دسته‌بندی نشده

شتاب دهنده Web3 با پشتیبانی Sandeep Nailwal روز نمایشی را برای گروه اول راه اندازی می کند

شتاب دهنده Web3 Beacon اولین گروه خود را با 13 شرکت فارغ التحصیل به پایان رسانده و مکانی را برای بنیانگذاران پروژه فراهم کرده است تا استارتاپ های مبتنی بر بلاک چین خود را به نمایش بگذارند.

اولین گروه 12 هفته ای Beacon، با نام Cohort 0، در اکتبر با 15 شرکت در زیربخش های مختلف ارزهای دیجیتال، از جمله امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، بازی و زیرساخت آغاز شد. Beacon یک روز نمایشی را در 10 ژانویه با 13 شرکت فارغ التحصیل برگزار کرد: Arcana، Blinkmoon، ChapterX، Colexion، Community Gaming، Cubist، FastLane، Meta Apes، Mystic Moose، Nillion، Davos Protocol، Timeswap و Ylide.

Sandeep Nailwal، یکی از بنیانگذاران و خالق Beacon، اولین دسته از فارغ التحصیلان را به عنوان “MVP of Beacon” توصیف کرد زیرا آنها اولین کسانی بودند که کاربرد زنجیره ای شتاب دهنده را نشان دادند.

Nailwal گفت که Cohort 0 با مشکلات قابل توجهی روبرو شد زیرا آشفتگی ناشی از سقوط FTX در سراسر بازار طنین انداز شد. او گفت: «ما نگران بودیم که شرکت‌ها شروع به کنار گذاشتن کنند، بنابراین از بازارهای کریپتو ناامید شده بودیم. درعوض، همه حاضر شدند و آماده بودند که از این طریق به پیشرفت ادامه دهند.»

درخواست‌ها برای پذیرش آتی، همگروه 1، تا 31 ژانویه باز خواهند بود و حداکثر 8 میلیون دلار بودجه برای 32 استارت‌آپ ارائه می‌شود. نایلوال گفت که متقاضیان از نظر تیم پروژه، دسترسی جهانی، جامعه و راه حل محصول Web3 مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

سرمایه گذاری Web3 در 12 ماه گذشته بر صحنه سرمایه گذاری خطرپذیر تسلط داشته است زیرا سرمایه گذاران به حمایت از استارت آپ های جدید اینترنتی ادامه می دهند. طبق تحقیقات، در ماه نوامبر، بخش Web3 شاهد 23 معامله انفرادی به ارزش مجموع 168.3 میلیون دلار بود. فقط پروژه های زیرساختی ارزش دلاری بالاتری داشتند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا