مقالات آموزش بازی کریپتویی

مسابقه هفتگی تاون استار Weekly Competition

تاون استار Town Star یک بازی مزرعه داری و تجارت است که دارای مسابقه هفتگی است که در آن بازیکن ها براساس صادرات محصول ستاره دریافت می کنند. قبل از این که بازی گالا روش های جدید کسب درآمد رو بیاورد بازی براساس مسابقات هفتگی بود که به بهترین بازیکن ها توکن $GALA پاداش میداد.

رقابتی بودن مسابقه هفتگی بازی تاون استار

بیشتر بازی های کشاورزی و مزرعه داری رقابتی نیستند و شما برای پیشرفت بازی و تدراکات خود تلاش می کنید. ولی تاون استار این روش سنتی رو گسترش داده است و شما برای جمع آوری ستاره و رتبه با هم رقابت می کنید و در این بازی جایزه واقعی دریافت می کنید. که می توانید به راحتی آن را در دنیای واقعی خود هم خرج کنید و از سیستم کسب درآمد این بازی لذت ببرید.

این ویژگی ها بازی تاون استار رو خیلی قوی و معروف کرده است تا این حد که الان تیم های قوی برای کسب درآمد روی این بازی وقت می گذارند تا بتوانند شبانه روزی بازی کنند و به درآمد خوبی برسند. همچنین تیم گالا همیشه به دنبال روش های جدید برای اضافه کردن کسب درآمد به بازی است و تا الان روش های زیادی برای کسب درآمد به بازی تاون استار اضافه شده است.

مسابقه هفتگی بازی تاون استار

تابلو امتیازات تاون استار

در این بازی شما به صورت هفتگی با همدیگر رقابت می کنید. که براساس صادر کردن محصول ستاره دریافت می کنید. شما می توانید رتبه خود را در بخش تابلو امتیازات مشاهده کنید. که در پایان هر هفته حدود 198,000 GALA بین صد نفر برتر این بازی تقسیم می شود.

برای ورود به این مسابقه باید در سایت گالا ثبت نام کنید و وارد بازی شوید تا بتوانید به سرور هفتگی مسابقات وارد شوید. در مقالات بعدی سایت به این که با چه ترفندهای می توانید جز صد نفر برتر این بازی شوید میپردازیم.

در بهبود کیفیت مقالات کمک کنید

میلاد دهقان

من تلاش می‌کند تا به عنوان یک نماینده از جامعه تریدرها و سرمایه‌گذاران فعال در حوزه ترید ارز دیجیتال و فارکس، دانش و تجربیات خود را به بهترین شکل ممکن به اشتراک بگذارد و افراد را در رسیدن به اهداف مالی و حرفه‌ای خود یاری نماید.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا