مقالات کسب درآمد ارز دیجیتال

10 ارز برتر برای کسب درآمد از مستر نود Masternode

مستر نود (Masternode) یک گره کامل رمزارزی یا همان کیف پول نرم افزاری یک رمز است که یک نسخه کامل از بلاک چین را ذخیره و بروزرسانی می‌کند. درست مثل گره‌های کامل بیت کوین که همیشه فعال هستند.

سرمایه گذاران رمزارزی می‌توانند با مدیریت یک مسترنود درآمد هفتگی یا ماهانه مناسبی داشته باشند. بنابراین اگر روی رمزارزی که از مستر نود پشتیبانی می‌کند سرمایه گذاری کرده اید، بهتر است در مورد شرایط و میزان درآمد مستر نود شدن در شبکه آن تحقیق کرده و از این روش مناسب برای کسب درآمد بیشتر استفاده کنید.

10 ارز دیجیتال برتر مستر نود در سال 2021

بر اساس تحقیقات لیستی از بهترین توکن های مستر نود در سال 2021 تهیه شده است معیار ما برای انتخاب شامل تیم توسعه دهنده، ماندگاری توکن، سرمایه مورد نیاز، مقدار سود و بازگشت سرمایه ROI است.

1- دش Dash (DASH) (قیمت دش)

یک مستر نود masternode با داشتن یک نسخه کامل از بلاکچین، عملکردی نظارتی را در شبکه دش Dash انجام می دهد. این مسئول اعتبارسنجی بلوک ها و همچنین ارائه ویژگی های PrivateSend و InstantSend است – دقیقاً همان چیزی که برای آنها پاداش می گیرند.

Dash اولین پروژه ارز رمزنگاری شده است که مسترنودها را پیاده سازی می کند از این رو یکی از محبوب ترین توکن ها برای درآمدزایی منفعل از مسترنود است. در مورد DASH دش45% بلوک به عنوان پاداش مستر نود masternodes در نظر گرفته می شود.

برای این که به مستر نود در دش تبدیل شوید لازم است که 1000 تا کوین دش داشته باشید. همچنین یک سرور مجازی VPS با 1x2Ghz CPU, 2GB و RAM, 16GB و حداقل دارای فضای هارد و شبکه 1TB باشد.

2- پیو اکس Pivx (PIVX) (قیمت پیو اکس)

مستر نودها ستون فقرات شبکه Pivx هستند. هرچه تعداد آنها بیشتر باشد کل سیستم ایمن و سریعتر می شود. بر خلاف staking PIV یا zPIV که جوایز تصادفی هستند و تضمین نمی شوند. یک masternode درآمد پایداری را برای کاربر در حال اجرا فراهم می کند. نرخ جوایز اعطا شده به تعداد کاربران و تعداد کل مدل های مختلف بستگی دارد. کاربران با استفاده از masternodes می توانند با پشتیبانی از zDEX و کسب سهمی از هزینه ها به عنوان پاداش کمک به شبکه در عملیات روزمره سود کسب کنند.

سود ناشی از اجرای برنامه Pivx به دلیل تغییر تعداد گره ها و کاربران شبکه و فعالیت آنها دائماً در نوسان است اما تقریباً می توانید حدود 4٪ ROI سالانه داشته باشید.

برای این که به مستر نود در پیواکس تبدیل شوید لازم است که 10000 تا کوین پیو اکس داشته باشید. همچنین یک سرور مجازی VPS قوی نیاز است.

3- چین کوین Chaincoin (CHC) (قیمت چین کوین)

Chaincoin یک ارز رمزنگاری شده است که برای ارائه معاملات امن به کاربران در سراسر جهان و ارائه روش آسان انتقال وجوه به آنها طراحی شده است. این سازگاری بانکداری سنتی (برداشت از خودپردازها ، خرید آنلاین و غیره) را ارائه می دهد در حالی که شبانه روز نیز کار می کند.

با میزبانی یک masternode در شبکه نه تنها شبکه را ایمن خواهید کرد و عملکرد آن را گسترش می دهید، بلکه به دلیل خدمات خود نیز پاداش خواهید گرفت. برای هر بلوک استخراج شده، 20٪ درصد به مستر نود پاداش داده می شود. شما می توانید حداقل 60٪ ROI داشته باشید.

برای این که به مستر نود در چین کوین تبدیل شوید لازم است که 1000 تا چین کوین داشته باشید. همچنین یک سرور مجازی VPS قوی نیاز است.

4- اسمارت کش SmartCash (SMART) (قیمت اسمارت کش)

SmartNode ها مدل های متفاوتی هستند که با تأیید معاملات و امکان تکمیل فوری آنها در شبکه SmartCash اجرا می شوند. مستر نود masternode معامله را برای تأیید قفل می کند در حالی که گیرنده می تواند بلافاصله از وجوه دریافتی خود استفاده کند. به این ترتیب هزینه های مضاعف به طور کامل از شبکه و همچنین اطمینان از یک محیط بی اعتماد حذف می شود. برای اجرای SmartNode به 10،000 کوین SMART به عنوان وثیقه و بیش از 2 ساعت اتصال در روز (24 ساعت) نیاز دارید.

پاداشها به SmartNodes در هر بلوک دیگر با نرخ 10 گره تعلق می گیرد. این بدان معنی است که پاداش 2٪ پاداش بلوک برای هر گره خواهد بود.

برای این که به مستر نود در اسمارت کش تبدیل شوید لازم است که 10000 تا کوین اسمارت کش داشته باشید. همچنین یک سرور مجازی VPS قوی نیاز است.

5- سیس کوین Syscoin (SYS) (قیمت سیس کوین)

Syscoin (SYS) یک شبکه بلاکچین منبع باز است. 75٪ پاداش بلوک را مسترنود دریافت می کنند. میزان بازگشت سرمایه سالانه که می توانید از مستر نود بودن SYS دریافت کنید تقریباً 1٪ است.

برای این که به مستر نود در سیس کوین تبدیل شوید لازم است که 100000 تا سیس کوین داشته باشید. همچنین یک سرور مجازی VPS قوی نیاز است.

6- زد کوین Zcoin (XZC) (قیمت زد کوین)

masternodes Zcoin به Znodes معروف هستند و نقش آنها بررسی معاملات Zerocoin است. به همین دلیل مستر نود 30٪ پاداش بلوک Zcoin را دریافت می کند. برای اجرای Znode باید 1000XZC داشته باشید. هدف از این کار این است که شما را تحریک کنند تا به درستی کار کنید و تا آنجا که ممکن است 24/7 آنلاین باشید.

شبکه Zcoin اولین الگوریتم MTP است. Merkle Tree Proof اثبات جدیدی از الگوریتم کار است که حافظه بسیار زیادی دارد. این امر توسعه و استفاده از استخراج کنندگان ASIC برای استخراج سکه ها را سخت و زیان آور می کند. این باعث می شود همه کاربران در یک شرایط بازی یکسان باشند و حملات 51٪درصد را عملاً غیرممکن سازد. پاداش هر مستر نود 15XZC است.

برای این که به مستر نود در زد کوین تبدیل شوید لازم است که 1000 تا زد کوین داشته باشید. همچنین یک سرور مجازی VPS قوی نیاز است.

7- فور Phore (PHORE) (قیمت فور)

Phore (PHR) یک ارز رمزنگاری شده دیجیتال و شبکه ای است که بر روی حریم خصوصی متمرکز است. این نام تجاری جدیدی از KryptKoin است که در ماه مه سال 2014 اعلام شد. از زمان اعلام شبکه Phore در سپتامبر 2017 ، این بلاکچین مسیری طولانی را پشت سر گذاشته است. یکی از ویژگی های Phore masternodes برای این شبکه SwiftX است.

همچنین مستر نودها masternodes خدماتی را برای dApp هایی که در شبکه اجرا می شوند و برای کارکرد به منابع و محاسبات نیاز دارند ، ارائه می دهد. علاوه بر مزایای شگفت انگیز ، آنها یک حکومت غیرمتمرکز را برای شبکه فراهم می کنند. هر دارنده masternode می تواند در مورد به روزرسانی ها و تصمیمات آینده در مورد بلاک چین Phore رأی دهد.

برای این که به مستر نود در فور تبدیل شوید لازم است که 10000 تا کوین فور داشته باشید. همچنین یک سرور مجازی VPS قوی نیاز است.

8- استیک نت Stakenet (XSN) (قیمت استیک نت)

StakeNet یک پلت فرم غیرمتمرکز است. از ویژگی های قابل توجه شبکه StakeNet قابلیت های بین زنجیره ای آن است. Cross-Chain Proof of Stake توسط الگوهای موجود در شبکه پشتیبانی می شود. علاوه بر این، همه دارندگان StakeNet توانایی رای گیری در مورد بهبودها و به روزرسانی های آینده شبکه را دارند. یک مستر نود masternode برابر است با یک رأی. Masternodes در شبکه 45% پاداش بلوک را دریافت می کند.

برای این که به مستر نود در استیک نت تبدیل شوید لازم است که 15000 تا کوین استیک نت داشته باشید. همچنین یک سرور مجازی VPS قوی نیاز است.

9- بالوارک Bulwark (BWK) (قیمت بالوارک)

برخلاف اکثر کوین های رمزنگاری Bulwark توجه را به عامل حفظ حریم خصوصی می گذارد. این امر به شدت با استفاده مجاز از The Onion Router (مرورگر وب TOR) مرتبط است که IP شما را مخفی می کند و بنابراین از ردیابی جریان داده جلوگیری می کند. masternode و کیف پول Bulwark کاملاً در شبکه TOR کاربردی هستند. در واقع Bulwark تنها پروژه ارز رمزنگاری شده است که در تلاش است یک میزبان TOR masternode در دسترس کاربران معمولی قرار دهد.

در Bulwark پاداش بلاک بین masternodes و staker در نسبت 65: 35٪ تقسیم می شود. برای این که به مستر نود در بالوارک تبدیل شوید لازم است که 5000 تا کوین بالوارک داشته باشید. همچنین یک سرور مجازی VPS قوی نیاز است.

10- بلوک نت Blocknet (BLOCK) (قیمت بلوک نت)

شبکه Blocknet بستری است که بر خدمات بین بلاک چین متمرکز است و برای فعال کردن یک اکوسیستم رمز نگاری طراحی شده است. برای این که به مستر نود در بلوک نت تبدیل شوید لازم است که 5000 تا کوین بلوک نت داشته باشید. همچنین یک سرور مجازی VPS قوی نیاز است.

سوالات متداول

5/5 - (20 امتیاز)
صرافی اکسولو

میلاد دهقان

من تلاش می‌کند تا به عنوان یک نماینده از جامعه تریدرها و سرمایه‌گذاران فعال در حوزه ترید ارز دیجیتال و فارکس، دانش و تجربیات خود را به بهترین شکل ممکن به اشتراک بگذارد و افراد را در رسیدن به اهداف مالی و حرفه‌ای خود یاری نماید.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه

  1. سایت شما خیلی خوبه و مطالبش کامله نسبت به سایت های دیگه تاره طراحیش هم خیلی خوب انجام شده طراحی سایت با وردپرس انجام دادن براتون ؟
    درکل سایت خیلی خوبی دارید در زمیه بیتکوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا