دسته‌بندی نشده

روند صعودی بعدی Crypto از شرق خواهد آمد: یکی از بنیانگذاران Gemini

به گفته کامرون وینکلووس، سرمایه گذار آمریکایی و یکی از بنیانگذاران صرافی جمینی، روند صعودی بعدی کریپتو در آسیا آغاز خواهد شد.

اظهارات او در بحبوحه افزایش اقدامات اجرایی و سرکوب های احتمالی از سوی تنظیم کننده های ایالات متحده از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار بیان شده است.

Winklevoss در توییتی در 19 فوریه گفت: «تز کاری من این است که روند صعودی بعدی در شرق آغاز خواهد شد.

این یک یادآوری متواضعانه خواهد بود که کریپتو یک طبقه دارایی جهانی است و اینکه غرب، واقعاً ایالات متحده، همیشه فقط دو گزینه داشته است: آن را بپذیرد یا پشت سر بگذارد.
«نمی توان آن را متوقف کرد. که ما می دانیم.»

طبق گزارش Chainalysis، آسیای مرکزی و جنوبی و اقیانوسیه (CSAO) سومین بازار بزرگ ارزهای دیجیتال در شاخص خود برای سال 2022 بود. شهروندان این مناطق از ژوئیه 2021 تا ژوئن 2022، 932 میلیارد دلار ارزش ارز دیجیتال دریافت کردند.

CSAO همچنین خانه هفت کشور از 20 کشور برتر در شاخص سال 2022 بود: ویتنام (1)، فیلیپین (2)، هند (4)، پاکستان (6)، تایلند (8)، نپال (16) و اندونزی (20). ).

پایان نامه کاری من این است که گاو نر بعدی قرار است در شرق آغاز شود. این یک یادآوری متواضعانه خواهد بود که کریپتو یک طبقه دارایی جهانی است و اینکه غرب، واقعاً ایالات متحده، همیشه فقط دو گزینه داشته است: آن را بپذیرد یا پشت سر بگذارد. نمی توان آن را متوقف کرد. که ما می دانیم.
وینکلووس در تاپیک توییتری خود گفت که دولت‌هایی که در ارائه قوانین روشن و راهنمایی صادقانه در مورد ارزهای دیجیتال کوتاهی می‌کنند، «در غبار رها می‌شوند» و «بزرگ‌ترین دوره رشد از زمان ظهور اینترنت تجاری» را از دست خواهند داد.

و این به معنای از دست دادن شکل‌دهی و بخشی اساسی از زیرساخت‌های مالی آینده این جهان (و فراتر از آن) خواهد بود.»
Winklevoss نه اولین و نه آخرین موردی است که پیشنهاد می‌کند رویکرد ایالات متحده به ارزهای دیجیتال صنعت را از بین می‌برد، یا اینکه آسیا می‌تواند چرخه بعدی رشد کریپتو را آغاز کند.
برایان آرمسترانگ، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران کوین‌بیس، گفت که اقدامات سخت‌گیرانه تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده، از جمله SEC، می‌تواند کسب‌وکارهای کریپتو را به خارج از کشور سوق دهد.

در همین حال، یک تحلیلگر مستقل بازار در توییتر – معروف به GCR – همچنین در پستی در 8 ژانویه به 147,300 دنبال کننده خود، پیشگویی کرده است که ‘چین، (و آسیا به طور کلی) راه بعدی را تامین خواهد کرد.

مدتی طول می کشد تا بدبینی غربی نسبت به این فضا ذوب شود، اما شرق در حال صعود است و مشتاق انعطاف است.
من معتقدم که چین (و آسیا به طور کلی) به روند بعدی کمک خواهد کرد

مدتی طول می کشد تا بدبینی غربی نسبت به این فضا ذوب شود، اما شرق در حال صعود است و مشتاق انعطاف است.

شما باید در WeChat پاتوق باشید بسیاری از پمپ های آینده روی سکه هایی خواهند بود که هیچ یک از حلقه شما نمی دانند.

در اکتبر گذشته، روند صعودی بعدی زمانی آغاز خواهد شد که چین به بازار بازگردد و یک قدم جلوتر رفت و گفت که هنگ کنگ نقشی حیاتی در این فرآیند دارد.

هیز استدلال کرد که هنگ کنگ ممکن است به محل آزمایش پکن تبدیل شود تا بازارهای رمزنگاری را آزمایش کند و به عنوان مرکزی برای سرمایه چینی عمل کند تا راه خود را به بازارهای جهانی ارز دیجیتال پیدا کند.

در آن زمان، او گفت: «چین کریپتو را ترک نکرده است – فقط غیرفعال بوده است».
در اوایل سال جاری، وزیر مالی هنگ کنگ، پل چان، در 9 ژانویه در اجلاس نوآوران وب 3 POWER هنگ کنگ سخنرانی کرد، جایی که او فاش کرد قانونگذاران قانونی را برای راه اندازی یک سیستم مجوز برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی در دسامبر تصویب کردند.

روایت سکه چین FUD نظارتی را بر سر خود تغییر داده است هرچه اقدامات ایالات متحده علیه ارزهای دیجیتال بیشتر شود، روایت بیشتر تقویت می‌شود و باعث می‌شود شورت‌های بیشتری وارد بازار شوند که نیاز به خرید مجدد دارند.

در نتیجه تغییرات در قوانین، روایت «پمپ سکه‌های چینی» با افزایش گمانه‌زنی‌ها در مورد اینکه آیا حق ارتفاق‌های نظارتی در هنگ‌کنگ منجر به افزایش گسترده توکن‌های ابزاری در صرافی‌های متمرکز آسیایی خواهد شد، مورد توجه قرار گرفته است.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا