دسته‌بندی نشده

Step App با فناوری بلاک چین صنعت تناسب اندام را متحول می کند.

Step App یک شرکت Web3 پیشگام است که زندگی سالم تر، ثروتمندتر و شادتر را برای مردم در سراسر جهان تشویق می کند. در اوایل سال 2022، Step App وارد اولین مراحل توسعه شد و در عرض 8 ماه Step App از یک ایده به یک اپلیکیشن با بیش از 20 میلیون حامی، علاقه‌مند و کاربر تبدیل شد.

این دستاورد فوق العاده در تاریخ 1 دسامبر در توکیو، ژاپن در کنفرانس Step App جشن گرفته شد، جایی که استپ اپ رسما راه اندازی شد. رهبران صنعت، از جمله سفیر جهانی خود، یوسین بولت، و بازیکن حرفه ای بیسبال ژاپنی، کازوتو تاگوچی، بینش خود را در مورد صنعت حرکت برای کسب درآمد، آینده تناسب اندام با Step App و موارد دیگر در طی سخنرانی های اصلی خود در کنفرانس به اشتراک گذاشتند.

این یک برنامه حرکت برای کسب درآمد است که دنیای Web3 و تناسب اندام را با هم ترکیب می کند، هر چه بیشتر حرکت کنید، درآمد بیشتری خواهید داشت. برنامه Step به شما انگیزه می دهد که حرکت کنید و از طریق جوایز درون برنامه ای برای پیاده روی، دویدن و دویدن، زندگی سالم تر، ثروتمندتر و شادتر را تشویق می کند.

برای همراهی با جوایز، Step App از گیمیفیکیشن استفاده می کند تا برنامه را حتی بیشتر سرگرم کند. به عنوان مثال، مسابقات دوستانه ای برای شما و دوستانتان برگزار می شود، مانند “بیشترین مراحل در هفته” تا بتوانید به یکدیگر انگیزه دهید و جوایز بیشتری کسب کنید.

برای کسب درآمد با Step App لازم نیست یک دونده یا یک ورزشکار حرفه ای باشید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را دانلود کنید و بر اساس اینکه ترجیح می دهید راه بروید، دویدن یا بدوید، بهترین SNEAK را برای خود انتخاب کنید. SNEAK یک کفش ورزشی منحصر به فرد NFT است.

گام‌های فیزیکی شما به پاداش‌های مالی در بلاک چین تبدیل می‌شوند، زیرا کاربران با توکن‌های KCAL برای جابه‌جایی پاداش می‌گیرند. بسیاری از کاربردهای درون‌برنامه‌ای KCAL به کاربران کمک می‌کند تا از طریق تجارت، برش SNEAK و موارد دیگر، جریان‌های درآمدی سرگرم‌کننده و جدیدی ایجاد کنند. حتی می توانید KCAL خود را در صرافی ها معامله کنید تا استیبل کوین دریافت کنید!

Step App در حال ساخت یک برنامه “همه در یک” است که در صنعت حرکت برای کسب درآمد منحصر به فرد است. همه چیزهایی که برای شروع سفر تناسب اندام خود با Step App نیاز دارید در داخل برنامه قرار دارد. لازم نیست در وب سایت ها، برنامه ها و کیف پول های مختلف پیمایش کنید. این موانع کمتری را برای ورود کاربران جدید ایجاد می‌کند و باعث پذیرش انبوه می‌شود.

اما نوآوری به همین جا ختم نمی شود. Step App در حال ساخت یک اکوسیستم قوی است که وب 3 و فناوری بلاک چین را در سطح جهانی در دسترس قرار می دهد. این برنامه دروازه ورود به اکوسیستم Step است که شامل طیف وسیعی از محصولات است. Step App اولین برنامه ای است که بر روی Step Network ساخته شده است که توسط FITFI پشتیبانی می شود.

Step Network یک بلاک چین است که برای پذیرش انبوه ساخته شده است. Step Network فناوری مکان یابی جغرافیایی، استخراج NFT، عملکردهای تجاری و موارد دیگر را با هزینه کم و سرعت رعد و برق ارائه می دهد. این ویژگی‌ها را می‌توان در کوتاه‌مدت توسط توسعه‌دهندگان، تیم‌ها یا برندهای جهانی که در Step Network توسعه می‌دهند، استفاده کرد. پروژه ها از طریق لانچ پد آن ها، Step Launch، روی بلاک چین قرار می گیرند. اولین پروژه راه اندازی شده در Step Launch، PRIMAL، در کمتر از 30 دقیقه به سقف افزایش 500 هزار دلاری رسید. Step App همچنین صرافی غیرمتمرکز خود را به نام Step Ex منتشر کرده است، که در آن می توانید توکن های آنها و سایر توکن های موجود در شبکه Step و از طریق لانپ پد آنها را خریداری کنید.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا