دسته‌بندی نشده

Protocol Labs، Chainalysis و Bittrex به فصل تعلیق ارزهای دیجیتال اضافه میشوند

چندین شرکت رمزنگاری این هفته در بحبوحه زمستان کریپتوهای جاری، مشاغل خود را کاهش داده اند و کارمندان «تأثیرگذار» خود را در حالی که برای یک «رکود طولانی تر» آماده می شوند، حفظ کرده اند.

حداقل 216 شغل بین سه شرکت رمزنگاری – آزمایشگاه نرم افزار منبع باز Protocol Labs، شرکت داده بلاک چین Chainalysis و صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده Bittrex با کاهش به ترتیب 89، 83 و 44 شغل کاهش یافت.Juan Benet، مدیر عامل Protocol Labs، شرکتی که Filecoin را راه اندازی کرد

در یک پست وبلاگی در 3 فوریه اعلام کرد که این شرکت باید تعداد کارمندان خود را ‘در برابر تاثیرگذارترین و حیاتی ترین تلاش های تجاری’ متمرکز کند.

او اظهار داشت که تصمیم شرکت برای حذف «89 نقش»، تقریباً 21 درصد از نیروی کار آن، این بود که اطمینان حاصل شود که موقعیت خوبی برای «آب و هوای این زمستان طولانی» دارد.

بنت پیشنهاد کرد که شرکت باید «برای یک رکود طولانی‌تر آماده شود»، با توجه به اینکه زمان «بسیار چالش‌انگیز» برای صنعت کریپتو بوده است.

در همین حال، کارمندان Bittrex توسط مدیر عامل Richie Lai در تاریخ 1 فوریه از طریق ایمیل مطلع شدند که این شرکت نیروی کار خود را کاهش داده است تا ‘اطمینان از دوام طولانی مدت’ شرکت داشته باشد.
این ایمیل در 2 فوریه از طریق توییتر فاش شد، که در آن لای اظهار داشت که علیرغم اینکه تیم رهبری ‘به شدت’ برای کاهش هزینه ها و افزایش کارایی در چند ماه گذشته ‘کار می کنند’، این تلاش ها ‘نتایج لازم’ را به همراه نداشته است.

لای افزود که شرایط بازار شرکت را مجبور کرده است تا استراتژی خود را مجددا تنظیم کند و ‘سرمایه گذاری های خود را با محیط اقتصادی جدید’ متعادل کند.

بر اساس داده های اشتغال ایالت واشنگتن در 2 فوریه، مشخص شد که Bittrex 83 شغل را کاهش داده است.
مدی کندی، مدیر ارتباطات Chainalysis، در روز 1 فوریه به فوربس گفت که کسانی که ‘عمدتاً در فروش’ در این شرکت بودند، رها شدند، زیرا 44 نفر از 900 کارمند آن، تقریباً 4.8٪ از نیروی کار، کاهش یافتند.

این اخراج‌ها پس از انتشار اخباری مبنی بر برکناری حداقل 2900 کارمند در 14 شرکت رمزنگاری در ژانویه اتفاق افتاد.کوین‌بیس بیشترین اخراج‌ها را در بین این شرکت‌ها داشت و ۹۵۰ نفر از کارکنان خود را در ۱۰ ژانویه کاهش داد.در همین حال، صرافی های رقیب Crypto.com، Luno و Huobi به ترتیب تقریباً 500، 330 و 320 کارمند کاهش دادند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا