دسته‌بندی نشده

حماسه حذف Wemix در دادگاه کره جنوبی ادامه دارد

دادگاهی در کره جنوبی از تصمیم صرافی‌های محلی برای حذف توکن‌های Wemade’s Wemix (WEMIX) حمایت کرده و درخواست Wemade برای لغو حذف از فهرست را رد کرده است.

کره هرالد روز پنجشنبه گزارش داد، دادگاه منطقه مرکزی سئول در 7 دسامبر تصمیم گرفت تا تصمیم اتحادیه تبادل دارایی دیجیتال (DAXA) برای حذف WEMIX از بورس های اصلی کره جنوبی را توجیه کند.

DAXA، یک گروه مبادلات رمزنگاری که نماینده بزرگترین شرکت‌های کره جنوبی مانند Upbit، Bithumb، Coinone، Korbit و Gopax است، گفت که Wemade نتوانسته است تعداد توکن‌های موجود را به درستی فاش کند.
طبق گزارش ها، دادگاه از موضع DAXA حمایت کرده و بر اهمیت گزارش شفاف توزیع توکن تاکید کرده است و بیان می کند:

دارایی‌های کریپتو هیچ تنظیم‌کننده یا ابزار مطلقی برای تعیین قیمت خود مانند بازار سهام ندارند. بنابراین تعداد توزیع بسیار مهم است زیرا قیمت در نتیجه تعادل بین عرضه و تقاضا تعیین می‌شود.»
در پاسخ به آخرین حکم، Wemade استدلال کرد که این شرکت به مبارزه قانونی علیه DAXA ادامه خواهد داد و به حکم دادگاه تجدید نظر خواهد کرد.

طبق گزارش ها، این شرکت گفت: «ما به تلاش برای اثبات بی عدالتی تصمیم DAXA ادامه خواهیم داد. علاوه بر این، این شرکت در حال برنامه ریزی برای ارسال شکایت به کمیسیون تجارت منصفانه کره است که یک مرجع نظارتی اصلی برای رقابت اقتصادی در این کشور است.

حکم دادگاه اندکی پس از آن صادر شد که Wemade دادخواستی را برای صدور حکم اولیه در 28 نوامبر، پس از اینکه صرافی های اعضای DAXA برای اولین بار در اواخر نوامبر WEMIX را از فهرست خارج کردند، صادر شد.
حکم دادگاه اندکی پس از آن صادر شد که Wemade دادخواستی را برای صدور حکم اولیه در 28 نوامبر، پس از اینکه صرافی های اعضای DAXA برای اولین بار در اواخر نوامبر WEMIX را از فهرست خارج کردند، صادر شد.
Wemade که در سال 2000 تأسیس شد، یک توسعه دهنده بازی ویدیویی کره جنوبی است که توسط شرکت های بزرگ فناوری جهانی از جمله مایکروسافت حمایت می شود. این شرکت پلتفرم بلاک چین Wemix مربوط به بازی خود را در کنار توکن همنام در اواخر سال 2019 راه اندازی کرد.

ارز دیجیتال Wemix در بحبوحه اخبار خروج از فهرست از اواخر نوامبر به شدت سقوط کرده است و در میان آخرین اخبار قرمز رنگ‌تر نیز دیده می‌شود. طبق داده‌های CoinGecko، این توکن در 24 ساعت گذشته در زمان نوشتن حدود 60 درصد از ارزش خود را از دست داده است. WEMIX نیز در 30 روز گذشته بیش از 90 درصد کاهش داشته است.
بر اساس برخی گزارش ها، Wemix تنها پلتفرم بلاک چین نیست که به دلیل ملاحظات DAXA ممکن است با مشکل مواجه شود.
در 8 دسامبر، صرافی Upbit اعلامیه‌ای منتشر کرد که در آن مدعی شد DAXA در مورد ارز دیجیتال Waves (WAVES) هشدار داده است. به گفته این شرکت، به منظور محافظت از سرمایه گذاران، DAXA ممکن است به طور مشترک اقداماتی مانند احتیاط در سرمایه گذاری یا حتی پایان دادن به پشتیبانی تراکنش را انجام دهد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا