دسته‌بندی نشده

همکاری Avalanche برای تامین انرژی خدمات زیرساختی Alibaba Cloud در آسیا

Alibaba Cloud، با نام مستعار Aliyun، زیرمجموعه ای از غول تجارت الکترونیک چینی Alibaba، یکپارچگی با بلاک چین Avalanche را برای تقویت ابتکارات Node-as-a-Service این شرکت اعلام کرد.
همکاری Avalanche با Alibaba Cloud توسعه ابزارهایی را به همراه خواهد داشت که کاربران را قادر می‌سازد تا گره‌های اعتبارسنجی را در پلتفرم بلاک چین عمومی Avalanche در آسیا راه‌اندازی کنند. این ادغام به توسعه دهندگان Avalanche اجازه می دهد تا از زیرساخت plug-and-play Alibaba Cloud به عنوان سرویسی برای راه اندازی اعتبار سنجی های جدید استفاده کنند.

توسعه‌دهندگانی که در ساعات اوج مصرف انتظار منابع زیادی دارند، می‌توانند از منابع اضافی – محاسبات، ذخیره‌سازی و توزیع – که توسط Alibaba Cloud ارائه می‌شود، استفاده کنند.
طبق این اعلامیه، Avalanche میزبان بیش از 1200 اعتبار سنجی است و تقریباً 2 میلیون تراکنش روزانه را پردازش میکند. با توجه به اینکه Alibaba Cloud به عنوان بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده خدمات ابری آسیایی در منطقه آسیا و اقیانوسیه، مقیاس این مشارکت بسیار بزرگ است.

سرمایه‌دار چینی، بو شن، شریک عمومی صندوق سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر فنبوشی کپیتال تحت مشاوره ویتالیک بوترین، ادعا کرد که 42 میلیون دلار از کیف پول اعتماد خود را از دست داده است.
شن تأیید کرد که وجوه تخلیه شده متعلق به او بوده و به سرمایه فنبوشی مربوط نیست:
«این حادثه به نیروی انتظامی محلی گزارش شده است. FBI و وکلا هر دو درگیر بوده اند.
تمدن و عدالت در نهایت بر بربریت و شر پیروز خواهد شد. این قانون آهنین جامعه بشری است. این فقط به زمان بستگی داره.”
شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین SlowMist بعداً از دست دادن سرمایه شن را تأیید کرد و در عین حال هیچ مشکل امنیتی را از پایان Trust Wallet تأیید نکرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا