دسته‌بندی نشده

فن توکن برزیل چند ساعت پس از شکست کرواسی در جام جهانی 50 درصد کاهش یافت

توکن ملی طرفداران برزیل پس از شکست مقابل کرواسی در جام جهانی فوتبال در ضربات پنالتی، طی چند ساعت 50 درصد و در 24 ساعت حدود 56 درصد کاهش یافت.

دولت و فدراسیون فوتبال برزیل BFT را در 25 آگوست 2021 راه اندازی کردند تا تجربیات ممتاز ویژه ای را به سرمایه گذاران و علاقه مندان به ورزش در سراسر جهان ارائه دهد.

اگر یک هوادار تعداد ژتون های بیشتری در کیف پول خود داشته باشد، می تواند به موسیقی پخش شده در استادیوم رای دهد، پیراهن را امضا کند و حتی در صورت رسیدن تیم به فینال، سفر کند و تیم را همراهی کند.

قبل از جام جهانی، BTF در 29 سپتامبر 2022 به بالاترین قیمت خود (ATH) یعنی 1.53 دلار رسید. با این حال، پس از باخت تیم و عدم برگزاری بازی های آینده برزیل در کوتاه مدت، به نظر می رسد سرمایه گذاران امید خود را به این رمز از دست داده اند، همانطور که نشان می دهد کاهش اخیر قیمتBTF با قیمت 0.091049103780 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 252882 دلار معامله می شود. عرضه در گردش سکه BFT 30 میلیون و عرضه کل 100 میلیون است.

علاوه بر برزیل، تیم‌های بین‌المللی مطرح دیگری مانند اسپانیا (SNFT)، پرتغال (POR) و آرژانتین (ARG) نیز طرفداران خود را دارند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا