دسته‌بندی نشده

یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Yuga به دلایل بهداشتی مرخصی می گیرد.

ویلی آرونو، کارآفرین توکن غیرقابل تغییر (NFT) از آزمایشگاه‌های یوگا – تیم پشتیبان Bored Ape Yacht Club (BAYC) و CryptoPunks – پس از تشخیص نارسایی احتقانی قلب، از دفتر مرخصی خواهد گرفت تا سلامت خود را در اولویت قرار دهد.

آرونو در توییتی در 28 ژانویه به 144900 دنبال‌کننده‌اش گفت که تصمیم سخت برای کناره‌گیری پس از تشخیص نارسایی قلبی و پس از تجربه تعداد بیشماری از علائم در چند ماه گذشته گرفته شد.

چند خبر سنگین: چند روز پیش دکترم به من گفت نارسایی احتقانی قلب دارم. علائم سال گذشته کاملاً شروع شد و من جستجوی کمک را به تعویق انداختم (مثل یک احمق) تا بتوانم به کارم ادامه دهم. اما پس از آزمایش، دکترم تماس گرفت و از من خواست که زندگی ام را به طور اساسی تغییر دهم.
کارآفرین NFT توضیح داد که در حالی که علائم ‘خفیف’ او هنوز او را قادر می‌سازد تا ‘عمدتاً زندگی عادی’ داشته باشد، وضعیت او به سرعت به حدی افزایش یافته است که او هیچ گزینه دیگری جز اولویت‌بندی کارش نداشته است.

یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه یوگا، زمانی را که امیدوار است بهبود یابد و به وظایف خود بازگردد، تعیین نکرده است.

با این حال، آرانو تایید کرد که به عنوان عضو هیئت مدیره و مشاور استراتژیک باقی خواهد ماند.

این اولین تشخیص پزشکی نیست که آرانو را بیکار نگه داشته است.

آرانو فاش کرد که او در دهه بیست سالگی با یک بیماری مزمن دست و پنجه نرم می کرد که او را از پیشرفت در حرفه اش باز داشت. هنگامی که او سرانجام بهبود یافت و آزمایشگاه یوگا را تأسیس کرد، هیچ نگاهی به گذشته نداشت:

وقتی بهبود یافتم و یوگا را شروع کردیم، نمی‌خواستم شانس دوم زندگی را از دست بدهم. من از محدودیت هایم عبور کردم. من تقریباً هر روز 12 ساعت در روز کار می کردم. باید نصیحت همه اطرافیانم را می گرفتم و به دنبال تعادل بودم.»
او افزود: ‘هدف من اکنون دریافت بهترین درمان پزشکی و بهبودی است.’

مطالب مرتبط: واکنش شدید BuzzFeed پس از ‘دوکس کردن’ بنیانگذاران Bored Ape Yacht Club

آرونو همچنین ابراز خوشحالی کرد که به زودی در کنار مدیرعامل جدید شرکت، دانیل الگره، رئیس سابق و مدیر عامل اکتیویژن بلیزارد کار کند.

دوست فوق‌العاده با استعداد و بنیان‌گذار ویلی (@gordongoner) از حمایت کامل کل خانواده یوگا برخوردار است، زیرا سفر خود را برای بازگشت به سلامت آغاز می‌کند. او به عنوان مشاور استراتژیک و عضو هیئت مدیره در این سمت باقی خواهد ماند.
در حالی که آرونو هیچ جزئیاتی در مورد کاری که به عنوان مشاور استراتژیک انجام خواهد داد ارائه نکرد، آرونو اخیراً در 8 نوامبر 2022 اعلام کرد که مدل جدیدی را برای حق امتیاز خالقان NFT پیشنهاد خواهد کرد.

آرونو در فوریه 2021 آزمایشگاه یوگا را در کنار گرگ سولانو تأسیس کرد.

از مهم‌ترین NFT‌های توسعه‌یافته این شرکت می‌توان به CryptoPunks، BAYC، MeeBits و Othersidemeta اشاره کرد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا