دسته‌بندی نشده

توکن WOZX ارز دیجیتال موسس اپل

ارز جدید اپل

استیو ووزنیاک (Steve Wozniak)، هم بنیانگذار شرکت اپل، استارتاپ جدیدی را راه اندازی کرده است که از تکنولوژی بلاک چین و Green Tech استفاده می کند.

استارت آپ وی، ای فورس (Efforce)، قرار است به عنوان یک بازار دیجیتال عمل کند که شرکت ها می توانند از طریق یک توکن مجازی به نام WOZX، بودجه پروژه های بهینه سازی انرژی را جمع آوری کنند.

استیو ووزنیاک، هم بنیانگذار اپل، شرکت جدیدی دارد که از طریق توکن مجازی به نام “WOZX” نوید نوآوری در صنعت انرژی را می دهد.

ووزنیاک امیدوار است که استارتاپ جدید ای فورس به جلوگیری از تغییرات آب و هوا با استفاده از انرژی سبز کمک کند.

وزنیاک در اطلاعیه هفته پیش خود اعلام کرد: “ما می توانیم از محیط زیست به سادگی و با بهبود بیشتر انرژی مراقبت کنیم.”

نحوه کار پروژه ای فورس و WOZX

ای فورس قصد دارد با شرکت های خدمات انرژی (ESCO)، که در زمینه تنظیم بودجه برای پروژه های صرفه جویی در انرژی تخصص دارند، همکاری کند. شرکت استیو ووزنیاک سرمایه گذاری مورد نیاز پروژه ها را ارزیابی می کند، بودجه پیش بینی شده را محاسبه می کند و سپس قراردادی را منعقد می کند که بازدهی هر دو شرکت و سرمایه گذاران را به تفصیل شرح می دهد.

سوال اصلی این است که ای فورس چگونه کار می کند؟

مشارکت کنندگانمشارکت کنندگان می توانند با پس انداز توکن برای آینده، در پروژه های بهره وری انرژی شرکت کنند.
شرکشرکت ها بدون هیچ گونه هزینه ای از بهبود کارایی انرژی بهره مند می شوند و پس انداز حاصل شده در زمان خاصی روی بلاکچین قرار خواهد گرفت.
بلاک چینیک قرارداد هوشمند توزیع مجدد پس انداز حاصل شده به دارندگان توکن و همراهان بدون واسطه بر اساس داده های دقیق مصرف/ پس انداز را انجام می دهد.
چگونگی کار ای فورس

سپس این پلت فرم پروژه را برای مشارکت جمعی لیست می کند. شرکت کنندگان ممکن است با استفاده از توکن های WOZX کسری یا کل پروژه را خریداری کنند. سپس شرکت مبتدی از کنتورهای ویژه ای برای اندازه گیری صرفه جویی در مصرف انرژی در پروژه و ورود آنها به بلاک چین WOZX استفاده خواهد کرد. هر پس انداز انجام شده به عنوان اعتبارات انرژی در مشخصات سرمایه گذار توزیع می شود.

وایت پیپر این شرکت می گوید: “پس انداز انرژی تولید شده به یک دارایی ملموس در اختیار دارندگان توکن قرار می گیرد، که ممکن است تصمیم به فروش یا استفاده از آنها برای کاهش برق خود بگیرند. از طریق کیف پول، می توان در مصرف انرژی که به مرور زمان به دست آمده صرفه جویی کرد.

نقش استیو ووزنیاک

اگرچه ووزنیاک یکی از شش بنیانگذار شرکت می باشد، اما مشخص نیست که وی چه نقشی در رهبری ای فورس خواهد داشت. در حال حاضر، وب سایت استارت آپ نام وی را به عنوان یک مهندس ذکر کرده است. با این حال، نام و حضور وی مطمئناً باعث تبلیغ شرکتی می شود که ادعا می کند پس از درج رمز WOZX در بورس ارز رمزنگاری شده HBTC، ارزش آن در حدود 1 میلیارد دلار است.

رشد شدید قیمت توکن wozx

این توکن در 3 دسامبر 2020 در صرافی HBTC لیست شد. نام ووزنیاک باعث به وجود آمدن حجم بالای اعتماد مردم بر این ارز شد و بار سنگین مسئولیتی را برای شرکت اپل به ارمغان آورد. معامله اول این توکن در قیمت 10 سنت انجام شد. قیمت این توکن در حال حاضر 3.08 دلار می باشد و در بالاترین قیمت حال حاضر خود قرار دارد. این توکن تا به حال 3000 درصد رشد قیمت داشته است. تمامی این اتفاقات در طول هفته گذشته افتاده است. یکی از دلایل پامپ شدن این ارز لیست شدن آن در صرافی Bithumb می باشد که باعث افزایش قیمتی 100 درصدی در طول 24 ساعت شد.

توکن WOZX بر روی شبکه اتریوم فعالیت می کند و تعداد تمامی این توکن ها 1 میلیارد می باشد.

سوالات متداول

صرافی اکسولو

میلاد دهقان

من تلاش می‌کند تا به عنوان یک نماینده از جامعه تریدرها و سرمایه‌گذاران فعال در حوزه ترید ارز دیجیتال و فارکس، دانش و تجربیات خود را به بهترین شکل ممکن به اشتراک بگذارد و افراد را در رسیدن به اهداف مالی و حرفه‌ای خود یاری نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا