دسته‌بندی نشده

مجمع نیویورک لایحه پرداخت کریپتو برای جریمه ها، مالیات ها را معرفی می کند

لایحه‌ای که در 26 ژانویه به مجمع ایالتی نیویورک ارائه شد به آژانس‌های ایالتی اجازه می‌دهد ارز دیجیتال را به عنوان نوعی پرداخت جریمه، جریمه‌های مدنی، مالیات، هزینه‌ها و سایر پرداخت‌هایی که توسط ایالت دریافت می‌شود، بپذیرند.

سنای نیویورک لایحه ای را ارائه کرده است که به Crypto به عنوان نوعی پرداخت اجازه می دهد. لایحه A523 مجلس ایالت نیویورک توسط کلاید وانل، عضو دموکرات مجلس، که اغلب به عنوان یک سیاستمدار دوستدار رمزنگاری شناخته می شود، ارائه شد. این به آژانس‌های دولتی اجازه می‌دهد تا برای انواع مختلف هزینه‌ها، از جمله «جریمه‌ها، جریمه‌های مدنی، اجاره، نرخ‌ها، مالیات‌ها، هزینه‌ها»، «با اشخاصی برای ارائه پذیرش، توسط دفاتر ایالتی، ارز رمزنگاری شده به عنوان وسیله پرداخت» منعقد کنند. هزینه‌ها، درآمدها، تعهدات مالی یا سایر مبالغ، از جمله جریمه‌ها، ارزیابی‌های خاص و بهره، بدهی به سازمان‌های دولتی.

این لایحه سازمان‌های دولتی را ملزم به پذیرش رمزارز به عنوان پرداخت نمی‌کند، اما تصریح می‌کند که سازمان‌های دولتی می‌توانند از نظر قانونی با پذیرش چنین پرداخت‌هایی موافقت کنند و این توافق‌ها باید توسط دادگاه اجرا شود.

این لایحه «ارز دیجیتال» را به عنوان «هر شکلی از ارز دیجیتالی که در آن از تکنیک‌های رمزگذاری برای تنظیم تولید واحدهای ارز استفاده می‌شود، از جمله بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین و بیت‌کوین کش، اما نه محدود به آن، تعریف می‌شود».

بسته به نحوه تفسیر این تعریف، ممکن است شامل استیبل کوین هایی مانند USD Coin باشد یا نباشد
برای تبدیل شدن به قانون، این لایحه باید توسط مجلس نیویورک و سنا تصویب شود و همچنین توسط فرماندار ایالت، کتی هوچول، به قانون تبدیل شود.

دولت ایالت نیویورک اغلب دشمنی با ارزهای دیجیتال است. در نوامبر 2022، نیویورک اولین ایالتی بود که لایحه ای را تصویب کرد که تقریباً تمام استخراج ارزهای دیجیتال را ممنوع می کرد. همچنین به دلیل محدودیت «BitLicense» مورد انتقاد قرار گرفته است که به همه صرافی‌های ارز دیجیتال نیاز دارد. در آوریل 2022، شهردار نیویورک استدلال کرد که قانون BitLicense باید لغو شود.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا