ایردراپمقالات کسب درآمد ارز دیجیتال

کسب سود از توکن Airdrop ایردراپ MetaMask

Airdrop ایردارپ MetaMask یکی دیگر از ایردراپ هایی است که ما روز به روز داریم پلتفرم های ارزدیجیتال های جدیدی رو در بازار کریپتو مشاهده میکنیم که همشون رو از طریق ایردراپ ها میتونیم بشناسیم و هرکدام ویژگی و قیمت های خاصی رو برای مخاطب ارائه میدند. شما میتوانید افراد زیادی رو ببینید که توانستند با استفاده از ایردراپ ها سود زیادی کسب کنند و به پول خوبی دست پیدا کنند. ایردراپ یکی از مزایای های دنیای ارزدیجیتال است که به ما این امکان را میدهد بدون فعالیت سخت و خاصی سود خوبی کسب کنید.
MetaMask با بیش از 30 میلیون کاربر فعال ماهانه یکی از پرکاربردترین کیف پول های رمزنگاری است. MetaMask از زمان راه اندازی خود در سال 2016، راه اندازی توکن آینده را تأیید کرده است. بنابراین حدس و گمان گسترده ای وجود دارد که ممکن است یک MetaMask وجود داشته باشد، و اینکه با استفاده از Airdrop ایردارپ MetaMask شما را واجد شرایط airdrop ایردراپ می کنید. اگرچه اکثر ما از این برنامه استفاده می کنیم، اما ویژگی های دیگری وجود دارد که توصیه می کنیم از آنها استفاده کنید تا شما را در موقعیت بهتری برای airdrop قرار دهید. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه قرارگیری خود برای یک Airdrop ایردارپ MetaMask بالقوه ($MASK) Token Airdrop است.

ایردراپ Airdrop چیست ؟

برای شمایی که تازه وارد دنیای کریپتو شدید سوال شود که ایردراپ چیست؟ ایردراپ Airdrop به معنی ارسال رمزارزهای رایگان و مجانی از طرف تاسیس کننده های اون رمزارز و یا سایت مربوطه به بعضی کاربرا است. بیشتر اوقات شرکت‌ های تازه تأسیس بر پایه بلاک چین، از این روش برای تبلیغ و افزایش کاربرای خودشون استفاده میکنند. و به جز اینها بعضی از صرافی‌ های ارزدیجیتال و ارائه دهنده های کیف پول هم برای جذب کاربرای جدید یا حفظ مشتریای خودشون، ایردراپ انجام میدهند.

در نتیجه اگه بخوایم کامل توضیح دهیم ایردراپ کریپتو یک استراتژی بازاریابی است که توسط پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین استفاده می‌شود که شامل تقسیم توکن‌های رایگان به‌عنوان بخشی از یک ابتکار تبلیغاتی گسترده‌تر است. این به عنوان واریز مستقیم به کیف پول رمزنگاری کاربر انجام می شود.

احتمالاً از خود می پرسید؛ ایردراپ کریپتو چگونه کار می کند؟ پروژه های کریپتو مقدار مشخصی توکن در دسترس دارند که به افرادی که شرایط واجد شرایط بودن را دارند می دهند. با تکمیل وظایف، می توانید واجد شرایط این توکن ها شوید. راه های مختلفی برای شرکت در ایردراپ کریپتو وجود دارد. اغلب باید برای airdrop ثبت نام کنید یا اقدامات دیگری را انجام دهید. پس از انجام کارها یا برنده شدن توکن ها، می توانید آنها را مطالبه کنید یا به کیف پول شما واریز می شوند.

چرا ایردراپ های کریپتو وجود دارند؟

دلیل اصلی سازماندهی ایردراپ کریپتو، ترویج یک راه اندازی، پروژه یا خدمات بلاک چین است. با صدور توکن برای کاربران، تیم می تواند پروژه خود را راه اندازی کند و از توزیع عادلانه توکن ها در بین جامعه خود از روز اول اطمینان حاصل کند. علاوه بر این، دریافت‌کنندگان این توکن‌ها تشویق می‌شوند تا آگاهی را افزایش دهند و به پروژه کمک کنند تا پس از شروع معامله توکن در یک صرافی، به مخاطبان بیشتری دست یابد. هر چه علاقه به توکن بیشتر باشد، احتمال افزایش قیمت آن بیشتر می شود.
Airdrops اغلب با تبلیغ راه اندازی در وب سایت پروژه، انجمن های ارزهای دیجیتال و رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار می گیرد. این هیچ تفاوتی با دریافت کوپن HelloFresh در ایمیل شما با کد تخفیف ندارد، زیرا این کمپین ها برای آوردن افراد بیشتری به پلتفرم از طریق انگیزه مالی طراحی شده اند.
ایردراپ کریپتو قانونی هرگز از کاربران نمی خواهد که سرمایه گذاری کنند. درعوض، این راهی برای متمایز شدن در میان رقبای است که قبل از انتشار توکن‌های خود، بودجه خارجی را دنبال کرده‌اند.

پروسه و دوره ایردراپ airdrop

فرآیند ایردراپ کریپتو با تصمیم گیری پروژه یا شرکت در مورد نیاز به ایردراپ آغاز می شود. این ممکن است در پاسخ به استراتژی های بازار، یک هارد فورک در شبکه یا تشویق سرمایه گذاران موجود باشد. مرحله اولیه این است که انتخاب کنید که چگونه ایردراپ تسهیل می شود و چه کسی واجد شرایط است.

گام بعدی برای ایردراپ های گسترده و عمومی، راه اندازی کمپین عمومی است. این شامل جمع آوری اطلاعات برای اشخاص ذینفع می شود. این اغلب فقط به آدرس های کیف پول محدود می شود، اگرچه شرکت ها ممکن است آدرس های ایمیل را نیز جمع آوری کنند تا لیست مخاطبین خود را افزایش دهند.
انواع دیگر ایردراپ ها ممکن است به یک عکس فوری تکیه کنند، تصویری از نمونه ای که مشخص می کند چه کسی دارای معیارهای خاصی است. برای مثال، پروژه ممکن است یک عکس فوری برای شناسایی تمام آدرس‌هایی که حداقل 1000 توکن در نیمه‌شب 31 دسامبر در خود دارند، انجام دهد. هر تراکنشی که پس از عکس فوری رخ دهد، بر نتایج ایردراپ تأثیری نخواهد داشت. بنابراین، قیمت‌های سکه یا توکن اغلب در پاسخ به زمانی که عکس‌های فوری گرفته می‌شوند، نوسان دارند.

هدف و اهمیت ایردراپ airdrop

تا به حال به جز فیلم ها و تبلیغات تلویزیونی شده که ببینید پول از آسمون بباره براتون؟ خیر اما ارزهای دیجیتال ممکنه که از آسمون بریزند داخل کیف پولتون. ایردراپ یعنی دریافت یک توکن به صورت کاملا رایگان و یا در صورت انجام دادن بعضی از فعالیت ها که همه اینها در بالا توضیح داده شد. اما چرا باید یک شخص از دارایی شخصی خودش به عنوان هدیه به سایر افراد پرداخت کنه؟ زمانی که شما یک توکن رو در کیف پول خود میبینید که به صورت رایگان براتون فرستاده شده چه واکنشی نشون میدید؟
مسلما بی اهمیت از کنار اون نمی گذرید و به صورت ناخود آگاه از کسی دربارش می پرسید و میخواید نزدیکان شما هم در این فرآیند چیزی بهشون برسه و سهیم باشند، یا در گوگل درباره اون توکن سرچ می کنید یا حداقل قیمت اون رو در صرافی ها دنبال می کنید. این دقیقا هدف یک ایردراپ هست. مطلع کردن کاربرا از وجود یک توکن جدید. در این صورت شرکتی که ایردراپ میکنه با اهدای بخشی از دارایی های شخصی خودش در عوض یک جامعه ای را از وجود توکنش مطلع میکنه.
در نتیجه تقاضا برای توکن های اون شرکت بیشتر میشه و در صورت تقاضای زیاد قیمت افزایش پیدا میکنه. حالا به طور مثال تصور کنید اگه این شرکت ایردراپ نمیکرد. در این دریای پر از رمزارز کسی از وجود یک توکن جدید که کلی قابلیت های متفاوت رو داره مطلع نمیشد و تقاضای توکن کم میموند و قیمتش افزایش پیدا نمی کرد.

روش دریافت ایردراپ توسط پروژه

هنگامی که لیست دریافت کنندگان ایردراپ انتخاب شد، ایردراپ اغلب از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند تسهیل می شود. شرکت ممکن است استفاده از کیف پول خزانه داری خود را برای تسهیل ایردراپ انتخاب کند، و شرکت اغلب بلوک تراکنش را برای نشان دادن عادلانه بودن ایردراپ منتشر می کند. این تراکنش نشان می دهد که ایردراپ از کیف پول شرکت خارج شده و بین گیرندگان توزیع می شود.

دریافت کنندگان Airdrop اغلب مستقیماً سکه ها یا توکن ها را بدون نیاز به پذیرش توکن ها دریافت می کنند. برخی ممکن است نیاز داشته باشند که توکن یا سکه را به همراه آدرس آن به کیف پول خود اضافه کنند تا موجودی کیف پول خود را به درستی مشاهده کنند.

ویژگی های استفاده از ایردراپ Airdrop

استفاده از ایردراپ های کریپتو مزایای زیادی برای کاربرانی که در زمینه ارزدیجیتال فعالیت میکنند داره که باهم بررسیشون میکنیم :

نقدینگی :

Airdrops همچنین می‌تواند نقدینگی را با توزیع توکن‌ها بین کاربرانی که ممکن است قبلاً به آنها دسترسی نداشته‌اند، افزایش دهد. این می تواند به افزایش حجم معاملات و نقدینگی در صرافی ها کمک کند که می تواند هم برای صادرکننده و هم برای گیرندگان سودمند باشد.

تأثیر مثبت بر ارزش توکن :

بسته به استراتژی توزیع، ایردراپ ارز دیجیتال می‌تواند با ایجاد تقاضای جدید برای توکن‌ها، تأثیر مثبتی بر ارزش توکن داشته باشد.

افزایش تعامل کاربران :

Airdrops می تواند راهی موثر برای تشویق کاربران به تعامل با یک پروژه ارز دیجیتال باشد. با توزیع رایگان توکن ها، صادرکنندگان می توانند کاربران را تشویق کنند تا درباره پروژه بیشتر بیاموزند، به انجمن بپیوندند و در فعالیت های آینده شرکت کنند.

ایجاد یک پایگاه کاربر وفادار :

Airdrops همچنین می تواند با پاداش دادن به پذیرندگان و حامیان اولیه یک پروژه، به ایجاد پایگاه کاربر وفادار کمک کند. با توزیع توکن‌ها برای کسانی که مقدار مشخصی از ارز دیجیتال را در اختیار دارند یا در جامعه فعال بوده‌اند، صادرکنندگان می‌توانند پایه محکمی از حامیانی ایجاد کنند که در موفقیت پروژه سرمایه‌گذاری می‌کنند.

ایجاد آگاهی :

Airdrops همچنین می تواند ابزار مفیدی برای ایجاد آگاهی از یک پروژه ارز دیجیتال باشد. با توزیع توکن ها بین تعداد زیادی از کاربران، صادرکنندگان می توانند به پروژه علاقه مند شوند و دیده شدن را در جامعه ارزهای دیجیتال افزایش دهند.

متامسک
متامسک

انواع ایردراپ Airdrop های موجود در دنیای کریپتو

ایردراپ انحصاری

یک نوع خاص ایردراپ نگهدارنده، ایردراپ کریپتو انحصاری زمانی رخ می دهد که افراد خاصی به صورت جداگانه برای ایردراپ انتخاب شوند. تفاوت این است که آنها ممکن است نه بر اساس مقدار توکن‌هایی که دارند، بلکه بر اساس عناصر دیگری مانند زمان صرف شده برای یک پروژه، بیشتر پول صرف شده برای فعالیت غیر توکن یا تعداد پست‌ها در یک انجمن انتخاب شوند. ایردراپ انحصاری روشی حتی متمرکز تر برای پاداش دادن به نزدیکترین افراد به پروژه است و ممکن است ایردراپ را به کیف پول هایی بدهد که ممکن است اصلاً توکنی در خود نداشته باشند.

رافل ایردراپ

برخی از انواع ایردراپ های بالا ممکن است با ایردراپ رافل ترکیب شوند. اغلب، یک پروژه تعداد ایردراپ‌هایی را که می‌خواهند ارائه کنند را بیان می‌کند و افراد را تشویق می‌کند تا بلیت قرعه‌کشی به دست آورند. این بلیط ممکن است با نگه داشتن توکن، کسب امتیاز یا صرفاً ابراز علاقه به دست آید.

در نهایت، تعداد افراد علاقه مند به ایردراپ اغلب از تعداد ایردراپ هایی که شرکت می خواهد ارائه دهد، بیشتر می شود. بنابراین، قرعه کشی انجام می شود و تعداد محدودی کیف پول به صورت تصادفی برای دریافت ایردراپ انتخاب می شوند.

ایردراپ استاندارد

در یک ایردراپ کریپتو استاندارد، شرکت کنندگانی که علاقه مند به دریافت ایردراپ هستند، به سادگی علاقه خود را برای دریافت ایردراپ ابراز می کنند. فرد باید یک آدرس کیف پول معتبر ارائه دهد و برخی از ایردراپ ها به اطلاعات اضافی فراتر از این نیاز ندارند.
ایردراپ‌های استاندارد معمولاً مقدار مشخصی از توکن‌ها برای توزیع با محدودیت در تعداد توکن‌های دریافتی هر فرد دارند. بنابراین، برخی از ایردراپ های استاندارد به زمان حساس هستند. اگرچه این نوع ایردراپ ها به دلیل سادگی محبوب هستند، اما هیچ چیزی مانع از ایجاد کیف پول های متعدد برای تخلیه سریع مقدار ایردراپ توسط یک کاربر نمی شود، بنابراین ممکن است به دست آوردن آنها دشوارتر باشد.

بانتی ایردراپ

Airdrops کریپتو Bounty زمانی اتفاق می‌افتد که کاربران وظایف خاصی را انجام می‌دهند. این وظایف اغلب مستلزم افزایش آگاهی از یک پروژه با ارسال پست در رسانه های اجتماعی و برچسب گذاری شرکت یا بازنشر یک توییت اخیر در مورد پروژه است. همچنین ممکن است برای افرادی که کاربران دیگر را جذب می‌کنند، در خبرنامه پروژه ثبت‌نام می‌کنند یا به کانال Discord شرکت می‌پیوندند، پاداش‌های ارجاع یا هزینه‌های یاب وجود داشته باشد.

در ازای انجام وظایف، کاربران اغلب امتیازهایی را دریافت می کنند که با میزان ایردراپ فضلی که دریافت می کنند مطابقت دارد. همچنین ممکن است از کاربران خواسته شود قبل از واجد شرایط شدن برای ایردراپ، مقدار مشخصی امتیاز کسب کنند. به عنوان مثال، ممکن است یک کاربر پس از کسب 300 امتیاز واجد شرایط ایردراپ باشد که هر مورد ذکر شده در بالا 100 امتیاز دارد.

هلدر ایردراپ

ایردراپ کریپتو دارنده بر اساس اینکه چه کسی توکن‌های موجود را در اختیار دارد و چه تعداد توکن دارد، به‌طور خودکار رخ می‌دهد. از آنجایی که کیف پول ها و اطلاعات بلاک چین بخشی از یک دفتر کل توزیع شده عمومی هستند، همه کاربران بلاک چین در کیف پول ها و توزیع توکن ها شفافیت کامل دارند.

نقطه ضعف ایردراپ نگهدارنده این است که افرادی که ممکن است توکن در دست داشته باشند ممکن است ایردراپ نخواهند. از طرف دیگر، ایردراپ‌های نگهدارنده تضمین می‌کنند که تنها بزرگ‌ترین و سرمایه‌گذاری‌شده‌ترین افراد، این مزایا را دریافت می‌کنند. برخی از ایردراپ های دارنده تنها زمانی ممکن است ایردراپ اعطا کنند که اعضا مقدار مشخصی توکن در دست داشته باشند. در غیر این صورت، آنها ممکن است مبلغ جایزه را به نسبت تعیین کنند.

آیا راه اندازی توکن MetaMask تایید شده است؟

در 16 مارس 2022، MetaMask قصد دارد توکن خود را راه اندازی کند، همانطور که توسط جوزف لوبین، مدیر عامل ConsenSys، شرکت پشت کیف پول رمزنگاری تایید شده است. این تیم همچنین یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) را برای تامین مالی رشد کیف پول راه اندازی خواهد کرد. اگرچه لوبین جزئیات بیشتری در مورد DAO یا تاریخی برای راه‌اندازی توکن ارائه نکرد، اما در توییت خود اظهار داشت که علامت توکن $MASK خواهد بود.

آیا MetaMask یک توکن airdrop ایردراپ MASK را فعال میکند ؟

MetaMask اشاره کرده است که توکن خود را به نام $MASK راه اندازی خواهد کرد. با این حال، جزئیاتی در مورد اینکه آیا MetaMask توکن‌ها را برای کاربران خود ارسال می‌کند یا خیر وجود ندارد. با وجود این، کاربران MetaMask همچنان در تلاش هستند تا وظایف مختلفی را در MetaMask انجام دهند، به این امید که این امر آنها را واجد شرایط ایردراپ احتمالی آینده کند.

مراحل و چگونگی دریافت Airdrop ایردراپ MetaMask

کاربران MetaMask می توانند با استفاده از کیف پول برای فعالیت های DeFi، تعویض توکن ها و پل زدن دارایی ها، واجد شرایط دریافت $MASK airdrop باشند. در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه انجام آن وظایف آمده است:

  1. کیف پول MetaMask را از اینجا دانلود کنید.
  2. کیف پول MetaMask خود را ایجاد کنید. به یاد داشته باشید که عبارت بازیابی خود را ایمن و امن نگه دارید.
  3. مقداری توکن را واریز کنید یا بخرید. MetaMask از خریدهای ETH با استفاده از کارت‌ های اعتباری و نقدی، Apple Pay و حواله‌ های بانکی پشتیبانی می‌ کند.
  4. با برنامه های کاربردی برتر اتریوم فعالیت داشته باشید.
  5. از ویژگی Swap آنها برای مبادله توکن های مختلف استفاده کنید.
  6. از Bridge آنها برای انتقال توکن های خود از یک شبکه به شبکه دیگر استفاده کنید.
  7. سهام ETH در Lido/Rocket Pool.
  8. Gnosis Safe را ایجاد و استفاده کنید.
  9. به برنامه دسترسی اولیه Infura بپیوندید.
  10. از طریق Gitcoin به MetaMask کمک کنید.

1- کیف پول MetaMask خود را دانلود و ایجاد کنید.

کسب سود از Airdrop ایردراپ MetaMask
کسب سود از Airdrop ایردراپ MetaMask

با آموزش Airdrop ایردارپ MetaMask ما نحوه راه اندازی و استفاده از airdrop ایردراپ MetaMask را بیاموزید. کیف پول MetaMask را از اینجا دانلود کنید. به یاد داشته باشید که عبارت بازیابی خود را امن و ایمن نگه دارید. برای راهنمای دقیق تر، آموزش متاماسک ما را بررسی کنید.

2- با برنامه های کاربردی برتر اتریوم فعالیت داشته باشید.

کاربران می توانند با کیف پول خود با برخی از محبوب ترین dApp های اتریوم فعالیت داشته باشند:

MetaMask یکی از پر استفاده ترین کیف پول هایی است که به این dApp ها متصل می شود. فعالیت‌ های زنجیره‌ ای از جمله سپرده‌ گذاری وجوه، تجارت دارایی‌ ها و تامین نقدینگی، شما را در عکس فوری قرار می‌ دهد که به طور بالقوه می‌تواند شما را واجد شرایط دریافت ایردراپ MASK کند.

3- توکن های ERC-20 را در MetaMask تعویض کنید.

تعویض توکن های ERC-20 برای بدست آوردن ایردراپ َAirdrop در MetaMask.
تعویض توکن های ERC-20 برای بدست آوردن ایردراپ َAirdrop در MetaMask.
تعویض توکن های ERC-20 برای بدست آوردن ایردراپ َAirdrop در MetaMask.
تعویض توکن های ERC-20 برای بدست آوردن ایردراپ َAirdrop در MetaMask.

کاربران می توانند با استفاده از قابلیت تعویض داخلی اپلیکیشن، بین سکه های مختلف مبادله کنند. توصیه می شود توکن های ERC-20 را در شبکه اصلی اتریوم تعویض کنید، زیرا ConsenSys روی مجموعه محصولات اتریوم تمرکز دارد.

4- در توکن های MetaMask پل بزنید.

پل زدن توکن ها
پل زدن توکن ها

airdrop ایردراپ MetaMask دارای ویژگی Bridge داخلی است که به کاربران اجازه می دهد توکن ها را از شبکه اتریوم به دیگر شبکه های بلاک چین در برنامه منتقل کنند. توصیه می شود چندین تراکنش انجام دهید تا شانس خود را برای ایردراپ به حداکثر برسانید. در حال حاضر، ویژگی پل از اتریوم، BNB Smart Chain، Polygon و Avalanche پشتیبانی می کند.

5- ETH را در Lido یا Rocket Pool به اشتراک بگذارید.

اشتراک ETH را در Lido یا Rocket Pool
اشتراک ETH را در Lido یا Rocket Pool

Lido و Rocket Pool بزرگترین پروتکل‌ های استیکینگ مایع در اتریوم هستند. می‌توانید مقداری ETH روی آن‌ ها قرار دهید تا نسخه مایع ETH را دریافت کنید. شما همچنین پاداش های ماهانه یا سالانه را در بالای موقعیت شرط بندی خود دریافت می کنید.

6- Gnosis Safe را ایجاد و استفاده کنید.

ایجاد و استفاده Gnosis Safe
ایجاد و استفاده Gnosis Safe

Gnosis Safe شریک ConsenSys، شرکت متاماسک است. Safe یک ارائه دهنده کیف پول چند امضایی (multisig) و پلت فرم مدیریت ارزهای دیجیتال است. می‌توانید با رفتن به وب‌سایت آن‌ها و انتخاب نام و شبکه‌ای که می‌خواهید گاوصندوق خود را در آن استفاده کنید، یک گاوصندوق جدید ایجاد کنید. سپس، صاحبان گاوصندوق و تعداد مالک های مورد نیاز برای تأیید تراکنش ایمن قبل از اجرا را اضافه کنید. تراکنش را تایید کنید و هزینه های گاز لازم (به ETH) را برای این تراکنش بپردازید.

7- به برنامه دسترسی اولیه Infura بپیوندید.

Infura متعلق به ConsenSys است که متاماسک را نیز در اختیار دارد. Infura مجموعه‌ ای از ابزارهای توسعه‌دهنده، APIهای بلاک چین و زیرساخت‌هایی را برای توسعه‌ دهندگان برای ساخت برنامه‌های Web 3.0 فراهم می‌ کند. برای پیوستن به برنامه دسترسی زودهنگام Infura، به وب سایت آنها بروید و مشخصات خود را ارسال کنید. توجه داشته باشید که شرکت در برنامه دسترسی زودهنگام اینفورا مستلزم داشتن تجربه در اجرای زیرساخت های بلاک چین و امکان مشارکت و ارائه بازخورد در مورد محصولات آنها است.

به Metamask در Gitcoin کمک مالی کنید.

Metamask برای دانلود و استفاده رایگان است. بنابراین آنها برای ادامه توسعه و بهبود متامسک به کمک های مالی متکی هستند. با رفتن به گیت کوین و کمک مالی، حمایت خود را نشان دهید. ابتدا باید برای Gitcoin ثبت نام کنید و کمک های مالی ارز دیجیتال پذیرفته می شود.

جمع بندی

در این مقاله سعی داشتیم به شما دوستان عزیز از Airdrop ایردراپ MetaMask اطلاعاتی بدهیم و همچنین نحوه برداشت این ایردراپ پر سود رو بهتون آموزش دادیم تا بتونید با استفاده از این پلتفرم در دنیای کریپتو و ارزدیجیتال سود خوبی کسب کنید. درکل شما میتونید با استفاده از ایردراپ ها سودهای بسیار خوب و چشمگیری کسب کنید فقط کافی است مراحل هایی که برای Airdrop ایردراپ MetaMask گفته شده را انجام دهید تا بتونید در این زمینه هم سود داشته باشید. پس حتما آموزش را کامل بخوانید و انجام دهید.
هنگام بررسی یک airdrop ایردراپ MetaMask ، عوامل مختلفی باید در نظر گرفته شود. اول، این احتمال وجود دارد که پروژه در وهله اول حتی یک ایردراپ انجام دهد. سپس، بررسی کنید که پروژه قصد دارد چند توکن به کمپین های airdrop اختصاص دهد و همچنین مشکل شرکت در airdrop آنها. همچنین مهم است که به کاربرد توکن توجه کنید تا در وهله اول استفاده و هدف واقعی در شرکت در ایردراپ وجود داشته باشد. در نهایت، فاکتوری که باید هنگام بررسی ایردراپ در نظر گرفت این است که آیا توکن های ایردراپ شده مشمول هر دوره قفلی هستند یا خیر.

سوالات متداول

چگونه می توانم واجد شرایط MetaMask airdrop باشم؟

هیچ اطلاعیه رسمی در مورد نحوه واجد شرایط بودن برای MetaMask airdrop وجود ندارد. با این حال، حدس زده می‌ شود که استفاده از MetaMask و ویژگی‌ های swap و bridge آن، فعالیت با dApps، استفاده از شرکای آن و اهدا کردن ممکن است شما را واجد شرایط ایردراپ کند.

آیا ایردراپ MetaMask توکن های خود را منتشر میکند؟

MetaMask اشاره کرد که توکن خود را راه اندازی خواهد کرد MASK. اما هیچ جزئیاتی در مورد ایردراپ توکن متاماسک وجود ندارد. با این حال، این افراد را از استفاده از تمام عملکردهای MetaMask برای قرار دادن خود در برابر هر قطره هوایی بالقوه منع نکرده است.

آیا MetaMask airdrop قانونی است؟

نه، تیم MetaMask تایید نکرده است که آیا آنها ایردراپ انجام خواهند داد.

ایردراپ Airdrop چیست؟

ایردراپ Airdrop به معنی ارسال رمزارزهای رایگان و مجانی از طرف تاسیس کننده های اون رمزارز و یا سایت مربوطه به بعضی کاربرا است. بیشتر اوقات شرکت‌ های تازه تأسیس بر پایه بلاک چین، از این روش برای تبلیغ و افزایش کاربرای خودشون استفاده میکنند.

1/5 - (1 امتیاز)
صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا