دسته‌بندی نشده

اسپانیا، خانه سوم خودپردازهای ارزدیجیتال در دنیا شد

به گزارش ایران ریچ، کشور اسپانیا در ماه های اخیر، گام های مهمی در زمینه استفاده از خودپردازهای ارزدیجیتال برداشته است. نصب و استفاده از خودپردازهای ارزدیجیتال در اسپانیا، هم اکنون این کشور را به سومین کشور بزرگ در زمینه استفاده از خودپردازهای رمزارز تبدیل کرده است.

پس از اسپانیا، السالوادور به عنوان چهارمین رتبه در این زمینه قرار دارد. گفتنی است، 215 دستگاه خودپرداز در اسپانیا نصب شده است و اسپانیا را به سومین کشور در زمینه میزبانی از شبکه بیت کوین تبدیل کرده است. این درحالی است که السالوادور تنها با 3 دستگاه خودپرداز کمتر، در جایگاه چهارم قرار گرفته است.

اسپانیا در حال حاضر، 0.6 درصد از تعداد کل خودپردازهای موجود در دنیا را در اختیار دارد. این آمار نشان می‌دهد که اسپانیا، بزرگترین کشور فعال در زمینه استفاده از خودپردازهای رمزارز در اروپا است. این کشور بیش از 14.6 درصد از کل تاسیسات لازم برای خودپردازها را نسبت به کل قاره اروپا دارد.

گفته می‌شود پس از اسپانیا، سوییس با 144 دستگاه و سپس لهستان با 142 دستگاه در جایگاه‌های بعدی کشورهای اروپایی قراردارند. داده‌های نشان می‌دهند که تنها در امسال، بیش از 43 دستگاه خودپرداز در اسپانیا نصب شده است. این کشور قصد دارد تعداد 100 دستگاه دیگر را نیز تا پایان سال نصب کند. با این تعداد، کل تعداد خودپردازها در اسپانیا به 300 عدد تا پایان سال 2022 خواهد رسید.

جعفر اطمینان

جعفر اطمینان هستم، متولد مهر سال 71. از کودکی به نوشتن و خلق دنیاهای شگفت انگیز از طریق کلمات علاقه داشتم. علاوه بر اون به مطالعه ی کتاب علاقه دارم و حس میکنم مثل جهان های موازی عمل میکنن و میشه اونها رو کشف کرد. توی دانشگاه تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک ادامه دادم. فرزند هفتم یک خانواده 9 نفره ام و با وجود فراز و نشیب های زندگی، به آینده امیدوارم. در حال حاضر روی نوشتن یک کتاب رمان کار میکنم. با خوندن و نوشتن انگلیسی در حد خوب آشنایی دارم و تا الان بیش از دو میلیون کلمه تولید محتوای متنی سئو شده برای سایت های مختلف انجام دادم. موضوعاتی که تولید محتوا داشتم، در زمینه ی ارزهای دیجیتال، بازار فارکس، پزشکی، مهندسی، گردشگری، صنعت، کسب و کار و کارآفرینی، دیجیتال مارکتینگ، معرفی محصول و برند های مختلف بوده که خوشبختانه، نوشتن در تمام این زمینه ها برام تجربه ای بی نظیر ایجاد کرده. ممنونم از اینکه وقت گذاشتید خوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا