ایردراپ

آموزش استفاده از ایردراپ Fuel

همونطور که مشاهده میکنید ما هرروز داریم رمز ارزهای جدیدی رو با استفاده از ایردراپ هاشون مشاهده میکنیم که هرکدوم ویژگی و قیمت های خاصی دارند. اینروزا افراد زیادی مشاهده میشه که تونستند با استفاده از ایردراپ ها سود خیلی خوبی کسب کنند و به مبالغ زیادی دست پیدا کنند. ایردراپ یکی از ویژگی های دنیای ارزدیجیتال هست که به شما این امکان رو میده بدون فعالیت سخت و خاصی سود خوبی کسب کنید. کلا در دنیای رمز ارزها شما میتونید به روش های مختلفی مبالغ خوبی کسب کنید که یکی از این روش ها ایردراپ هست. در این مقاله قصد داریم airdrop ایردراپ Fuel رو به شما معرفی کنیم تا بتونید این ایردراپ رو دریافت کنید و سود خوبی کسب کنید.

Airdrop چیست؟

برای شمایی که تازه وارد دنیای کریپتو شدید سوال شود که ایردراپ چیست؟ ایردراپ Airdrop به معنی ارسال رمزارزهای رایگان و مجانی از طرف تاسیس کننده های اون رمزارز و یا سایت مربوطه به بعضی کاربرا است. بیشتر اوقات شرکت‌ های تازه تأسیس بر پایه بلاک چین، از این روش برای تبلیغ و افزایش کاربرای خودشون استفاده میکنند. و به جز اینها بعضی از صرافی‌ های ارزدیجیتال و ارائه دهنده های کیف پول هم برای جذب کاربرای جدید یا حفظ مشتریای خودشون، ایردراپ انجام میدهند.

در نتیجه اگه بخوایم کامل توضیح دهیم ایردراپ کریپتو یک استراتژی بازاریابی است که توسط پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین استفاده می‌شود که شامل تقسیم توکن‌های رایگان به‌عنوان بخشی از یک ابتکار تبلیغاتی گسترده‌تر است. این به عنوان واریز مستقیم به کیف پول رمزنگاری کاربر انجام می شود.

در تقاطع زنجیره بلوکی و بازاریابی چریکی، این کمپین‌های عمومی برای افزایش آگاهی در مورد پلتفرم یا محصول یک شرکت نوپا و تشویق به پذیرش گسترده توکن اصلی آن طراحی شده‌اند.

3 نوع از ایردراپ های مهم :

پروژه‌های کریپتو بسته به بازی آخرشان، در انتخاب ایردراپ ترجیحی متفاوت هستند. برخی ممکن است این ابزار تبلیغاتی را برای گرد هم آوردن یک جامعه به دنبال یک هارد فورک در یک شبکه پیاده‌سازی کنند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می‌دهند بر روی ایجاد احساس مراقبت از کاربرانی که برای اولین‌بار استفاده می‌کنند تمرکز کنند. همچنین می تواند به سادگی پاسخی به شرایط بازار بسیار رقابتی باشد. خوشبختانه، تکنیک‌های مختلفی برای پرتاب کردن کالاهای تضمین‌شده با چتر در املاک مجازی کاربر وجود دارد.

ایردراپ استاندارد

در ایردراپ استاندارد، به غیر از ثبت نام برای یک حساب کاربری، هیچ کار دیگری لازم نیست. نکته کلیدی در اینجا این است که سریع وارد شوید، زیرا ممکن است تنها مقدار مشخصی از توکن‌ها به انتشار یک پروژه جدید مرتبط باشد که بر اساس اولویت اول ارائه می‌شود. صرافی غیرمتمرکز RabbitX از airdrops استاندارد برای پاداش دادن به کاربران جدیدی که برای پلتفرم آن ثبت نام می کنند، استفاده کرده است.

BOUNTY AIRDROP

این ایردراپ‌های سرویس‌گرا با کمک‌های کوچک و کار داوطلبانه توسط گیرندگان پشتیبانی می‌شوند. به طور معمول، شرکت ها به کارهای تبلیغاتی کم هزینه نیاز دارند، با جوایزی که به کسانی که مایل به ثبت نام در خبرنامه هستند، دنبال کردن کانال های رسانه های اجتماعی مشخص در سراسر پلتفرم ها، تعامل با پست اخیر یک پروژه یا ورود به انجمن زنده، اعطا می شود. پلتفرم Foodie NFT One Rare لیست 9 مرحله‌ای را برای واجد شرایط بودن در یک جایزه 75000 دلاری فهرست کرده است که شامل دنبال کردن حساب‌های شرکت در سراسر رسانه‌های اجتماعی، تگ کردن دوستان و اضافه کردن حساب‌ها به فهرست پیگیری است.

HOLDER AIRDROP

این نوع ایردراپ به کاربرانی که مقدار مشخصی توکن را در زمان تبلیغات «در اختیار دارند» یا جمع‌آوری کرده‌اند، پاداش می‌دهد. این با یک عکس فوری در سطح جامعه که در یک نقطه زمانی خاص از کیف پول کاربران گرفته شده است، تعیین می شود، که می تواند در یک تاریخ خاص یا در یک بازه زمانی مشخص رخ دهد. پاداش هر چه که باشد، به کسانی تعلق می گیرد که مقدار آستانه را برآورده کرده یا از آن فراتر رفته اند. پلتفرم مبادله NFT به توکن Sudoswap هنوز توکن حاکمیتی خود را به نام SUDO راه اندازی نکرده است. هنگامی که این کار انجام شود، کسانی که NFT های برنامه خواهرش، Oxmon، یا OXMON توکن ها را در اختیار دارند، در دسته اول دریافت خواهند کرد.

مزایای استفاده از ایردراپ

استفاده از ایردراپ های کریپتو مزایای زیادی برای کاربرانی که در زمینه ارزدیجیتال فعالیت میکنند داره که باهم بررسیشون میکنیم :

افزایش تعامل کاربران :

Airdrops می تواند راهی موثر برای تشویق کاربران به تعامل با یک پروژه ارز دیجیتال باشد. با توزیع رایگان توکن ها، صادرکنندگان می توانند کاربران را تشویق کنند تا درباره پروژه بیشتر بیاموزند، به انجمن بپیوندند و در فعالیت های آینده شرکت کنند.

ایجاد یک پایگاه کاربر وفادار :

Airdrops همچنین می تواند با پاداش دادن به پذیرندگان و حامیان اولیه یک پروژه، به ایجاد پایگاه کاربر وفادار کمک کند. با توزیع توکن‌ها برای کسانی که مقدار مشخصی از ارز دیجیتال را در اختیار دارند یا در جامعه فعال بوده‌اند، صادرکنندگان می‌توانند پایه محکمی از حامیانی ایجاد کنند که در موفقیت پروژه سرمایه‌گذاری می‌کنند.

ایجاد آگاهی :

Airdrops همچنین می تواند ابزار مفیدی برای ایجاد آگاهی از یک پروژه ارز دیجیتال باشد. با توزیع توکن ها بین تعداد زیادی از کاربران، صادرکنندگان می توانند به پروژه علاقه مند شوند و دیده شدن را در جامعه ارزهای دیجیتال افزایش دهند.

نقدینگی :

Airdrops همچنین می‌تواند نقدینگی را با توزیع توکن‌ها بین کاربرانی که ممکن است قبلاً به آنها دسترسی نداشته‌اند، افزایش دهد. این می تواند به افزایش حجم معاملات و نقدینگی در صرافی ها کمک کند که می تواند هم برای صادرکننده و هم برای گیرندگان سودمند باشد.

تأثیر مثبت بر ارزش توکن :

بسته به استراتژی توزیع، ایردراپ ارز دیجیتال می‌تواند با ایجاد تقاضای جدید برای توکن‌ها، تأثیر مثبتی بر ارزش توکن داشته باشد.

تاثیرات مثبت ارسال ایردراپ

شما با ارسال ایردراپ ها سود های زیادی میکنید و در مجموع ارسال ایردراپ ها تاثیرات مثبتی داره که باهم بررسی میکنیم.

تضمین انصاف و واجد شرایط بودن :

یکی از بزرگترین چالش های ارسال ایردراپ کریپتو، اطمینان از عادلانه بودن توزیع و اینکه فقط کاربران واجد شرایط توکن ها را دریافت می کنند، است. برای دستیابی به این هدف، صادرکنندگان باید قوانین توزیع را به دقت تعریف کرده و فرآیندهایی را برای تأیید صلاحیت تنظیم کنند.

جلوگیری از تقلب و سوء استفاده :

یکی دیگر از چالش های ارسال ایردراپ کریپتو، جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده است. صادرکنندگان باید اقداماتی را برای جلوگیری از ایجاد چندین حساب کاربری یا استفاده از حفره‌های موجود در قوانین توزیع انجام دهند. دستیابی به این امر می تواند دشوار باشد، زیرا برخی از کاربران ممکن است انگیزه بالایی برای تقلب در سیستم داشته باشند و توکن های بیشتری نسبت به حق دریافت کنند.

مدیریت هزینه های توزیع :

بسته به اندازه ایردراپ و تعداد دریافت کنندگان، هزینه های توزیع می تواند قابل توجه باشد. صادرکنندگان باید به دقت این هزینه ها را مدیریت کنند تا مطمئن شوند که از بودجه ایردراپ تجاوز نمی کنند.

airdrop ایردراپ Fuel
airdrop ایردراپ Fuel

انواع روش های ایردراپ

ایردراپ ها از روش های مختلفی برای کاربران ارسال میشود که به شما دوستان اطلاعاتی از روش های مهم ارسال ایردراپ رو بهتون میدیم.

جمع آوری سرمایه

فرض کنید شما قصد ایردراپ یک توکن رو دارید برای مثال توکن RH. تعداد کل توکن شما ۱۰۰ میلیون توکن هست و پس از راه اندازی پروژه ارزش آن ۰.۴ تعیین میشه. یعنی ارزش کل توکن شما در ابتدا ۴۰ میلیون دلار است.
تصمیم میگیرید ۲۰ میلیون از توکن خود را ایردراپ کنید. ( یعنی توکن های ایردراپ شده شما ارزشی برابر ۸ میلیون دلار دارد) اخبار توکن شما در همه جا پر میشه و حجم زیادی از کاربران با توکن شما و نقشه راهش آشنا میشن. در نتیجه تقاضا برای توکن شما بالا میره و قیمتش به فرضا ۰.۶ دلار میرسه پس ارزش کل توکن های شما به ۶۰ میلون دلار میرسه بدون اینکه هیچ فعالیتی کنید و تنها با جایزه قراردادن ۲۰ میلیون از توکن های خودتون.

کاربران وفادار شبکه اصلی

چیزی که تمام پروژه ها به دنبال اون هستند این هست که کاربران به اونها وفادار بمونند. چون طبیعتا تمام کاربرای کریپتو به دنبال کسب سود هستن و اگر توکنی کارشو درست انجام نده رهاش می کنند و به سراغ کوین یا توکن دیگه ای میرن. اما ایردراپ ها روشی رو پیش آوردند که در اون کاربران موضف هستند وفادار بمونند. در این نوع ایردراپ ها شما نیاز هست تا کوین شبکه اصلی را در اختیار داشته باشید و به ازای هر تعداد از کوین شبکه اصلی که دارید توکن ایردراپ شده را پاداش می گیرید به این صورت کاربران به شبکه اصلی وفادار میمونند.

خبر رسانی

همیشه یادتون باشه یک ایردراپ خوب هدفش فروختن توکن و کسب سود نیست. بلکه یک ایردراپ خوب هدفش تنها اطلاع رسانی به جامعه کریپتو است.
از این رو در اکثر ایردراپ ها برای اینکه به شما پاداش داده بشه لازم هست کارهای خبر رسانی ای کنید، کارهایی از قبیل نوشتن یک مقاله درباره توکن و ایردراپش یا توییت درباره اون، انتشار یک خبر، لایک کردن و کامنت گذاشتن برای پست های مربوط به ایردراپ جدید. با کارهایی از این قبیل ایردراپ جدید در جامعه کریپتو نشون داده میشه و در نتیجه سرمایه گذاران زیادی زمانی که میبینند یک ایردراپ جدید در راه هست و همه جا صحبت و خبر از آن است واردش میشن و به این صورت آن توکن ایردراپ شده محبوب میشه.

شناخت کاربران پروژه

در بعضی پروژه ها ممکنه است که از کاربران بخوان تا فرمی رو پر کنند این کار به منظور اینه که اطلاعات دقیق تری درباره جامعه سرمایه گذار خود بدونند و بتواند راه حل متمرکز تر و دقیق تری رو در رابطه با مارکتینگ پروژه شون پیدا کنند.

توزیع درست توکن

یکی از مشکلاتی که ICO ها داشتن توزیع نامناسب رمزارز بود این یعنی اگر یک یا چندین نهنگ حجم زیادی از توکن ر, خریداری میکردن تبادل و بالا پایین شدن قیمت دست عده ای نهنگ میفتاد ایده کلی رمزارزها همین غیر متمرکز بودن اونها هست اما در ای سی اوها این مبحث مورد تهدید واقع شده هست. اما ایردراپ این موضوع رو حل کرد و با توزیع برابر توکن ها این نابرابری را از میان برداشته شد. چون یا باید حجم زیادی از توکن قبلی داشت و یا یک سری فعالیت کرد و یا خود کمپانی به شماره ولت شما تعدادی توکن به عنوان ایردراپ می فرستاد. که در هر سه حالت با حساب کتاب توکن به شما تعلق میگیره.

هدف و اهمیت ایردراپ airdrop

تا به حال به جز فیلم ها و تبلیغات تلویزیونی شده که ببینید پول از آسمون بباره براتون؟ خیر اما ارزهای دیجیتال ممکنه که از آسمون بریزند داخل کیف پولتون. ایردراپ یعنی دریافت یک توکن به صورت کاملا رایگان و یا در صورت انجام دادن بعضی از فعالیت ها که همه اینها در بالا توضیح داده شد. اما چرا باید یک شخص از دارایی شخصی خودش به عنوان هدیه به سایر افراد پرداخت کنه؟ زمانی که شما یک توکن رو در کیف پول خود میبینید که به صورت رایگان براتون فرستاده شده چه واکنشی نشون میدید؟
مسلما بی اهمیت از کنار اون نمی گذرید و به صورت ناخود آگاه از کسی دربارش می پرسید و میخواید نزدیکان شما هم در این فرآیند چیزی بهشون برسه و سهیم باشند، یا در گوگل درباره اون توکن سرچ می کنید یا حداقل قیمت اون رو در صرافی ها دنبال می کنید. این دقیقا هدف یک ایردراپ هست. مطلع کردن کاربرا از وجود یک توکن جدید. در این صورت شرکتی که ایردراپ میکنه با اهدای بخشی از دارایی های شخصی خودش در عوض یک جامعه ای را از وجود توکنش مطلع میکنه.
در نتیجه تقاضا برای توکن های اون شرکت بیشتر میشه و در صورت تقاضای زیاد قیمت افزایش پیدا میکنه. حالا به طور مثال تصور کنید اگه این شرکت ایردراپ نمیکرد. در این دریای پر از رمزارز کسی از وجود یک توکن جدید که کلی قابلیت های متفاوت رو داره مطلع نمیشد و تقاضای توکن کم میموند و قیمتش افزایش پیدا نمی کرد.

airdrop ایردراپ Fuel چیست؟

airdrop ایردراپ Fuel روی ساخت سریع ترین لایه اجرایی برای بلاک چین های مدولار متمرکز شده است. این اساسا یک سیستم محاسباتی قابل تأیید است که برای پشته بلاک چین مدولار طراحی شده است. این سیستم مبتنی بر یک بلاک چین قابل اثبات تقلب یا اعتبار یا سایر سیستم های محاسباتی است که از یک بلاک چین مدولار برای دسترسی به داده ها استفاده می کند.

airdrop ایردراپ Fuel سبب یک تغییر مداوم در معماری بلاک چین های لایه 1 (L1) میشود. ما در حال گذار از یک طراحی یکپارچه هستیم که در آن اجماع، در دسترس بودن داده ها و اجرا به یکدیگر وابسته هستند، به آینده مدولار که در آن اجرا از در دسترس بودن داده ها و اجماع جدا است. این جداسازی اجازه تخصص در لایه پایه را می دهد که منجر به افزایش قابل توجه ظرفیت پهنای باند می شود. به این ترتیب، Fuel به طور خاص برای استفاده از این پهنای باند اضافی، ایجاد امنیت بالا و توان عملیاتی انعطاف پذیر توسعه یافته است.

آیا Fuel توکن دارد؟

Fuel Network یکی دیگر از پروژه های پرطرفدار بلاک چین مدولار در سال 2023 است که شبیه به Celestia است. Beta-2 Testnet آنها اخیراً راه اندازی شد، به این معنی که کاربران اولیه می توانند به طور بالقوه واجد شرایط ایردراپ باشند.
در حال حاضر، Fuel راه اندازی یک توکن را تایید نکرده است. اما با بیش از 80 میلیون دلار جمع‌آوری شده و همتای آن Celestia در حال راه‌اندازی یک توکن، به احتمال بسیار زیاد Fuel یک توکن را قبل از راه‌اندازی شبکه اصلی عرضه خواهد کرد.

تیم تاسیس کننده airdrop ایردراپ Fuel

Fuel توسط Fuel Labs که توسط جان آدلر و الکس هنسن موسس شده اند، توسعه داده شده است. آدلر همچنین یکی از بنیانگذاران Celestia، یکی دیگر از پروژه های معروف بلاک چین مدولار است. در واقع هر دو پروژه از نظر مسیر فنی مکمل یکدیگر هستند. اما Fuel به عنوان یک لایه اجرایی مدولار قرار می گیرد، در حالی که Celestia برای در دسترس بودن و سفارش داده ها بهینه شده است. این امر، سوخت را به یکی از پروژه های مورد انتظار تبدیل می کند.

در سپتامبر 2022، Fuel Labs با موفقیت 80 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری به رهبری Blockchain Capital و Stratos Technologies جمع آوری کرد. سایر حامیان نیز شامل برخی از بزرگترین سرمایه گذاران این بخش مانند CoinFund، Bain Capital Crypto و TRGC هستند.

نحوه استفاده از airdrop ایردراپ Fuel

 مرحله اول نحوه استفاده از airdrop ایردراپ Fuel
مرحله اول نحوه استفاده از airdrop ایردراپ Fuel

Fuel Wallet -1 را نصب کنید.

برای تعامل با شبکه آزمایشی باید Fuel Labs Wallet را نصب کنید. به wallet.fuel.network/docs/install بروید و فایل فشرده کیف پول را دانلود کنید. پس از تکمیل، به Chrome Extensions بروید و «Developer Mode» را در گوشه سمت راست بالای صفحه تغییر دهید. اکنون فایل فشرده دانلود شده را به صفحه افزونه بکشید تا نصب کیف پول شروع شود.

دریافت توکن آزمایشی
دریافت توکن آزمایشی

2- توکن Testnet یا آزمایشی دریافت کنید.

پس از راه اندازی کیف پول خود، به کیف پول خود بروید و روی دکمه ‘Faucet’ کلیک کنید. و سپس آدرس کیف پول خود را وارد کنید و باید بلافاصله مقداری ETH آزمایشی دریافت کنید.

مرحله سوم نحوه استفاده از airdrop ایردراپ Fuel
مرحله سوم نحوه استفاده از airdrop ایردراپ Fuel

3- به Fuel Wallet متصل بشید.

اکنون، باید درخواست اتصال با کیف پول خود را بدهید، که به برنامه شما اجازه می دهد تا اقدامات دیگری را انجام دهد. شما باید به wallet.fuel.network/docs/how-to-use بروید، به بخش «Request Connection» بروید و متصل شوید. سپس، روی «Check it working» کلیک کنید. پس از آن، هر یک از ابزارهای موجود در صفحه را امتحان کنید. این بسیار ساده است زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر مرحله را پیمایش کرده و دنبال کنید.

استفاده از SwaySwap
استفاده از SwaySwap

4- فعالسازی با استفاده از SwaySwap

SwaySwap یک صرافی غیرمتمرکز است که بر روی شبکه تست سوخت ساخته شده است و به احتمال زیاد یک پیش نیاز برای گنجاندن آن در عکس فوری است. به fuellabs.github.io/swayswap بروید و برنامه را اجرا کنید. توکن‌های شبکه آزمایشی را در https://app.swaylend.com/#/faucet درخواست کنید. در اینجا می توانید توکن ها را مبادله کنید، نقدینگی را به پروتکل ارائه دهید و مقداری نقدینگی را حذف کنید. هر چه تعداد دفعات بیشتر باشد، شانس بیشتری برای واجد شرایط بودن برای ایردراپ وجود دارد.

5- برای Thunder NFT بسته بتا درخواست دهید

برای درخواست برای Thunder NFT بسته بتای، به صفحه ثبت نام بروید و دسته توییتر خود را وارد کنید.

6- با سایر Dapp ها در اکوسیستم ارتباط داشته باشید

بسیاری از پروژه های دیگر در حال ساخت بر روی ایردراپ Fuel هستند. با زدن روی این لینک یک لیست به روز شده از تمام پروتکل هایی که در حال حاضر در Fuel Network در حال اجرا هستند وجود دارد. علاوه بر این، بیشتر این DApp ها هنوز توکن ندارند. بنابراین آزمایش و تعامل با آنها نیز می تواند شما را واجد شرایط ایردراپ توکن خود کند.

سایت Fuel’s Guild
سایت Fuel’s Guild

7- وظایف یا تسک Guild را کامل کنید

کیف پول خود را به صفحه Fuel’s Guild متصل کنید. و وظایف یا Task ها رو برای به دست آوردن نقش های مختلف Discord تکمیل کنید.

8- در مورد Discord بازخورد بگذارید

به کانال ‘wallet-feedback’ در Discord بروید و هر گونه بازخوردی را در مورد Fuel Wallet ارسال کنید.

نحوه ایجاد FuelArt NFT
نحوه ایجاد FuelArt NFT

9- FuelArt NFT خود را ایجاد کنید

به سایت https://fuelart.io/ بروید. و در مرحله اول طبق تصویر به ولت خودتون متصل بشید و سپس روی تب Create کلیک کنید تا بتونید NFT خودتون رو بسازید.

جمع بندی :

ما در این مقاله سعی کردیم به شما دوستان عزیز آموزش بدیم تا بتونید از ایردراپ airdrop جدید Fuel استفاده کنید و بتونید از این ایردراپ airdrop سود خوبی کسب کنید. حتما روشی که به شما آموزش دادیم برای ایردراپ Fuel استفاده کنید تا به مشکلی بر نخورد و بتونید با راحتی کامل از این ایردراپ airdrop جذاب به طور کامل استفاده کنید.
هنگام بررسی یک ایردراپ، عوامل مختلفی باید در نظر گرفته شود. اول، این احتمال وجود دارد که پروژه در وهله اول حتی یک ایردراپ انجام دهد. سپس، بررسی کنید که پروژه قصد دارد چند توکن به کمپین های airdrop اختصاص دهد و همچنین مشکل شرکت در airdrop آنها. همچنین مهم است که به کاربرد توکن نگاه کنید تا در وهله اول استفاده و هدف واقعی در شرکت در ایردراپ وجود داشته باشد. در نهایت، فاکتوری که باید هنگام بررسی ایردراپ در نظر گرفت این است که آیا توکن های ایردراپ شده مشمول هر دوره قفلی هستند یا خیر.

سوالات متداول

airdrop ایردراپ Fuel چیست؟

Fuel روی ساخت سریع ترین لایه اجرایی برای بلاک چین های مدولار متمرکز شده است. این اساسا یک سیستم محاسباتی قابل تأیید است که برای پشته بلاک چین مدولار طراحی شده است. این سیستم مبتنی بر یک بلاک چین قابل اثبات تقلب یا اعتبار یا سایر سیستم های محاسباتی است که از یک بلاک چین مدولار برای دسترسی به داده ها استفاده می کند.

airdrop ایردراپ Fuel توسط چه تیمی تاسیس شده ؟

Fuel توسط Fuel Labs که توسط جان آدلر و الکس هنسن موسس شده اند، توسعه داده شده است. آدلر همچنین یکی از بنیانگذاران Celestia، یکی دیگر از پروژه های معروف بلاک چین مدولار است. در واقع هر دو پروژه از نظر مسیر فنی مکمل یکدیگر هستند. اما Fuel به عنوان یک لایه اجرایی مدولار قرار می گیرد، در حالی که Celestia برای در دسترس بودن و سفارش داده ها بهینه شده است. این امر، سوخت را به یکی از پروژه های مورد انتظار تبدیل می کند.
در سپتامبر 2022، Fuel Labs با موفقیت 80 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری به رهبری Blockchain Capital و Stratos Technologies جمع آوری کرد.

آیا Fuel توکن دارد؟

در حال حاضر، Fuel راه اندازی یک توکن را تایید نکرده است. اما با بیش از 80 میلیون دلار جمع‌آوری شده و همتای آن Celestia در حال راه‌اندازی یک توکن، به احتمال بسیار زیاد Fuel یک توکن را قبل از راه‌اندازی شبکه اصلی عرضه خواهد کرد.

Airdrop چیست؟

ایردراپ کریپتو یک استراتژی بازاریابی است که توسط پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین استفاده می‌شود که شامل تقسیم توکن‌های رایگان به‌عنوان بخشی از یک ابتکار تبلیغاتی گسترده‌تر است. این به عنوان واریز مستقیم به کیف پول رمزنگاری کاربر انجام می شود.
در تقاطع زنجیره بلوکی و بازاریابی چریکی، این کمپین‌های عمومی برای افزایش آگاهی در مورد پلتفرم یا محصول یک شرکت نوپا و تشویق به پذیرش گسترده توکن اصلی آن طراحی شده‌اند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا