دسته‌بندی نشده

مهلت ثبت نام بازپرداخت Mt.Gox به مارس 2023 منتقل شد

طلبکاران Mt. Gox زمان بیشتری برای تصمیم گیری در مورد روش بازپرداختی که می خواهند پرداخت کنند و اطلاعات گیرنده خود را در صرافی منحل شده رمزنگاری ثبت کنند، خواهند داشت.

در اطلاعیه‌ای به تاریخ 6 ژانویه، نوبواکی کوبایاشی، سرپرست Mt. Gox اظهار داشت که مهلت اعلام شده قبلی برای انتخاب بازپرداخت که در 10 ژانویه بود، اکنون به 10 مارس منتقل شده است و دلیل آن “پیشرفت طلبکاران بازپروری” در انتخاب و ثبت نام به عنوان دلیل تغییر مهلت

در این اطلاعیه همچنین از طلبکاران خواسته شده تا قبل از مهلت جدید اقدامات لازم را انجام دهند. به روز رسانی نوشت که طلبکاران بازپروری که نتوانند انتخاب و ثبت نام را در مهلت جدید تکمیل کنند، نمی توانند بازپرداخت خود را دریافت کنند یا در برخی موارد ممکن است برای دریافت بازپرداخت خود به ین ژاپن، اسنادی را به دفتر مرکزی صرافی بیاورند. در این اطلاعیه آمده است:

«متولی توانبخشی پس از این مقطع زمانی شروع به تأیید محتویات انتخاب و ثبت نام شما و غیره خواهد کرد تا پس از 10 مارس 2023 (به وقت ژاپن) در اسرع وقت بازپرداخت را انجام دهد.»

به‌روزرسانی همچنین تصریح کرد که افرادی که قبلاً این فرآیند را تکمیل کرده‌اند، نیازی به انجام مجدد آن ندارند. علاوه بر این، به‌روزرسانی از کسانی که قبلاً این فرآیند را تکمیل کرده‌اند، خواسته است که از انجام هرگونه تجدیدنظر در ثبت‌نام خودداری کنند تا روند تأیید آسان‌تر شود.

پس از تغییر گزینش و ثبت نام، متولی نیز مجوز دادگاه را برای جا به‌ جایی مهلت بازپرداخت پایه، بازپرداخت زودهنگام مقطوع و بازپرداخت میان‌واسطه اخذ کرد. از 31 ژوئیه 2023، مهلت اکنون به 30 سپتامبر 2023 منتقل شده است.
در 29 آگوست، شایعاتی مبنی بر یک بیتکوین عظیم منتشر شد زباله ای از کوه Gox در رسانه های اجتماعی دست به دست می شود. با این حال، طلبکاران پلت فرم معاملاتی منحل شده این شایعات را رد کردند و گفتند که هنوز نمی توانند ثبت نام کنند که در آن وجوه بدهی کوه Gox به آنها را دریافت کنند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا