دسته‌بندی نشده

قیمت اتریوم (ETH) با وجود کاهش سپرده‌های مبادله‌ای افزایش یافت.

در میان جهش عمومی که در حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال تجربه می کند، اتریوم (ETH) نیز سوار بر قطار است و زیان های انباشته شده در سال گذشته را جبران می کند. در حالی که قیمت آن از بیت کوین (BTC) جدا نیست، قیمت اتریوم 1.80 درصد افزایش یافته و به 1217.91 دلار رسیده و نزدیک به بالاترین قیمت ماهانه خود یعنی 1346.17 دلار است.

اتریوم دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار باقی می ماند و تنها پس از بیت کوین قرار دارد، با این حال، این سکه باتری منحصر به فردی را به خود اختصاص داده است و ارزش بازار آن از بالاترین حد خود یعنی حدود 400 میلیارد دلار کاهش یافته است. رالی نمایش داده شده در قیمت اتریوم با معیارهای زنجیره ای آن مخالف است.

بر اساس داده‌های Glassnode، تعداد سپرده‌های صرافی اتریوم به پایین‌ترین حد یک ماهه خود یعنی ۸۲۰.۸۸۱ کاهش یافته است.

این معیار نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران هنوز هم به طور کلی سکه‌های خود را HODL می‌کنند و نرخ معامله در پلتفرم‌های معاملاتی در سطح پایینی قرار دارد. بر اساس داده‌های گلاس‌نود، سپرده‌های صرافی اتریوم اخیراً پایین‌ترین سطح خود را نشان می‌دهند که نشان‌دهنده احساسات نزولی است که در طول ماه گذشته شبکه غیرمتمرکز را فراگرفته است.
اتریوم به عنوان یک پروتکل از طریق ادغام از سیستم اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) خود منتقل شد. این انتقال، شبکه ETH را به شبکه ای با انرژی کارآمد با بستری برای عملکرد پروتکل از طریق مقیاس بندی تبدیل کرد.

ادغام تنها یکی از پنج ارتقای برنامه‌ریزی‌شده‌ای است که شبکه اتریوم قبل از اینکه به طور کامل به مدل اجماع PoS خود منتقل شود، باید تحت آن قرار گیرد. این به‌روزرسانی‌های باقی‌مانده شامل Surge، Verge، Purge و Splurge هستند و برخی از آنها در مسیر پیاده‌سازی در سال جاری قرار دارند.

انتظار جامعه این است که این ارتقاء به افزایش قیمت اتریوم کمک کند و آن را به بالاترین قیمت قبلی خود (ATH) یعنی 4891.70 دلار نزدیک کند که در نوامبر 2021 به دست آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا