ایردراپکسب درآمد رایگان

نحوه دریافت Airdrop ایردراپ Zeta Chain

ما روز به روز داریم ارزدیجیتال های جدیدی رو در بازار کریپتو مشاهده میکنیم که همشون رو از طریق ایردراپ ها میتونیم بشناسیم و هرکدام ویژگی و قیمت های خاصی رو برای مخاطب ارائه میدند. شما میتوانید افراد زیادی رو ببینید که توانستند با استفاده از ایردراپ ها سود زیادی کسب کنند و به پول خوبی دست پیدا کنند. ایردراپ یکی از مزایای های دنیای ارزدیجیتال است که به ما این امکان را میدهد بدون فعالیت سخت و خاصی سود خوبی کسب کنید. airdrop ایردراپ Zeta Chain یکی از دیگر از ایردراپ هایی است که میتوانید با استفاده از آن سود خیلی زیادی کسب کنید.
به گفته CoinGecko، Zeta Chain (ZETA) یکی از برترین ایردراپ‌ هایی است که باید در سال 2023 به آن توجه داشت. شبکه آزمایشی آن فعال است و کاربران این پروتکل به طور بالقوه می توانند واجد شرایط یکی از بزرگترین ایردراپ های امسال باشند. در این مقاله، توضیح خواهیم داد که Zeta Chain چیست و چه کاری می توانید انجام دهید تا خود را برای ایردراپ Zeta Chain قرار دهید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید

ایردراپ Airdrop چیست ؟

برای شمایی که تازه وارد دنیای کریپتو شدید سوال شود که ایردراپ چیست؟ ایردراپ Airdrop به معنی ارسال رمزارزهای رایگان و مجانی از طرف تاسیس کننده های اون رمزارز و یا سایت مربوطه به بعضی کاربرا است. بیشتر اوقات شرکت‌ های تازه تأسیس بر پایه بلاک چین، از این روش برای تبلیغ و افزایش کاربرای خودشون استفاده میکنند. و به جز اینها بعضی از صرافی‌ های ارزدیجیتال و ارائه دهنده های کیف پول هم برای جذب کاربرای جدید یا حفظ مشتریای خودشون، ایردراپ انجام میدهند.

در نتیجه اگه بخوایم کامل توضیح دهیم ایردراپ کریپتو یک استراتژی بازاریابی است که توسط پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین استفاده می‌شود که شامل تقسیم توکن‌های رایگان به‌عنوان بخشی از یک ابتکار تبلیغاتی گسترده‌تر است. این به عنوان واریز مستقیم به کیف پول رمزنگاری کاربر انجام می شود.

احتمالاً از خود می پرسید؛ ایردراپ کریپتو چگونه کار می کند؟ پروژه های کریپتو مقدار مشخصی توکن در دسترس دارند که به افرادی که شرایط واجد شرایط بودن را دارند می دهند. با تکمیل وظایف، می توانید واجد شرایط این توکن ها شوید. راه های مختلفی برای شرکت در ایردراپ کریپتو وجود دارد. اغلب باید برای airdrop ثبت نام کنید یا اقدامات دیگری را انجام دهید. پس از انجام کارها یا برنده شدن توکن ها، می توانید آنها را مطالبه کنید یا به کیف پول شما واریز می شوند.

ویژگی های استفاده از ایردراپ Airdrop

استفاده از ایردراپ های کریپتو مزایای زیادی برای کاربرانی که در زمینه ارزدیجیتال فعالیت میکنند داره که باهم بررسیشون میکنیم :

نقدینگی :

Airdrops همچنین می‌تواند نقدینگی را با توزیع توکن‌ها بین کاربرانی که ممکن است قبلاً به آنها دسترسی نداشته‌اند، افزایش دهد. این می تواند به افزایش حجم معاملات و نقدینگی در صرافی ها کمک کند که می تواند هم برای صادرکننده و هم برای گیرندگان سودمند باشد.

تأثیر مثبت بر ارزش توکن :

بسته به استراتژی توزیع، ایردراپ ارز دیجیتال می‌تواند با ایجاد تقاضای جدید برای توکن‌ها، تأثیر مثبتی بر ارزش توکن داشته باشد.

افزایش تعامل کاربران :

Airdrops می تواند راهی موثر برای تشویق کاربران به تعامل با یک پروژه ارز دیجیتال باشد. با توزیع رایگان توکن ها، صادرکنندگان می توانند کاربران را تشویق کنند تا درباره پروژه بیشتر بیاموزند، به انجمن بپیوندند و در فعالیت های آینده شرکت کنند.

ایجاد یک پایگاه کاربر وفادار :

Airdrops همچنین می تواند با پاداش دادن به پذیرندگان و حامیان اولیه یک پروژه، به ایجاد پایگاه کاربر وفادار کمک کند. با توزیع توکن‌ها برای کسانی که مقدار مشخصی از ارز دیجیتال را در اختیار دارند یا در جامعه فعال بوده‌اند، صادرکنندگان می‌توانند پایه محکمی از حامیانی ایجاد کنند که در موفقیت پروژه سرمایه‌گذاری می‌کنند.

ایجاد آگاهی :

Airdrops همچنین می تواند ابزار مفیدی برای ایجاد آگاهی از یک پروژه ارز دیجیتال باشد. با توزیع توکن ها بین تعداد زیادی از کاربران، صادرکنندگان می توانند به پروژه علاقه مند شوند و دیده شدن را در جامعه ارزهای دیجیتال افزایش دهند.

انواع ایردراپ Airdrop های موجود در دنیای کریپتو

ایردراپ انحصاری

یک نوع خاص ایردراپ نگهدارنده، ایردراپ کریپتو انحصاری زمانی رخ می دهد که افراد خاصی به صورت جداگانه برای ایردراپ انتخاب شوند. تفاوت این است که آنها ممکن است نه بر اساس مقدار توکن‌هایی که دارند، بلکه بر اساس عناصر دیگری مانند زمان صرف شده برای یک پروژه، بیشتر پول صرف شده برای فعالیت غیر توکن یا تعداد پست‌ها در یک انجمن انتخاب شوند. ایردراپ انحصاری روشی حتی متمرکز تر برای پاداش دادن به نزدیکترین افراد به پروژه است و ممکن است ایردراپ را به کیف پول هایی بدهد که ممکن است اصلاً توکنی در خود نداشته باشند.

رافل ایردراپ

برخی از انواع ایردراپ های بالا ممکن است با ایردراپ رافل ترکیب شوند. اغلب، یک پروژه تعداد ایردراپ‌هایی را که می‌خواهند ارائه کنند را بیان می‌کند و افراد را تشویق می‌کند تا بلیت قرعه‌کشی به دست آورند. این بلیط ممکن است با نگه داشتن توکن، کسب امتیاز یا صرفاً ابراز علاقه به دست آید.

در نهایت، تعداد افراد علاقه مند به ایردراپ اغلب از تعداد ایردراپ هایی که شرکت می خواهد ارائه دهد، بیشتر می شود. بنابراین، قرعه کشی انجام می شود و تعداد محدودی کیف پول به صورت تصادفی برای دریافت ایردراپ انتخاب می شوند.

ایردراپ استاندارد

در یک ایردراپ کریپتو استاندارد، شرکت کنندگانی که علاقه مند به دریافت ایردراپ هستند، به سادگی علاقه خود را برای دریافت ایردراپ ابراز می کنند. فرد باید یک آدرس کیف پول معتبر ارائه دهد و برخی از ایردراپ ها به اطلاعات اضافی فراتر از این نیاز ندارند.
ایردراپ‌های استاندارد معمولاً مقدار مشخصی از توکن‌ها برای توزیع با محدودیت در تعداد توکن‌های دریافتی هر فرد دارند. بنابراین، برخی از ایردراپ های استاندارد به زمان حساس هستند. اگرچه این نوع ایردراپ ها به دلیل سادگی محبوب هستند، اما هیچ چیزی مانع از ایجاد کیف پول های متعدد برای تخلیه سریع مقدار ایردراپ توسط یک کاربر نمی شود، بنابراین ممکن است به دست آوردن آنها دشوارتر باشد.

بانتی ایردراپ

Airdrops کریپتو Bounty زمانی اتفاق می‌افتد که کاربران وظایف خاصی را انجام می‌دهند. این وظایف اغلب مستلزم افزایش آگاهی از یک پروژه با ارسال پست در رسانه های اجتماعی و برچسب گذاری شرکت یا بازنشر یک توییت اخیر در مورد پروژه است. همچنین ممکن است برای افرادی که کاربران دیگر را جذب می‌کنند، در خبرنامه پروژه ثبت‌نام می‌کنند یا به کانال Discord شرکت می‌پیوندند، پاداش‌های ارجاع یا هزینه‌های یاب وجود داشته باشد.

در ازای انجام وظایف، کاربران اغلب امتیازهایی را دریافت می کنند که با میزان ایردراپ فضلی که دریافت می کنند مطابقت دارد. همچنین ممکن است از کاربران خواسته شود قبل از واجد شرایط شدن برای ایردراپ، مقدار مشخصی امتیاز کسب کنند. به عنوان مثال، ممکن است یک کاربر پس از کسب 300 امتیاز واجد شرایط ایردراپ باشد که هر مورد ذکر شده در بالا 100 امتیاز دارد.

هلدر ایردراپ

ایردراپ کریپتو دارنده بر اساس اینکه چه کسی توکن‌های موجود را در اختیار دارد و چه تعداد توکن دارد، به‌طور خودکار رخ می‌دهد. از آنجایی که کیف پول ها و اطلاعات بلاک چین بخشی از یک دفتر کل توزیع شده عمومی هستند، همه کاربران بلاک چین در کیف پول ها و توزیع توکن ها شفافیت کامل دارند.

نقطه ضعف ایردراپ نگهدارنده این است که افرادی که ممکن است توکن در دست داشته باشند ممکن است ایردراپ نخواهند. از طرف دیگر، ایردراپ‌های نگهدارنده تضمین می‌کنند که تنها بزرگ‌ترین و سرمایه‌گذاری‌شده‌ترین افراد، این مزایا را دریافت می‌کنند. برخی از ایردراپ های دارنده تنها زمانی ممکن است ایردراپ اعطا کنند که اعضا مقدار مشخصی توکن در دست داشته باشند. در غیر این صورت، آنها ممکن است مبلغ جایزه را به نسبت تعیین کنند.

پروسه و دوره ایردراپ airdrop

فرآیند ایردراپ کریپتو با تصمیم گیری پروژه یا شرکت در مورد نیاز به ایردراپ آغاز می شود. این ممکن است در پاسخ به استراتژی های بازار، یک هارد فورک در شبکه یا تشویق سرمایه گذاران موجود باشد. مرحله اولیه این است که انتخاب کنید که چگونه ایردراپ تسهیل می شود و چه کسی واجد شرایط است.

گام بعدی برای ایردراپ های گسترده و عمومی، راه اندازی کمپین عمومی است. این شامل جمع آوری اطلاعات برای اشخاص ذینفع می شود. این اغلب فقط به آدرس های کیف پول محدود می شود، اگرچه شرکت ها ممکن است آدرس های ایمیل را نیز جمع آوری کنند تا لیست مخاطبین خود را افزایش دهند.
انواع دیگر ایردراپ ها ممکن است به یک عکس فوری تکیه کنند، تصویری از نمونه ای که مشخص می کند چه کسی دارای معیارهای خاصی است. برای مثال، پروژه ممکن است یک عکس فوری برای شناسایی تمام آدرس‌هایی که حداقل 1000 توکن در نیمه‌شب 31 دسامبر در خود دارند، انجام دهد. هر تراکنشی که پس از عکس فوری رخ دهد، بر نتایج ایردراپ تأثیری نخواهد داشت. بنابراین، قیمت‌های سکه یا توکن اغلب در پاسخ به زمانی که عکس‌های فوری گرفته می‌شوند، نوسان دارند.

روش دریافت ایردراپ توسط پروژه

هنگامی که لیست دریافت کنندگان ایردراپ انتخاب شد، ایردراپ اغلب از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند تسهیل می شود. شرکت ممکن است استفاده از کیف پول خزانه داری خود را برای تسهیل ایردراپ انتخاب کند، و شرکت اغلب بلوک تراکنش را برای نشان دادن عادلانه بودن ایردراپ منتشر می کند. این تراکنش نشان می دهد که ایردراپ از کیف پول شرکت خارج شده و بین گیرندگان توزیع می شود.

دریافت کنندگان Airdrop اغلب مستقیماً سکه ها یا توکن ها را بدون نیاز به پذیرش توکن ها دریافت می کنند. برخی ممکن است نیاز داشته باشند که توکن یا سکه را به همراه آدرس آن به کیف پول خود اضافه کنند تا موجودی کیف پول خود را به درستی مشاهده کنند.

چرا ایردراپ های کریپتو وجود دارند؟

دلیل اصلی سازماندهی ایردراپ کریپتو، ترویج یک راه اندازی، پروژه یا خدمات بلاک چین است. با صدور توکن برای کاربران، تیم می تواند پروژه خود را راه اندازی کند و از توزیع عادلانه توکن ها در بین جامعه خود از روز اول اطمینان حاصل کند. علاوه بر این، دریافت‌کنندگان این توکن‌ها تشویق می‌شوند تا آگاهی را افزایش دهند و به پروژه کمک کنند تا پس از شروع معامله توکن در یک صرافی، به مخاطبان بیشتری دست یابد. هر چه علاقه به توکن بیشتر باشد، احتمال افزایش قیمت آن بیشتر می شود.
Airdrops اغلب با تبلیغ راه اندازی در وب سایت پروژه، انجمن های ارزهای دیجیتال و رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار می گیرد. این هیچ تفاوتی با دریافت کوپن HelloFresh در ایمیل شما با کد تخفیف ندارد، زیرا این کمپین ها برای آوردن افراد بیشتری به پلتفرم از طریق انگیزه مالی طراحی شده اند.
ایردراپ کریپتو قانونی هرگز از کاربران نمی خواهد که سرمایه گذاری کنند. درعوض، این راهی برای متمایز شدن در میان رقبای است که قبل از انتشار توکن‌های خود، بودجه خارجی را دنبال کرده‌اند.

airdrop ایردراپ Zeta Chain چیست؟

airdrop ایردراپ Zeta Chain یک بلاک چین لایه 1 است که اتصال داخلی به تمام بلاک چین ها و برنامه های کاربردی آنها دارد. همچنین یک پلت فرم قرارداد هوشمند است که می تواند دارایی ها، داده ها و نقدینگی را در هر زنجیره ای، حتی زنجیره های قراردادهای غیرهوشمند مانند بیت کوین و دوج کوین، مدیریت کند. این پروژه اخیراً دور بودجه 27 میلیون دلاری خود را توسط Blockchain.com، Human Capital و دیگران اعلام کرده است تا هدف خود را برای ارائه اولین بلاک چین L1 سازگار با EVM تسریع بخشند.

این پروژه هنوز در مرحله آزمایش است، اما پتانسیل زیادی برای آینده دارد. یکی از مزایای اصلی آن این است که برنامه های غیرمتمرکز omnichain (odApps) را فعال می کند، که قادر به دسترسی و استفاده از اطلاعات و نقدینگی از چندین بلاک چین به طور همزمان هستند.

برای آسان‌تر کردن کارها، airdrop ایردراپ Zeta Chain یک برنامه ویژه به نام Zeta Chain Swap App ایجاد کرده است. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا دارایی ها را بین هر بلاک چین متصل بدون نیاز به گذراندن فرآیند پیچیده بسته بندی یا قفل کردن توکن ها منتقل کنند. در عوض، کاربران می توانند تراکنش را تنها در یک مرحله کامل کنند.

آیا Airdrop ایردراپ Zeta Chain توکن دارد؟

بله، Zeta Chain در وایت پیپر خود تایید کرد که یک توکن ZETA وجود خواهد داشت. این توکن برای پرداخت هزینه های گاز، ایمن سازی بلاک چین اثبات سهام، و فعال کردن انتقال زنجیره ای متقابل، مبادله و پیام استفاده می شود.

علاوه بر این، ZETA به صورت بومی در چندین لایه و زنجیره صادر خواهد شد. در حال حاضر، ZetaChain هنوز توکنومیک های خود را منتشر نکرده و به طور رسمی ایردراپ را اعلام نکرده است. اما شبکه آزمایشی آن مشوق است، که به طور کلی نشان دهنده یک ایردراپ برای کاربرانش است. مردم همچنین متوجه شده‌اند که ZetaChain اکنون صفحه‌ ای در CoinMarketCap دارد، آیا این اشاره‌ای به این است که توکن ZETA به زودی راه‌اندازی می‌شود؟

چگونه می توان ایردراپ ZETA Airdrop را دریافت کرد؟

بهترین شانس برای دریافت ایردراپ بالقوه $ZETA، تعامل با شبکه های آزمایشی مشوق آنها است. شما می توانید با انجام کارهای مختلف امتیاز ZETA را به دست آورید و این امتیازها به احتمال زیاد پس از راه اندازی توکن به پاداش های airdrop تبدیل می شوند. در اینجا یک راهنمای گام به گام است.

1- با توییتر وارد ایردراپ Zeta Chain Testnet شوید.

نحوه دریافت Airdrop ایردراپ Zeta Chain
نحوه دریافت Airdrop ایردراپ Zeta Chain

از پیوند دعوت برای ثبت نام در شبکه آزمایشی ZetaLabs آنها استفاده کنید (هر کدام 5000 امتیاز ZETA دریافت میکنید). پس از ورود به سیستم، باید حساب کاربری خود را در توییتر تأیید کنید.

2- کیف پول MetaMask خود را وصل کنید.

پس از تأیید توییتر، شما باید به لینک labs.zetachain.com/swap بروید و MetaMask خود را وصل کنید و شبکه را به Goerli تغییر دهید.

3- Testnet ZETA را درخواست کنید.

به labs.zetachain.com/get-zeta بروید و مقداری ZETA برای تراکنش های ZetaLabs درخواست کنید. شما 2 ZETA و برخی از دارایی های Gas را در Goerli، Polygon Mumbai و BSC Testnet دریافت خواهید کرد تا بتوانید آزمایش را روی زنجیره های مختلف شروع کنید. شما فقط می توانید یک بار در روز درخواست دهید و توصیه می کنیم این کار را هر روز انجام دهید.

4- توکن ها را Swap یا عوض کنید.

نحوه دریافت Airdrop ایردراپ Zeta Chain
نحوه دریافت Airdrop ایردراپ Zeta Chain

در labs.zetachain.com/get-zeta، توکن‌ها را بین شبکه‌های Goerli، BSC Testnet، Polygon Mumbai و Bitcoin Testnet مبادله کنید. هر 7 روز یک بار تعویض کنید و 7000 امتیاز در هفته بگیرید. همچنین، از آنجایی که این فقط شبکه آزمایشی است، شرکت در آن رایگان است.

5- دوستان خود را با لینک دعوت معرفی کنید.

به تابلوی امتیازات یا همان Leaderboard بروید و لینک رفرال با کلیک بر روی ‘Invite’ دریافت کنید. برای کسب امتیاز بیشتر چند دوست را دعوت کنید.

6- Zeta Supporter Discord را در انجمن Zeta Chain فعال کنید.

عضو شدن در Discord
عضو شدن در Discord

به پلتفرم Zeta Chain Guild بروید. اولین وظیفه فعال کردن نقش Zeta Supporter Discord است. شما باید کارهایی مانند تایید شدن در Discord و دنبال کردن توییتر آنها را انجام دهید.

7- یک مبادله Omnichain ZETA-USDT را تکمیل کنید.

به صفحه Swap در Zeta chain بروید. توییتر و متامسک خود را وصل کنید (مطمئن شوید که در شبکه تست گورلی هستید). توکن‌ های ZETA testnet را درخواست کنید (همچنین می‌توانید توکن‌ های testnet را در Discord خود درخواست کنید). سپس به Polygon Mumbai Testnet بروید (شبکه را با استفاده از Chainlist اضافه کنید) و 3 دلار ZETA را از Polygon Mumbai Testnet به Goerli Test Network مبادله کنید. در نهایت، روی ‘Claim’ کلیک کنید تا NFT خود را برش دهید.

8- ZETA Beta Tester را فعال کنید.

فعالسازی ZETA Beta Tester
فعالسازی ZETA Beta Tester

توییتر و متامسک خود را به https://guild.xyz/zetachain متصل کنید و ZETA Beta Tester را فعال کنید.

9- مبادلات کامل در کمپین Galxe.

مراحل مشابه بالا را انجام دهید، اما Goerli ETH (ETH) را به ZETA، BTC برای هر دارایی DeFi در هر زنجیره یا MATIC با ZETA با استفاده از هر دو زنجیره تعویض کنید. توجه داشته باشید که برای ادعای مالکیت فقط باید 1 مورد از 4 مبادله ذکر شده در مراحل 6 و 8 را تکمیل کنید.

10- نقش ZETA Assimilated را فعال کنید.

در کمپین ZETA Assimilated 101 یا ZETA Assimilated 201 Galxe شرکت کنید.

جمع بندی :

در این مقاله ما به شما نحوه استفاده و دریافت airdrop ایردراپ zeta chain را آموزش دادیم تا شما دوستان عزیز بتوانید در دنیای ارز دیجیتال سودی کسب کنید و به اهداف خود برسید چون Airdrop ایردراپ Zeta Chain به شما هدایا و مبالغ خیلی خوبی میدهد که میتوانید از آنها بهره مند شوید. همچنین مراحل استفاده از Airdrop ایردراپ Zeta Chain نسبت به مراحل دیگه ایردراپ ها از مراحل آسون تری برخوردار هست که میتوانید به راحتی از این ایردراپ جذاب و پرسود را دریافت کنید. ZetaChain رسما ایردراپ را اعلام نکرده است، اما شبکه آزمایشی آن در مرحله تشویقی است، که به این معنی است که ایردراپ بسیار محتمل است.
هنگام بررسی یک ایردراپ، عوامل مختلفی باید در نظر گرفته شود. اول، این احتمال وجود دارد که پروژه در وهله اول حتی یک ایردراپ انجام دهد. سپس، بررسی کنید که پروژه قصد دارد چند توکن به کمپین های airdrop اختصاص دهد و همچنین مشکل شرکت در airdrop آنها. همچنین مهم است که به کاربرد توکن توجه کنید تا در وهله اول استفاده و هدف واقعی در شرکت در ایردراپ وجود داشته باشد. در نهایت، فاکتوری که باید هنگام بررسی ایردراپ در نظر گرفت این است که آیا توکن های ایردراپ شده شامل هر دوره قفلی هستند یا خیر.

سوالات متداول :

Zeta Chain چیست؟

ZetaChain یک بلاک چین لایه 1 است که اتصال داخلی به تمام بلاک چین ها و برنامه های کاربردی آنها دارد. همچنین یک پلت فرم قرارداد هوشمند است که می تواند دارایی ها، داده ها و نقدینگی را در هر زنجیره ای، حتی زنجیره های قراردادهای غیرهوشمند مانند بیت کوین و دوج کوین، مدیریت کند. این پروژه اخیراً دور بودجه 27 میلیون دلاری خود را توسط Blockchain.com، Human Capital و دیگران اعلام کرده است تا هدف خود را برای ارائه اولین بلاک چین L1 سازگار با EVM تسریع بخشند.

آیا Zeta Chain توکن دارد؟

بله، Zeta Chain در وایت پیپر خود تایید کرد که یک توکن ZETA وجود خواهد داشت. این توکن برای پرداخت هزینه های گاز، ایمن سازی بلاک چین اثبات سهام، و فعال کردن انتقال زنجیره ای متقابل، مبادله و پیام استفاده می شود. علاوه بر این، ZETA به صورت بومی در چندین لایه و زنجیره صادر خواهد شد. در حال حاضر، ZetaChain هنوز توکنومیک های خود را منتشر نکرده و به طور رسمی ایردراپ را اعلام نکرده است. اما شبکه آزمایشی آن مشوق است، که به طور کلی نشان دهنده یک ایردراپ برای کاربرانش است.

ایردراپ چیست؟

ایردراپ Airdrop به معنی ارسال رمزارزهای رایگان و مجانی از طرف تاسیس کننده های اون رمزارز و یا سایت مربوطه به بعضی کاربرا است. بیشتر اوقات شرکت‌ های تازه تأسیس بر پایه بلاک چین، از این روش برای تبلیغ و افزایش کاربرای خودشون استفاده میکنند. و به جز اینها بعضی از صرافی‌ های ارزدیجیتال و ارائه دهنده های کیف پول هم برای جذب کاربرای جدید یا حفظ مشتریای خودشون، ایردراپ انجام میدهند.

انواع ایردراپ Airdrop های موجود در دنیای کریپتو

یردراپ استاندارد، در یک ایردراپ کریپتو استاندارد، شرکت کنندگانی که علاقه مند به دریافت ایردراپ هستند، به سادگی علاقه خود را برای دریافت ایردراپ ابراز می کنند. فرد باید یک آدرس کیف پول معتبر ارائه دهد و برخی از ایردراپ ها به اطلاعات اضافی فراتر از این نیاز ندارند.
ایردراپ‌های استاندارد معمولاً مقدار مشخصی از توکن‌ها برای توزیع با محدودیت در تعداد توکن‌های دریافتی هر فرد دارند. بنابراین، برخی از ایردراپ های استاندارد به زمان حساس هستند. اگرچه این نوع ایردراپ ها به دلیل سادگی محبوب هستند، اما هیچ چیزی مانع از ایجاد کیف پول های متعدد برای تخلیه سریع مقدار ایردراپ توسط یک کاربر نمی شود، بنابراین ممکن است به دست آوردن آنها دشوارتر باشد.

اشتراک در
اطلاع از
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ایران‌ریچ این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x