دسته‌بندی نشده

لوگان پل از طرح بازیابی 1.5 میلیون دلاری CryptoZoo رونمایی کرد

یوتیوبر، لوگان پل، یک طرح بازیابی 1.5 میلیون دلاری برای افرادی که در پروژه توکن غیرقابل تعویض (NFT) تحت محاصره CryptoZoo سرمایه گذاری کرده اند، رونمایی کرده است.

پل با اعلام این اقدام در ویدئویی که در 13 ژانویه از طریق توییتر به اشتراک گذاشته شد، مجدداً تاکید کرد که دیگر به دنبال شکایت از همکار یوتیوبر Coffeezilla به دلیل افترا به دلیل اتهاماتی که در یک سری ویدیوهای انتقادی در مورد پروژه NFT پال مطرح کرده است، نیست.

برنامه 3 مرحله ای من برای CryptoZoo، شامل یک برنامه پاداش 1.3 میلیون دلاری برای بازیکنان ناامید.
به این ترتیب، پل تاکید کرد که در عوض بر اصلاح CryptoZoo، ارائه نقشه راه و درست کردن اوضاع با طرفداران و سرمایه گذاران متمرکز است:

واقعیت این است که شکایت از Coffeezilla به دارندگان کریپتوزو کمکی نخواهد کرد، بنابراین باید توجه خود را در جایی که باید باشد، متمرکز کنم، که به طرفداران و حامیان من است.
پل بیان کرد که برنامه بهبودی او شامل سه مرحله است. اولاً، او و جف لوین، یکی از بنیانگذاران CryptoZOO، دارایی‌های توکن ZOO خود را می‌سوزانند تا «هیچ سود مالی» در بازی نداشته باشند، و ظاهراً توکن ارزش بیشتری داشته باشد.
به عنوان بخشی از یک برنامه پاداش که به سرمایه گذاران “ناامید” امکان می دهد NFT های خود را بسوزانند تا قیمت اولیه ضرابخانه 0.1 ETH (150 دلار) را پس بگیرند.

شایان ذکر است که در زمان توییت پل که در آن گفته بود 1.3 میلیون دلار برای برنامه پاداش اختصاص داده است، 1000 ETH ارزش این مبلغ را داشت. با این حال، قیمت اتریوم – در میان بسیاری از دارایی‌های برتر دیگر – از آن زمان روی یک پمپ سنگین بوده است که شاهد افزایش قیمت 10.2 درصدی آن در 24 ساعت گذشته بوده و در زمان نگارش این مقاله به حدود 1548 دلار رسیده است.

در نهایت، پل اشاره کرد که مرحله سوم این است که “بدیهی است که بازی را همانطور که در وایت پیپر مشخص شده است به پایان برسانید و تحویل دهید”، که در ابتدا به عنوان یک بازی برای کسب درآمد تبلیغ می شد که شامل پرورش حیوانات NFT برای دریافت جوایز نمادین ZOO می شد:

گفتن اینکه من از نحوه رسیدگی داخلی به این موضوع ناامید شده ام، کم بیان است، یک تحقیق داخلی کامل همراه با حسابرسی در حال انجام است و ما برای هر کسی که نیاز به پاسخگویی دارد، اقدام قانونی کامل را دنبال می کنیم.
وی افزود: «اگر پولی در این فرآیند بازیابی شود، مستقیماً به دست جامعه خواهد رفت.

واکنش جامعه به پست توییتر پل متفاوت بود، برخی از آنها کلاه خود را به تلاش های پل سر زدند، در حالی که برخی دیگر همچنان با انتقادات بیشتری همراه بودند.

کاربرانی مانند tharaxis خاطرنشان کردند که در حالی که انتقاد از Paul و CryptoZOO معتبر بود، “همه اینها بسیار مثبت به نظر می رسد و در حالی که مدتی طول کشید، قطعاً شایسته یک “کار خوب” است. امیدوارم همینطور بماند.»

در حالی که راجر همیلتون موسس و مدیر عامل Genius Group افزود: “متاسفم” و غرامت به کسانی که پول را از دست دادند. چه خوب است اگر تمام تحقیقات CoffeeZilla به این شکل ختم شود.”

در سوی دیگر طیف، معامله‌گر محبوب NFT و رمزارز crypto_bitlord7 اظهار داشت: «اما بیایید صادق باشیم. تا زمانی که روی شهرت شما تأثیر گذاشت، اهمیتی ندادید.»

سپس تهدید کردید که شکایت خواهید کرد. و وقتی متوجه شدید که نتیجه معکوس دارد، این کار را برای راضی نگه داشتن مردم شروع کردید. شما به همان اندازه جعلی هستید. یک لارپ واقعی،» آنها نوشتند.

او هنوز هیچ پاسخگویی به عهده نگرفت! او گفت: «متاسفم برای این که چطور اتفاق افتاده است» او نمی‌پذیرد که مقصر است.

علاوه بر این، او گفت: “تحقیق کامل در مورد هر کسی که مسئول است”و اکنون او با قهوه‌ زیلا مانند بهترین دوستش رفتار می‌کند، اما او را دنبال نمی‌کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا