را تأیید کرد که جنبه های مختلف طرح پیشنهادی برای فروش دارایی های وویجر را توضیح می دهد، اما از وکلایی که روی معامله کار می کنند درخواست کرد تا دستور پیشنهادی را اصلاح کنند. اسناد قبل از تایید آنها. این معامله که در ماه مارس مورد تایید دیگری قرار خواهد گرفت، نیاز به تایید اکثریت طلبکاران وویجر دارد.

Voyager در ابتدا موافقت کرد که خود را به FTX بفروشد، اما پس از سقوط صرافی Sam Bankman-Fried در نوامبر، روند مناقصه را دوباره باز کرد. Binance.US با پیشنهاد برنده در دسامبر وارد عمل شد.
Joshua Sussborg، وکیل Kirkland & Ellis که وکالت Voyager را بر عهده دارد، در ابتدای جلسه گفت که پیشبرد معامله با Binance US به نفع طلبکاران Voyager است.

“ما نمی‌خواهیم دریافت پول رمزنگاری شده به دست مشتریانمان را به تاخیر بیندازیم. مهمتر از همه… ما همچنین نگاه بسیار سختی به یک خود انحلال مستقل داشتیم… حراج خود انحلال گزینه‌ای نیست که قرار است در آن قرار گیرد. ساسبورگ گفت: بیشترین پول در جیب مشتریان ما وجود دارد.

قرارداد پیشنهادی با مخالفت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، تنظیم‌کننده‌های ایالتی، دفتر امین ایالات متحده و احزاب خصوصی مواجه شد. کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) همچنین گفت که معاملات انجام شده توسط وام دهنده را که سال گذشته اعلام ورشکستگی کرده بود، بررسی خواهد کرد. قاضی گفت که مسائل کمیته “واقعاً برای امروز غیرمسئله است.”

در طول جلسه استماع، کریستین اوکیکه شریک کرکلند و الیس، که همچنین از طرف وویجر صحبت می کرد، گفت که وکلا اعتراضات کمیسیون SEC و ایالت نیوجرسی را «برای اهداف امروز حل کرده اند».
او گفت: «بدهکاران اظهار می‌کنند که ما بررسی‌های لازم را روی Binance US انجام داده‌ایم، و آمار مالی Binance US نشان می‌دهد که پول نقد کافی برای پرداخت 35 میلیون دلار به بدهکاران، حداکثر مبلغی که ممکن است سررسید باشد، در اختیار دارد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا