مقالات آموزش ارز دیجیتال

Spaceswap؛ بررسی پروتکل و کسب درآمد از طریق میلک شیک

Spaceswap یک پلتفرم مدرن دیفای می‌باشد که هدف آن بهبود محصولات دیفای مانند Uniswap می‌باشد، اما فضا سازی پیشرفته‌تری نسبت به آن دارد. در این پروتکل قراردادهای هوشمند می‌توانند به سرعت کنترل شوند تا اشکالات و آسیب پذیری ها را برطرف کنند.
Spaceswap بر اساس مدل uniswap ساخته شده است، از یک الگوریتم قابل مقایسه توزیع با تفاوت بسیار قابل توجهی برخوردار است – 0.25٪ از هزینه‌های معاملات uniswap به یکباره با ارائه دهندگان نقدینگی تقسیم می‌شود، در حالی که 0.05٪ از آن به میلک (MILK) تبدیل می‌شود و به هولدر‌های میلک شیک (MILKSHAKE) تعلق می‌گیرد.

پلتفرم Spaceswap ابتدا با توسعه پروتکل uniswap همراه با پروتکل‌های منحنی، مرکب، سالانه و سایر پروتکل‌های معرفی شده در سه ماهه آخر سال 2020 آغاز شد. Spaceswap تبدیل به یک روبنای دیفای می‌شود که پروتکل‌های مهم دیفای را در یک مکان واحد قرار می‌دهد. این پلتفرم پروتکل uniswap را بهبود می‌بخشد و قابلیت‌های اضافی را بارگذاری می‌کند.

SpaceSwap، یک سیستم تقسیم سود عادلانه و سودآور را در اختیار کاربران قرار خواهد داد، تا با استفاده از سیستم‌های پاداش کوین MilkyWay یا MILK و MilkShake یا SHAKE، سبب افزایش درآمد کاربران شود.

چه کسی پشت پروژه SpaceSwap می‌باشد؟

SpaceSwap توسط بهترین مهندسان و رهبران بلاک چین ساخته شده است که هویت آن‌ها ناشناس می‌‌باشد. تمام اقدامات آنها روشن و قابل بررسی می‌باشد و هر کسی می‌تواند Github را ردیابی کند. در تیم SpaceSwap چندین حسابرس وجود دارد. این تیم در حال حاضر در حال مذاکره درباره حسابرسی با Kaspersky Smart Contract Audit ،Hacken ،OpenLaw ،Mintable و سایر شرکت‌های حسابرسی می‌باشد. SpaceSwap نسخه پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد که خدمات مختلف دیفای را ادغام می‌کند. برخلاف SushiSwap که به توسعه دهندگان 10% پاداش می‌دهد، SpaceSwap فقط 3% سود دارد.

SpaceSwap، یک سیستم تقسیم سود عادلانه و سودآور را در اختیار کاربران قرار خواهد داد، تا با استفاده از سیستم‌های پاداش کوین MilkyWay یا MILK و MilkShake یا SHAKE، سبب افزایش درآمد کاربران شود.

محصولات SpaceSwap

SpaceSwap محصولات زیادی دارد! جنبه جالب توجه این است که کاربر می‌تواند بدون مشکل از طریق محصولات SpaceSwap توکن‌های milk دریافت کند.
10 توکن موثر وجود دارد: توت فرنگی، کلاسیک، شکلاتی، شیرین بیان، بادام، پرتقال، دارچین، پسته، تمشک و زغال اخته.
هر توکن تعداد APY متفاوتی دارد، به ترتیب بزرگترین APY برای Strawberry (39/434٪) و کوچکترین آن به ترتیب برای Blueberry (163،98٪) ، هرچه APY بالاتر باشد، دریافت توکن‌های MILK بهتر خواهد بود. SpaceSwap نسخه بهبودیافته Uniswap خواهد بود.

Spaceswap؛ بررسی پروتکل و کسب درآمد از طریق میلک شیک
Spaceswap؛ بررسی پروتکل و کسب درآمد از طریق میلک شیک

توکن MILK چیست؟

توکن MILK با هیچ سرمایه‌گذاری همراه نیست. قبل از خرید MILK، باید مطمئن شوید که ماهیت، پیچیدگی و خطرات ذاتی در تجارت ارزهای دیجیتال با توجه به شرایط و موقعیت مالی شما برای اهداف شما مناسب است. هر معاملهای که در MILK انجام می دهید با مسئولیت خود شما انجام می شود. بسیاری از عوامل خارج از کنترل MILK Token بر قیمت بازار تأثیر می‌گذارند، از جمله، اما نه محدود به، رویدادهای ملی و بین‌المللی اقتصادی، مالی، نظارتی و… به طور کلی شرایط بازار شدید، نامطمئن و بی ثبات است. تغییرات شدید در قیمت ممکن است در هر زمانی رخ دهد که منجر به از دست دادن یا افزایش ارزش بالقوه، از دست دادن کامل یا جزئی قدرت خرید شود. و مشکل یا ناتوانی کامل در فروش یا مبادله ارز دیجیتال شما.

ویژگی‌های SpaceSwap

SpaceSwap از همان ابتدا به دلیل دو ویژگی منحصر به فرد خود، جذابیت‌های زیادی را به خود جلب کرد:

یک ایستگاه یک مرحله‌ای برای همه پروتکل‌های اصلی DeFi

SpaceSwap همه پروتکل‌های برجسته DeFi را در یک مکان ادغام می‌کند. برای مرحله اول، پروتکل‌های پیشرو مانند Curve، Compound و AAVE (از جمله موارد دیگر) اضافه خواهند شد. بعداً SpaceSwap از استیبل کوین‌های DeFi و استیبل کوین‌های CeFi مانند: yDAI، aUSDT، wBTC و sUSD پشتیبانی خواهد کرد. دارایی‌های مصنوعی برای ارزهای دیجیتال و اوراکل‌های بزرگ مانند: MakerDAO و Compound نیز در آینده یکپارچه خواهند شد.

سیستم پاداش چند لایه

طرح تشویقی SpaceSwap کاربران را حتی زمانی که هیچ سپرده‌ای ندارند درگیر می‌کند. توکن بومی روی پلتفرم، توکن‌های راه شیری (MILK2)، علاوه بر علاقه ارائه می‌شود. با توجه به این واقعیت که قیمت MILK2 پس از تکامل کامل پروژه افزایش خواهد یافت، پس از چند ماه سودآور خواهد بود. بهترین بخش این است که برای تشویق کاربران به جابجایی دارایی‌های خود، پاداش‌های SpaceSwap برای بلوک‌های اول چند برابر می‌شود.

کسب درآمد از پروتکل SpaceSwap

کسب درآمد از پروتکل SpaceSwap از طریق بدست آوردن توکن‌های آن است. میزان پاداش‌ توکن Milk به میزان مشارکت و دارایی استیک شده، ارائه دهنده نقدینگی بستگی دارد.

بعد از بروزرسانی که در این سیستم انجام شد، تیم توسعه دهنده آن تصمیم گرفت تمامی روش‌های کسب درآمد در آن را تغییر داده و بر روی ارائه یک روش مناسب برای Yield Farming تمرکز کند. کاربران می‌توانند توکن MILK2، توکن حاکمیتی این پلتفرم را از طریق استخرهای Gravity که تمرکز آن‌ها برای کمک به استیبل کوین‌های دیفای است، یا استخرهای Interstellar که همان استخرهای یونی‌سواپ است، بدست آورند.

کاربرد توکن‌های MILK2 و SHAKE

میزان توکن Shake ثابت بوده و تنها ۱۰ هزار توکن از آن می‌تواند تولید شود، و به این معنی است که ارزش آن به مرور زمان و استفاده بیشتر، بالا خواهد رفت. ۱٪ از کل توکن‌های تولید شده MILK2 به طور متناسب بین دارندگان Shake تقسیم می‌شود. علاوه بر این، استخر فارمینگ MILK2/SHAKE یکی از بالاترین APYها (درصد سود سالیانه) را برای کاربران ارائه می‌دهد. با این حال، هدف واقعی SHAKE کمک به کاهش نرخ تورم است. زیرا زمانی که کاربر MILK2 را به SHAKE تبدیل می‌کند، توکن‌های Milk سوزانده می‌شوند. برای جلوگیری از آربیتراژ آنی در صرافی‌ها در زمان این اتفاق، قیمت آن به اندازه ۱۰ توکن MILK2 کاهش می‌یابد.

به ارائه دهندگان نقدینگی در SpaceSwap، سکه‌های MILK2 همراه با سودی که به دست می‌آورند، به عنوان پاداش ارائه می‌شود. کاربران می‌توانند این سکه‌های MILK2 را برای خرید استیبل کوین‌های Milk Shake (SHAKE) مبادله کنند.

تفاوت MILK2 و SHAKE

MILK2 دارای کل عرضه 8,77,065 و عرضه در گردش 8,15,238 است در حالی که SHAKE دارای عرضه در گردش 451.00000000 است که حداکثر عرضه محدود به 10000 SHAKE است. کاربران می‌توانند با کمک نقدینگی به استخر SpaceSwap از طریق سکه‌های MILK2 و SHAKE دامنه درآمد خود را گسترش دهند. آن‌ها به عنوان ابزاری مناسب برای جذب کاربران به SpaceSwap و میزبانی یک پلت‌فرم کارآمد برای مدیریت سریع و کارآمد نقدینگی ارزهای دیجیتال عمل می‌کنند.

Interstellar (بین ستاره‌ای)

بین ستاره‌ای را می‌توان به‌عنوان جهانی درک کرد که در آن هر سیاره پروژه‌ای است که استخرهایی با مجموعه‌ای از سکه‌ها ارائه می‌دهد. پروژه‌های Interstellar از طریق سیستم رای‌گیری شامل مالکان MILK2 به لیست سیارات شیری راه پیدا می‌کنند. Interstellar همچنین به‌عنوان وسیله‌ای عمل می‌کند تا کاربران در ازای نقدینگی که به پلتفرم اضافه می‌کنند، پاداش‌های سکه MILK2 را پرورش دهند.

Gravity (جاذبه زمین)

Gravity، یکی از جدیدترین پلتفرم‌های راه‌اندازی شده توسط SpaceSwap، برای نزدیک‌تر کردن قیمت‌های استیبل کوین به میخ خود طراحی شده است. این پلتفرمی است که برای بهبود کشاورزی بازده از طریق تثبیت دارایی‌های کریپتو ایجاد شده است. این یک سیستم تشویقی با استیبل کوین‌های با ثبات پایین‌تر ارائه می‌دهد که نرخ‌های APY بالاتری نسبت به سکه‌های پایدار بالای میخ به ارمغان می‌آورد.

Shadow farming

در Shadow farming زیرا کاربران دیگر مجبور نیستند ‌توکن‌های بدست آمده از استخرها را استیک کنند. فرایندی که می‌توان آن را با استیکینگ سرد مقایسه کرد. اساساً، این امر به شما امکان می‌دهد، پاداش‌های خود را بدون پرداخت کارمزد گس، بدست آورید. با وجود تمام مشکلات پروتکل‌های دیگر، همراه با کارمزدهای بالای تراکنش‌ها در اتریوم، این ویژگی جدید می‌تواند همه‌چیز را تغییر دهد.

در بهبود کیفیت مقالات کمک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا